Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ploiești

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ploiești

    Unde pot juca tenis de masă in Ploiești si la ce pret ?
    Multumesc !

  • #2
    Re: tenis de masă in Ploiești

    Postat în original de Taquito
    Unde pot juca tenis de masă in Ploiești si la ce pret ?
    Multumesc !
    La Petrolu, dupa 6
    Schlager Carbon Off +
    FH: Xiom Vega Elite Max
    BH: Xiom Vega Europe Max

    Comentariu


    • #3
      Re: Ploiești

      s-a demolat sala ,deci nu se mai poate juca.

      Comentariu


      • #4
        Re: Ploiești

        la Sala sporturilor nu se mai joaca???erau mese inainte
        DHS Hurricane Long 5
        FH: Tenergy 05
        BH: Giant Dragon Talon

        Comentariu


        • #5
          Re: Ploiești

          Salut,
          si eu sunt interesat unde se poate juca tenis de masă in Ploiești.
          Astept un raspuns de la cei care stiu.

          Comentariu


          • #6
            Re: Ploiești

            Domnule Robert daca aflati ceva va rog sa-mi dati si mie un mesaj...multumesc
            DHS Hurricane Long 5
            FH: Tenergy 05
            BH: Giant Dragon Talon

            Comentariu


            • #7
              Re: Ploiești

              Postat în original de adelin27
              Domnule Robert daca aflati ceva va rog sa-mi dati si mie un mesaj...multumesc
              Ploiești-ul este ''sec'' in ceea ce inseamna tenisul de masa jucat asa cum trebuie si pe ce trebuie... prin implicarea unor baieti deosebiti, se poate juca insa absolut bestial martea si joia la Baicoi intre orele 6-9...trebuie sa vorbiti cu Luci Bozga sau Victor Foca despre costuri, taxe si alte detalii...ii gasiti pe acest forum...profit inca o data de acest raspuns sa ii felicit pentru conditiile pe care le-au realizat, si stiu foarte bine ca n-a fost usor deloc
              Schlager Carbon Off +
              FH: Xiom Vega Elite Max
              BH: Xiom Vega Europe Max

              Comentariu


              • #8
                Re: Ploiești

                Postat în original de horia
                Postat în original de adelin27
                Domnule Robert daca aflati ceva va rog sa-mi dati si mie un mesaj...multumesc
                Ploiești-ul este ''sec'' in ceea ce inseamna tenisul de masa jucat asa cum trebuie si pe ce trebuie... prin implicarea unor baieti deosebiti, se poate juca insa absolut bestial martea si joia la Baicoi intre orele 6-9...trebuie sa vorbiti cu Luci Bozga sau Victor Foca despre costuri, taxe si alte detalii...ii gasiti pe acest forum...profit inca o data de acest raspuns sa ii felicit pentru conditiile pe care le-au realizat, si stiu foarte bine ca n-a fost usor deloc
                Multumesc mult domnu' Horia,puteti sa-mi dati si mie prin MP un nr de tel al domnului Luci Bozga sau Victor Foca??
                v-as fi foarte recunoscator..multumesc
                DHS Hurricane Long 5
                FH: Tenergy 05
                BH: Giant Dragon Talon

                Comentariu


                • #9
                  Re: Ploiești

                  Postat în original de adelin27
                  Postat în original de horia
                  Postat în original de adelin27
                  Domnule Robert daca aflati ceva va rog sa-mi dati si mie un mesaj...multumesc
                  Ploiești-ul este ''sec'' in ceea ce inseamna tenisul de masa jucat asa cum trebuie si pe ce trebuie... prin implicarea unor baieti deosebiti, se poate juca insa absolut bestial martea si joia la Baicoi intre orele 6-9...trebuie sa vorbiti cu Luci Bozga sau Victor Foca despre costuri, taxe si alte detalii...ii gasiti pe acest forum...profit inca o data de acest raspuns sa ii felicit pentru conditiile pe care le-au realizat, si stiu foarte bine ca n-a fost usor deloc
                  Multumesc mult domnu' Horia,puteti sa-mi dati si mie prin MP un nr de tel al domnului Luci Bozga sau Victor Foca??
                  v-as fi foarte recunoscator..multumesc
                  Incearca te rog sa cauti pe forum, e foarte probabil sa fie mentionate undeva...
                  Schlager Carbon Off +
                  FH: Xiom Vega Elite Max
                  BH: Xiom Vega Europe Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Ploiești

                    Domnu Horia, dvs jucati la baicoi la sala specificata mai sus?sau unde jucati dvs??As vrea si eu sa joc cu dvs,se poate?
                    DHS Hurricane Long 5
                    FH: Tenergy 05
                    BH: Giant Dragon Talon

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Ploiești

                      Postat în original de adelin27
                      Domnu Horia, dvs jucati la baicoi la sala specificata mai sus?sau unde jucati dvs??As vrea si eu sa joc cu dvs,se poate?
                      trec destul de des pe la sala...ne putem intalni acolo
                      Schlager Carbon Off +
                      FH: Xiom Vega Elite Max
                      BH: Xiom Vega Europe Max

                      Comentariu


                      • #12
                        ploiesti

                        Buna seara,
                        Sunt un cetatean din ploiesti , si as vrea sa stiu in Ploiești unde se poate juca tenis de masă?
                        Stiu ca a fost odata ( de curand) pe Paltinis.... a fost la fostu' Why-not.... mai este doar la Musca la facultate cand nu este frig.
                        In alte parti mai stie cineva? si daca se poate sa nu fie asa de scump ca in alte orase sunt baruri unde te duci si te joci cat vrei fara sa platesti .... sau tot felu' de organizatii de tineret unde au mese de ping-pong si mai multe.....
                        Deci cine ma poate ajuta si pe mine? Oricum sunt amator si incepator sa nu ma trimita cineva la vre-un club cum era la Ilie Oana , unde nu primea decat pentru performanta.
                        La sala sporturilor acum cativa ani buni stiu ca erau mese de tenis doar veneai cu paletele , mingiile si fileu , acum nu am mai vazut.
                        Deci cine ma poate ajuta ?:-s
                        Va salut !

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: ploiesti

                          Salut,
                          Ultima oara cand am trecut prin Ploiești (acum doua saptamani) am jucat tenis de masă intr-un barulet din Baraolt. Cum vii dinspre centru pe 23 August prima strada la dreapta dupa Mos Craciun. E cam inghesuit si sunt doar vreo 4 mese, dar ai zis ca esti incepator deci o sa te descurci. Au si palete decente in cazul in care nu ai deja ceva mai bun.

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Ploiești

                            langa 23 august unde zici tu ...... este la "Paltinis" unde s-a desfiintat ca s-a dus un prieten de-al meu si i-a zis ca nu mai este , in vest stiu ca era la fostul Why-not unde avea si 4 mese de biliard si l-a desfiintat adica este inchis de 4 zile... si deobicei cand inchide asa brusc asa ramane )
                            la Musca langa facultate e prea frig acolo
                            si in alta parte nu mai stiu unde se poate juca tenis de masă in ploiesti
                            stie cineva ? si totusi sa nu fie foarte scump .
                            Dar eu nu inteleg de ce in alte orase sunt mese gratis si aici nici macar cu bani nu sunt) adica la sala Olimpia ar treb sa amenajeze cateva mese si gata? si sa vina omul cu paletele lui , mingiile lui si fileu' lui eventual .
                            Chiar e un oras foarte idioat Ploiești-ul , parca este la 1000 km de un oras mare ca București sau Brașov :-j .

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Ploiești


                              Eu aici ziceam ca e baruletul. Cand am fost eu acum 2 saptamani era deschis si era chiar multa lume.

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Ploiești

                                o sa ma duc zilele astea sa il caut...
                                oricum este destul de trist ca nu prea ai unde sa joci tenis de masă in ploiesti

                                Comentariu


                                • #17
                                  (at)chumpa se mai poate juca la acest barulet??sau stie alcineva unde se poate juca??multumesc
                                  DHS Hurricane Long 5
                                  FH: Tenergy 05
                                  BH: Giant Dragon Talon

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Tenis de masa Ploiești

                                    Salut,

                                    Saptamana aceasta s-a deschis o sala de tenis de masă (AMA SPORT CENTER) pe str Bobalna, vis a vis de restaurantul President.

                                    Avem 3 mese si suficient spatiu de joc.
                                    Pentru rezervari si informatii, ne puteti contacta la nr de tel 0747.303.601. sau la ama_sport(at)yahoo.com

                                    Va asteptam,
                                    Adrian

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      de recomandat

                                      Salut,

                                      Am fost de vreo 2 ori acolo si ma gandeam sa fac un review locului(desi nu ma princep foarte bine):

                                      Este pe langa Gara de Sud. Inghesuit pe laterale si lungime, dar ok pe inaltime. Oricum, per total spatiul este acceptabil. Mesele mi s-au parut de buna calitate dar fileele cam slabute. Baietii de acolo prietenosi, am si jucat cateva seturi cu ei.
                                      Per total mie mi-a placut si o sa revin.
                                      Pretul este undeva in jurul a 3 euro/ora (nu mai stiu exact). Exista acolo mingi si ceva palete(cred) dar v-as recomanda sa va duceti cu niste mingi portocalii(mai vizibile indoor in lumina de neon).
                                      Exista si o toaleta mare si curata cu dush(in eventualitatea ca unii dintre voi vor sa se spele si sa se schimbe dupa ce au terminat).
                                      Cum inainte mai fusesem in Ploiești doar in Paltinis, vreau sa mentionez ca acest loc nu se compara cu cel din Paltinis: in Paltinis era un bar cu 1-2 mese de ping pong-plin de fum-, aici este un loc pentru ping-pong unde eventual poti sa iti iei si bere sau sa stai la o masuta. Deci mult mai bine din perspectiva mea.
                                      De recomandat.

                                      Numai bine,
                                      vipiu

                                      Postat în original de Ama Sport Vezi post
                                      Salut,

                                      Saptamana aceasta s-a deschis o sala de tenis de masă (AMA SPORT CENTER) pe str Bobalna, vis a vis de restaurantul President.

                                      Avem 3 mese si suficient spatiu de joc.
                                      Pentru rezervari si informatii, ne puteti contacta la nr de tel 0747.303.601. sau la ama_sport(at)yahoo.com

                                      Va asteptam,
                                      Adrian

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        La ce pret este chiria mesei/h ?

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          E 10 lei ora.Am fost eu de curand.
                                          'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

                                          FH:donic coppa max
                                          blade:donic waldner diablo senso st
                                          BH:donic coppa max

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de monicad Vezi post
                                            E 10 lei ora.Am fost eu de curand.
                                            Este spatiu suficient latime /lungime /inaltime ?
                                            multumesc de informatie .

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              am fost si eu la sala de pe str. Bob?lna.

                                              programul este intre 11 si 23. pretul intre orele 11 si 17 este de 10 lei/h, iar dupa ora 17 pretul este de 13 lei/h. primesti si un fluturas, la 5 ore ai o ora gratis.

                                              sala este deasupra, la acoperis, intrarea se face pe aleea de langa casa. nu bate soarele, este racoare..
                                              sunt 3 mese, despartite intre ele printr-o plasa verde. spatiul este asa si asa. eu am stat pe partea de la perete si la loviturile mai ample am dat de cateva ori in tavan. pe partea celuilalt jucator tavanul este suficient de inalt. spatiul pe latime si lungime e ok.
                                              fileul slab, facut dintr-o pânza... orice minge trimisa mai tare care atinge fileul trece in partea cealalta. suprafata mesei este buna. inaltimea mesei mi s-a parut cam mica.
                                              primiti palete si mingii dar mai bine veniti cu unele de acasa.

                                              per total e ok... te duci sa mai treaca viata

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Salut,
                                                Incepand cu luna Septembrie am scazut tarifele pentru tenis de masă.
                                                luni - duminica 11.00 - 17.00 8 RON/ora
                                                17.00 - 23.00 13 RON/ora
                                                In plus, avem si oferte promotionale ce includ si produse din bar ( 1h tenis+2 racoritoare 17RON )
                                                Mai multe detalii gasiti pe pagina noastra de facebook www.facebook.com/amasportcenter
                                                Va asteptam,
                                                Adrian

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  ce locuri de antrenament as putea gasi in Ploiești ?
                                                  ms anticipat
                                                  Boys, be ambitious !

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X