Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EU PE YOUTUBE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: EU PE YOUTUBE

    Postat în original de marqq
    Nu stiu cine/ce va da calificarea sa faceti analogii intre presupuse caracteristici ale discursul meu, si starile de spirit pe care le scot in evidenta prin multa munca.
    Exact ceea ce ziceam : discursul denota un om diferit de cel ce face acea munca . Deci "in afara e vopsit gardul - inauntru leopardul"
    Postat în original de marqq
    Nu stiu cine sunteti dumneavoastra, sau pe cine sunteti dumneavoastra si amicii dumneavoastra suparati, si nici nu cred ca sunt foarte intersat sa aflu. Daca va considerati artisti suparati, va doresc sa va treaca repede supararea, si sa reveniti la dispozitii mai voioase si mai tolerante cu muritorii de rând.
    Artistul suparat erai kiar d-ta, daca nu te-ai prins Mi-am permis sa folosesc persoana intai , asa la ironie.
    Postat în original de marqq
    Nu credeti ca discursul meu se incadreaza mai mult la sectiunea
    GL?M? ~e s.f. 1. Vorb? sau fapt? hazlie, care provoac? râsul. ? în ~ f?r? inten?ii rele. F?r? ~ în mod serios. A l?sa ~a la o parte a lua lucrurile în serios. A se întrece cu ~a a-?i permite prea mult. A nu-i arde de ~ a fi sup?rat. Nu-i de ~! e lucru serios. [G.-D. glumei] /<sl. glumu, bulg. gluma (Sursa: NODEX) ?
    Nope , si inca , in plus, pari genul care dupa ce face o boacana incearca sa dreaga busuiocul. Grow up kiddo !
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #27
      Re: EU PE YOUTUBE

      Bineinteles. Aveti dreptate.
      Considerati ca lemnul gardului tocmai a cedat sub gretatea si ascutimea mintii dumneavoastra, conform unei alte zicale romanesti.
      Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

      Comentariu


      • #28
        Re: EU PE YOUTUBE

        Postat în original de vali
        Postat în original de Cipi
        Vrem si un clip cu Vali ,se poate? Vine la turneul de la Timișoara?
        Sper sa vina , numa ca la el tot timpul intervine ceva asa ca nu promite nimik
        Cipi, eu zic ca cel mai bine ar fi sa-i faci o vizita la locul de munca (si de joaca ) care este la doi pasi de tine.

        Comentariu


        • #29
          Re: EU PE YOUTUBE

          domnu' marqq,nu imi place cum vorbiti cu colegul nostru vali, va rog sa va schimbati atitudinea,daca avetzi timp va invitam la timisoara sa jucam un pic de tenis de masă, akuma in 7 noiembrie i un turneu daca vretzi sa venitzi

          Comentariu


          • #30
            Re: EU PE YOUTUBE

            Postat în original de vrajitor danut
            Postat în original de vali
            Postat în original de Cipi
            Vrem si un clip cu Vali ,se poate? Vine la turneul de la Timișoara?
            Sper sa vina , numa ca la el tot timpul intervine ceva asa ca nu promite nimik
            Cipi, eu zic ca cel mai bine ar fi sa-i faci o vizita la locul de munca (si de joaca ) care este la doi pasi de tine.
            No shit !? Pai kiar asa ! Oricum imi aranjez ploile in asa fel sa pot mere si la concurs ...
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #31
              Re: EU PE YOUTUBE

              Pai Vali mi-a promis acum ceva timp in urma (1 an),ca o sa dam cateva mingi dar din pacate nu ne-am intalnit.Daca stiam ca mai merge pe la Proiectantul faceam in asa fel sa ma intalnesc cu el ,poate la turneul de la Timișoara o sa am placerea sa il cunosc.
              Xi En Ting-X828
              Pryde 30
              Calibra LT Sound

              Comentariu


              • #32
                Re: EU PE YOUTUBE

                Bogdanelu' mama, trebuie sa recunosc ca ... "dai" bine, ca noi toti sau poate majoritatea de p'aici. In schimb as fi vrut sa te vad la un meci, acolo lucrurile stau altfel. Cat despre locatia unde apari, seamana izbitor cu sala de sport a Colegiului Tehnic de Vest - Timișoara. Ne vedem in 7 noiembrie, asa'i ? Apropo, am auzit c'ai facut spectacol in Dumbravita. BRAVO!
                "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                Comentariu


                • #33
                  Re: EU PE YOUTUBE

                  de ultima oara cand ne-am vazut, am facut antrenamente zilnice cate 4-5 ore pe zi la raris(fostu ciclop)cu jucatori de valoare ignat si multi altii deci si la meci tactici strategii am progresat ne intalnim la amatur si sper ca daca jucam rezultatul sa fie ca anul trecut cand am jucata

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: EU PE YOUTUBE

                    Bravo !!! Recunosc ca te invidiez putin. Poate doar datorita diferentei de varsta. Abia astept sa ne vedem la concurs ...
                    "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: EU PE YOUTUBE

                      Postat în original de Cipi
                      Pai Vali mi-a promis acum ceva timp in urma (1 an),ca o sa dam cateva mingi dar din pacate nu ne-am intalnit.Daca stiam ca mai merge pe la Proiectantul faceam in asa fel sa ma intalnesc cu el ,poate la turneul de la Timișoara o sa am placerea sa il cunosc.
                      Nu am mai fost la Proiectantu de 1 an si mai bine, is mese naspa acolo.
                      Blade DHS PG 2
                      FH: DHS Hurricane 3
                      BH: Stiga Airoc Astro M

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: EU PE YOUTUBE

                        Postat în original de jhonyqz
                        de ultima oara cand ne-am vazut, am facut antrenamente zilnice cate 4-5 ore pe zi la raris(fostu ciclop)cu jucatori de valoare ignat si multi altii deci si la meci tactici strategii am progresat ne intalnim la amatur si sper ca daca jucam rezultatul sa fie ca anul trecut cand am jucata
                        aha , deci te antrenai zilnic si mie imi turnai basme !!! Las ca te prind io
                        Blade DHS PG 2
                        FH: DHS Hurricane 3
                        BH: Stiga Airoc Astro M

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: EU PE YOUTUBE

                          ce iti ziceam , akuma ma mai si relaxsez fac de 5 ori pe saptamana antre si de 2 ori asha pariuri daca ma intelegi

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: EU PE YOUTUBE

                            Postat în original de vali
                            Postat în original de Cipi
                            Pai Vali mi-a promis acum ceva timp in urma (1 an),ca o sa dam cateva mingi dar din pacate nu ne-am intalnit.Daca stiam ca mai merge pe la Proiectantul faceam in asa fel sa ma intalnesc cu el ,poate la turneul de la Timișoara o sa am placerea sa il cunosc.
                            Nu am mai fost la Proiectantu de 1 an si mai bine, is mese naspa acolo.
                            Da asa este.Cred ca la Dumbravita la scoala sunt cele mai bune conditii de joc din Timișoara.Cel putin asta e parerea mea.La Industrial 8 is mai bune mesele decat la Proiectantu, dar cam atat.
                            Xi En Ting-X828
                            Pryde 30
                            Calibra LT Sound

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: EU PE YOUTUBE

                              Sunt mese bune la Eugen - Joola 2000-S
                              Blade DHS PG 2
                              FH: DHS Hurricane 3
                              BH: Stiga Airoc Astro M

                              Comentariu


                              • #40
                                Re: EU PE YOUTUBE

                                da mese bune si conditii medii de jok

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: EU PE YOUTUBE

                                  si la dumbravita tot joola 2000-S sunt

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X