Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener de joc, București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener de joc, București

    Ziua buna, tuturor!
    As dori sa joc tenis de masă cu cineva care joaca de placere (fara crize, chestii de genul asta) si care n-are o problema sa joace cu sexul "slab"!
    Joc binisor - desi, din lipsa de partener - n-am mai jucat de ceva vreme...
    Prefer o sala civilizata- am auzit numai de bine despre sala de la strandul Tineretului; nu ma deranjeaza
    rigorile legate de echipament (in special incaltaminte), dimpotriva, le consider de bun simt...
    Nu mai sunt chiar tinerica (44) dar, asigur ca ma misc inca foarte bine!
    Daca se "incumenta" cineva, rog sa ma contacteze pe mess, id: viki230365.
    Multumesc!

  • #2
    Re: Partener de joc, București

    As fi eu interesat. Chiar voiam sa incerc sala din Tineretului, si "ai mei" stau departe rau si nu vrea nimeni sa vina.
    Adaug ID-ul in lista.
    Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Partener de joc, București

      Eu si prietena jucam in Pub 178. Poti intalni jucatori destul de buni acolo si cativa oameni de pe forum.
      locatie:
      TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

      Comentariu


      • #4
        Re: Partener de joc, București

        luni dupa-amiaza sau seara la strandul Tineretului, e ok?
        Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: Partener de joc, București

          ID etudor2004
          Club Galion de pe Fizicienilor 0213483071. Acolo am si numarul de telefon lasat la receptie.
          Merg si la IDM si la Pub178.
          Seara, mai rar in weekend
          TsE

          Comentariu


          • #6
            Re: Partener de joc, București

            poate s-a mai pus intrebarea: un club in bucuresti unde sa te poti antrena indrumat de un antrenor si unde poti gasi mereu pe cineva cu care sa joci, stiti? nu ma intereseaza sa fac performanta, ci sa invat mai multe si sa am cu cine juca.

            Comentariu


            • #7
              Re: Partener de joc, București

              Salutare,
              Si eu sunt interesat in gasirea unui partener de joc(antrenament) de nivel apropiat. Locurile in care as prefera sa merg ar fi IDM sau sala de la Strandul Tineretului (la Miramar mesele sunt proaste, spatiul extrem de mic si iluminarea proasta). Nivelul meu momentan este undeva intre amator si mediu (cred).
              Yahoo id : mileandrei
              DHS Hurricane King Neo
              DHS Hurricane 3 Neo
              Butterfly Tenergy 25

              Comentariu


              • #8
                Re: Partener de joc, București

                Postat în original de thorium
                Salutare,
                Si eu sunt interesat in gasirea unui partener de joc(antrenament) de nivel apropiat. Locurile in care as prefera sa merg ar fi IDM sau sala de la Strandul Tineretului (la Miramar mesele sunt proaste, spatiul extrem de mic si iluminarea proasta). Nivelul meu momentan este undeva intre amator si mediu (cred).
                Yahoo id : mileandrei
                pai daca esti disponibil in seara asta eu ma duc in Tineretului. O sa ajung undeva pe la 19.30-19.40. Lasa-mi un pm daca esti interesat
                blade: DHS HURRICANE KING 655
                fh: DHS Hurricane 3
                bh: TENERGY 25

                Comentariu


                • #9
                  Re: Partener de joc, București

                  Postat în original de Dragomir Paul
                  La Galați avem un astfel de sistem dar fara panou ci doar lasate cartile de vizita la mine personal. Ba chiar se pot nota intr-o agenda care sta la receptie.
                  Dl. Dragomir, de ce nu a fost sa fie in București !? Aud numai cuvinte de lauda despre Dvs si ceea ce incercati sa faceti pentru puturosii si zgarcitii din Galați care nu se indura sa vina sa joace la sala pe care ati deschis-o. De ce nu au parte si cei din București de un om ca Dvs. cu initiativa si cu ceva posibilitati.
                  Toata stima si nu va lasati !!
                  Blade: none
                  FH: none
                  BH: none

                  Comentariu


                  • #10
                    buna!!sunt si eu interesata de un club unde se poate juca cu un antrenor.ma poate ajuta cineva?

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Partener de joc, București

                      La idm in timpul saptamini dimineata 10-12 o ora sau doua tel.0743168852 paul

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X