Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Precizari legate de turneul din București din 11 martie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Exact !!!
    Ai dreptate, elefantel_roz !

    Cred ca si trenul de la Suceava al lui Catalin soseste in jur de 7:30 (daca nu ma inseala memoria... de la concursul din decembrie )

    Merci !

    Comentariu


    • #52
      Cine vrea sa joace asta seara un meci sa ma sune la 0722692398.

      Comentariu


      • #53
        Suceava 00.50
        București 07.32
        A1654
        Mizutani SZLC
        Dignics 05

        Comentariu


        • #54
          Niculescu Alin
          17 ani
          amator
          București
          Tel: 0722 413 996


          Dinu Dan
          17 ani
          amator
          București

          Comentariu


          • #55
            Filigeanu Andrei
            21 ani
            amator
            București

            Comentariu


            • #56
              Uite ca s-a terminat si primul turneu A. Despre organizare nu vreau sa zic nimic , ca nu imi sta in obicei ( desi au fost unele mici greseli....dar asa invatam ).
              Nota 10 pentru toti participantii, un 10+ pentru valigti pentru jocul excelent prestat pana in finala ( pentru finala ar cam trebui sa-i iau + asta dar a fost obosit,....), si un 8 spre 9 pentru mine, pentru ca in urma unei neintelegeri l-am jignit pe costin....imi pare rau...sper ca-mi accepta scuzele.

              Comentariu


              • #57
                Mie mi s-a parut un turneu super bine organizat,organizatorii foarte binevoitori.Felicitari pentru organizatori si pentru toti participantii!

                Comentariu


                • #58
                  Imi pare rau ca n-am putut veni sa castig,dar shi asa cine a castigat?

                  Comentariu


                  • #59
                    Unii de prin capitala noastra a tarii nu inceteaza sa ma uimeasca cu modestia de care dau dovada..............
                    Primorac Carbon
                    FH Dignics 09C
                    BH JOOLA MAXX

                    Comentariu


                    • #60
                      Ity multumesc pentru aprecieri Tycutz ai fost f tare la faza asta dar eu am zis-o sub forma de gluma vrand sa aflu cine a castigat deoarece eu nu am putut veni ca am avut meci in calificari pe care nu l-am jucat ca nu au venit adversarii shi imi pare foarte rau ca nu am putut veni. Vreau doar sa aflu cine a castigat atat daca nu va deranjeaza.

                      Comentariu


                      • #61
                        oooppssss am uitat .................
                        Primorac Carbon
                        FH Dignics 09C
                        BH JOOLA MAXX

                        Comentariu


                        • #62
                          VA ROG spunetim shi mie cine a castigat sau macar clasamentul?????????????????????????
                          pls!pls!pls!pls!pls!pls!pls!

                          Comentariu


                          • #63
                            Bine Mihaita....sar eu cu ceva informatii pana ajung organizatorii acasa :
                            1. bebe
                            2. valigti
                            semifinalisti : katyacsinia si .....nu mai stiu

                            pentru mai multe detalii....nu stiu ce sa faci ca eu altele nu mai stiu...d

                            Comentariu


                            • #64
                              Concurs

                              Felicitari organizatorilor si gazdelor pt concurs, care s-a desfasurat in conditii ireprosabile. Un pic mai rece daca era...

                              Iata ca Bebe confirma si de aceasta data. Felicitari. Eu am reusit sa-i iau un set castigatorului turneului, deci sunt si eu fericit.

                              Imi pare bine sa vad ca participarea a fost atat de numeroasa si la un nivel de joc foarte ridicat. Sper ca acesta sa fie doar inceputul...

                              Felicitari tuturor pentru efortul psihic si fizic depus si la mai mare!!!
                              Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                              Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                              Oricine se joaca insa putini joaca...

                              Comentariu


                              • #65
                                Felicitari organizatorilor si tuturor concurentilor care au dat dovada de fair-play ! A fost primu concurs la care am participat dupa destul de multa vreme....mi-a placut si abia astept sa vina urmatorul INca un lucru bun a fost participarea destul de numeroasa dupa parerea mea! Oricum... cel mai important este sa ne simtim bine.... :P ! ( eu m-am distrat )

                                Comentariu


                                • #66
                                  Re: Concurs

                                  Postat în original de makarone
                                  Felicitari organizatorilor si gazdelor pt concurs, care s-a desfasurat in conditii ireprosabile. Un pic mai rece daca era...
                                  Iata ca Bebe confirma si de aceasta data. Felicitari. Eu am reusit sa-i iau un set castigatorului turneului, deci sunt si eu fericit.
                                  Imi pare bine sa vad ca participarea a fost atat de numeroasa si la un nivel de joc foarte ridicat. Sper ca acesta sa fie doar inceputul...
                                  Felicitari tuturor pentru efortul psihic si fizic depus si la mai mare!!!
                                  Luciane, te felicit pt setul pe care i l-ai luat castigatorului!!!

                                  Ai ajuns cu mari eforturi la un nesperat 2-1 pt el dupa al treilea set...insa mare pacat ca te-ai relaxat poate prea mult in al patrulea set cand ai pierdut cu un neverosimil 11-0...insa pana la urma important e ca ai fost acolo..in meci, cum se spune...

                                  In fine...una peste alta...felicitari castigatorului, care, pe langa faptul ca joaca foarte bine, este si foarte constant...Un plus pentru filo care chiar m-a impresionat, se vede la el o crestere foarte mare fata de ultima oara cand l-am vazut jucand...Nu in ultimul rand, felicitari lui Valigti, care de asemenea a facut salturi fenomenale in joc si nu degeaba a ajuns astazi in finala...

                                  Multumesc de asemenea si organizatorilor, fost un concurs bine pus la punct, iar sala, sunt sigur ca sunteti de acord, e de nota 10+++

                                  ne vedem la urmatoru concurs

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de elefantel_roz
                                    Uite ca s-a terminat si primul turneu A. Despre organizare nu vreau sa zic nimic , ca nu imi sta in obicei ( desi au fost unele mici greseli....dar asa invatam ).
                                    Nota 10 pentru toti participantii, un 10+ pentru valigti pentru jocul excelent prestat pana in finala ( pentru finala ar cam trebui sa-i iau + asta dar a fost obosit,....), si un 8 spre 9 pentru mine, pentru ca in urma unei neintelegeri l-am jignit pe costin....imi pare rau...sper ca-mi accepta scuzele.
                                    Maitre, daca te referi l-a faptul ca ai generalizat, facandu-ma idiot o data cu cei din grupa mea, ("toti idiotii din grupa aia n-au vrut sa joace cu roban"), crezand ca n-am vrut sa joc cu roban, desi eu i-am zis lu filo clar, cand au aparut neintelegerile, ca eu imi doresc sa joc cu el... atunci... trebuie sa-i ceri scuze si lu catalin, pentru ca nici el n-a zis ca n-ar vrea sa joace, si cred ca si lui dragos, pentru ca nu l=am auzit nici pe el protestand... A fost un singur agitator acolo, dar nu am reusit sa-i retin numele... din acea grupa de 4, un baiat care agita o hartie.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Re: Concurs

                                      Postat în original de makarone
                                      Felicitari organizatorilor si gazdelor pt concurs, care s-a desfasurat in conditii ireprosabile. Un pic mai rece daca era...
                                      Iata ca Bebe confirma si de aceasta data. Felicitari. Eu am reusit sa-i iau un set castigatorului turneului, deci sunt si eu fericit.
                                      Imi pare bine sa vad ca participarea a fost atat de numeroasa si la un nivel de joc foarte ridicat. Sper ca acesta sa fie doar inceputul...
                                      Felicitari tuturor pentru efortul psihic si fizic depus si la mai mare!!!
                                      Maestre, te-am urmarit cu mare interes, incepand (si sfarsind chiar) cu meciul acela de antologie pe care l-ai disputat impotriva lui Bebe. Absolut fenomenal! A fost o sarja de 11 puncte incredibile, chiar pe final. Cred ca-ti amintesti si tu cateva.... tu si bebe ati facut spectacol in acel ultim set. De aceea scorul acestuia mi se pare un pic... dar numai un pic, prea sever - puteai sa scoti si tu un punct de la campion. Oricum... progresezi mult si asta se vede la masa.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de costinC
                                        Postat în original de elefantel_roz
                                        Uite ca s-a terminat si primul turneu A. Despre organizare nu vreau sa zic nimic , ca nu imi sta in obicei ( desi au fost unele mici greseli....dar asa invatam ).
                                        Nota 10 pentru toti participantii, un 10+ pentru valigti pentru jocul excelent prestat pana in finala ( pentru finala ar cam trebui sa-i iau + asta dar a fost obosit,....), si un 8 spre 9 pentru mine, pentru ca in urma unei neintelegeri l-am jignit pe costin....imi pare rau...sper ca-mi accepta scuzele.
                                        Maitre, daca te referi l-a faptul ca ai generalizat, facandu-ma idiot o data cu cei din grupa mea, ("toti idiotii din grupa aia n-au vrut sa joace cu roban"), crezand ca n-am vrut sa joc cu roban, desi eu i-am zis lu filo clar, cand au aparut neintelegerile, ca eu imi doresc sa joc cu el... atunci... trebuie sa-i ceri scuze si lu catalin, pentru ca nici el n-a zis ca n-ar vrea sa joace, si cred ca si lui dragos, pentru ca nu l=am auzit nici pe el protestand... A fost un singur agitator acolo, dar nu am reusit sa-i retin numele... din acea grupa de 4, un baiat care agita o hartie.
                                        ....am zis "fraierii ", in nici un caz idiotii. Si nu ma refeream la tine, dragos , catalin sau alex. Am zis asa....in general...ca eram destul de nervos. Eu n-aveam nici o treaba cu grupa voastra sau cu organizarea si roban ma tot intreba pe mine el de ce nu joaca. I-am zis ca nu stiu...dupa care a venit acolo la mine cand tineam scorul pentru voi si m-a intrebat iar de ce nu joaca nici un meci.
                                        Mi s-a parut ciudat...de parca se milogea el sa joace cu voi....in loc sa va bucurati voi ca ati cazut in grupa cu el si aveti ocazia sa dati cateva mingi cu un jucator profesionist. Am inteles gresit....nu trebuia sa ma bag....am zis o prostie....dar pe de alta parte nici voi nu v-ati programat vreun meci cu roban saracu

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          [quote=elefantel_roz]
                                          Postat în original de costinC
                                          Postat în original de "elefantel_roz":2m65ul5q
                                          Uite ca s-a terminat si primul turneu A. Despre organizare nu vreau sa zic nimic , ca nu imi sta in obicei ( desi au fost unele mici greseli....dar asa invatam ).
                                          Nota 10 pentru toti participantii, un 10+ pentru valigti pentru jocul excelent prestat pana in finala ( pentru finala ar cam trebui sa-i iau + asta dar a fost obosit,....), si un 8 spre 9 pentru mine, pentru ca in urma unei neintelegeri l-am jignit pe costin....imi pare rau...sper ca-mi accepta scuzele.
                                          Maitre, daca te referi l-a faptul ca ai generalizat, facandu-ma idiot o data cu cei din grupa mea, ("toti idiotii din grupa aia n-au vrut sa joace cu roban"), crezand ca n-am vrut sa joc cu roban, desi eu i-am zis lu filo clar, cand au aparut neintelegerile, ca eu imi doresc sa joc cu el... atunci... trebuie sa-i ceri scuze si lu catalin, pentru ca nici el n-a zis ca n-ar vrea sa joace, si cred ca si lui dragos, pentru ca nu l=am auzit nici pe el protestand... A fost un singur agitator acolo, dar nu am reusit sa-i retin numele... din acea grupa de 4, un baiat care agita o hartie.
                                          ....am zis "fraierii ", in nici un caz idiotii. Si nu ma refeream la tine, dragos , catalin sau alex. Am zis asa....in general...ca eram destul de nervos. Eu n-aveam nici o treaba cu grupa voastra sau cu organizarea si roban ma tot intreba pe mine el de ce nu joaca. I-am zis ca nu stiu...dupa care a venit acolo la mine cand tineam scorul pentru voi si m-a intrebat iar de ce nu joaca nici un meci.
                                          Mi s-a parut ciudat...de parca se milogea el sa joace cu voi....in loc sa va bucurati voi ca ati cazut in grupa cu el si aveti ocazia sa dati cateva mingi cu un jucator profesionist. Am inteles gresit....nu trebuia sa ma bag....am zis o prostie....dar pe de alta parte nici voi nu v-ati programat vreun meci cu roban saracu [/quote:2m65ul5q]


                                          Serban, tu imi esti simpatic, ii spuneam si lui Eugen, dar nu trebuia de la bun inceput sa-mi mai ceri scuze pe forum, mai ales ca o facusei deja fata in fata. Eu, sincer, am trecut peste derapajul tau necontrolat chiar de atunci... dar, cand cand aduci scuze publice, etic (si scuza-ma ca folosesc registrul asta vomitiv) e sa spui si pentru ce... Nu de alta dar starnesti panica printre cunoscuti - si-am inceput sa fiu intrebat pe mess: "ce ti-a facut, ma, Serban?" Cat despre fraieri-idioti, sa stii ca fraier, mie mi se pare un cuvant mai tare....

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Re: inca ceva...

                                            Postat în original de cian lu
                                            Primilor 3 clasati, un premiu surpriza!
                                            Multumim mult pentru premiile surpriza! Cu adevarat niste premii speciale

                                            Si acum cateva cuvinte despre turneul de ieri! A fost intradevar cel mai reusit turneu organizat de cei de pe forum, evident dintre cele la care am participat! Au fost si multe meciuri incredibile si mingii frumoase si per total acord nota 10! Imi pare rau ca au iesit niste certuri la fata locului, dar il asigur pe filo ca acel domn chiar daca l-o fi furat( eu unul nu cred ca a vrut sa te fure! Si iti zic asta pentru ca eu am jucat multe meciuri impreuna cu el si niciodata nu a furat!) dar daca intradevar zici ca te-a furat, iti zic sigur ca nu a fost ce intentie!
                                            Blade: Butterfly Photino
                                            Fh: Butterfly Tenergy 05
                                            Bh:Yasaka Rakza 9

                                            www.lovetodance.ro

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Iata clasamentul final al turneului (restul detaliilor mai tarziu)
                                              1Bodeanu Mihai 30p
                                              2.Mircea Valentin 25p
                                              3-4.Acsinia Catalin(Suceava) 20+3p
                                              3-4.Radu Constantin 20p
                                              5-8.Iacob Claudiu(Oradea) 15+3p
                                              5-8.Bodeanu Dan 15p
                                              5-8.Borodan Cristian(Oradea) 15+3p
                                              5-8.Ciobanu Alexandru 15p
                                              9-12.Cavasi Costin 10p
                                              9-12.Trifu Bogdan 10p
                                              9-12.Tic Ioan(Oradea) 10+3p
                                              9-12.Dascalitei Mihai 10p
                                              13-16.Gheorghe Marian 7p
                                              13-16.Manaila Mihai 7p
                                              13-16.Dona Eugen 7p
                                              13-16.Stoica Dragos 7p
                                              17-20.Oprea Mihai 6p
                                              17-20.Bacotiu Ciprian(Cluj) 6+3p
                                              17-20.Craciunica Valentina 6p
                                              17-20.Sorohan Anca(Cluj) 6+3p
                                              castig consolare Gheorghe Dinu 10p

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Domnilor,
                                                imi pare rau ca n-am reusit sa raman pana la sfarsit (n-a fost lipsa de respect, doar ca .....familia..... ma rog), tot respectul si felicitari castigatorilor, ca de altfel tuturor participantilor, neasteptat de multi, cred eu, dat fiind faptul ca s-a venit din placere. M-am simtit perfect (exceptand jocul de cizma, pe care l-am practicat ), imi lipseau emotile, incordarea pana si mirosu' de sala, a fost bine. Astept deja cu nerabdare urmatoarea competitie (eventual echipe si dublu?). Inca o data felicitari organizatorilor, castigatorilor si participantilor

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  restul locurilor5p fiecare)
                                                  22-26.Dan Dinu
                                                  22-26.Costache Stefan
                                                  22-26.Constantinescu Florin
                                                  22-26.Popa Marius
                                                  22-26.Dragomir Dan
                                                  27-31.Costandache Adrian
                                                  27-31.Iacob Lucian
                                                  27-31.Mircea Alexandru
                                                  27-31.Suchea Serban
                                                  27-31.Durban Alexandru
                                                  32-35.Macabinski Lucian
                                                  32-35.Filigeanu Andrei
                                                  32-35.Iosif Daniel
                                                  32-35.Eftimie Daniel
                                                  36-40.Subescu Aurel
                                                  36-40.Niculescu Alin
                                                  36-40.Bendea Marius
                                                  36-40.Craciunica Gabriel
                                                  36-40.Carjan Vlad

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Nu aveti careva ceva poze sau filmuletze de la concurs?
                                                    Lemn : Donic Crisan Titanium
                                                    FH : Donic Sonex JP : rosu
                                                    BH : Donic Sonex : negru
                                                    www.versuri-muzica.tk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X