Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatului National de Juniori I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatului National de Juniori I

    Desfasurat la Buzău in perioada 17-19 iunie 2005

    Simplu fete: ANDREEA MAMALIGA (CSS Constanța) care a invins-o in finala pe Eliza Samara (CSS Constanța)cu 4-1,iar in sferturi de finala pe Daniela DODEAN (Stirom Buc.)cu 4-1.A fost marea surpriza a competitiei aceasta Andreea.Oricum a jucat perfect.
    Simplu baieti: IONUT OANCEA (Pro Auto Buc.)care l-a invins in finala pe Cazacu I.(Pro Auto Buc.)cu 4-3
    Dublu fete: E.SAMARA - D.DODEAN
    Dublu baieti: I.OANCEA - CAZACU
    Dublu mixt: A.MAMALIGA - CAZACU

    (multumim doamnei Liliana Visteanu de la B90 - Buzău)

  • #2
    as vrea sa va spun ca-l cunosc personal pe Al. CAZACU si ca la europene pt medalie la echipe a pierdut dupa ce a avut 9-3 si 2-1 la seturi in meciul cu franta una dintre favorite care a castigat si concursul.

    Comentariu


    • #3
      este un jucator extraordinar are 17 ani si este fost jucator la pajura unde a jucat mai bine de trei ani apoi la campionatele nationale cand avea 15 ani a fost vazut de patronul clubului CTT PRO AUTO SPORT Daniel Tigau
      care la luat pt a juca in superliga.
      PALETA: lemn:A.MAZUNOV
      fete:MARK V GPS

      Comentariu


      • #4
        poate il convingi si pe el sa intre pe forum sa ne spuna si noua una-alta despre compatitiile pe la care a jucat

        Comentariu


        • #5
          NU PREA CRED CA POT DEOARECE NU ARE INTERNET SI NU CRED CA-L VA INTERESA FOARTE MULT DAR AM SA INCERC.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X