Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

    Propun aceasta lista , deorece mai sunt si utilizatori neseriosi , care dau "tepe".
    Aici sa se posteze numele lor si ce au facut.(concret)

  • #2
    Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

    aoleeeuuuuu o sa iasa la discutii!
    dar e util...
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

      Postat în original de Dado.daniel
      aoleeeuuuuu o sa iasa la discutii!
      dar e util...
      Pai daca iasa asta e.Dar macar nu o sa mai fie prostiti unii ca la usa cortului.Eu unul am patito.

      Comentariu


      • #4
        Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

        cu cine? )
        Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

          Postat în original de marqq
          cu cine? )
          Nu dau nume inca.Astept sa vad in ce categorie a neseriosilor intra: neseriosi nesimtiti sau neseriosi simplii!
          Veti afla numele lui oricum!

          Comentariu


          • #6
            Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

            Daca tot se fac liste,propun si una alba in care sa primeasca voturi cei de buna credinta.Ceva cu clasament pe voturi,sau gen e-bay,sau pe puncte functie de numarul vanzarilor.Astfel,cei noi pe forum care doresc sa cumpere,sa stie si cine e serios,nu numai "tzeparii".
            lemn Dr. Neubauer Barricade DEF
            FH Donic Slice 1.5 mm
            BH TT Master Insider 0.6 mm

            Comentariu


            • #7
              Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

              Postat în original de harciu
              Daca tot se fac liste,propun si una alba in care sa primeasca voturi cei de buna credinta.Ceva cu clasament pe voturi,sau gen e-bay,sau pe puncte functie de numarul vanzarilor.Astfel,cei noi pe forum care doresc sa cumpere,sa stie si cine e serios,nu numai "tzeparii".
              ..un ''clasament'' pe aceste criterii nu-si are rost pentru ca nu toata lumea vinde aceeiasi marfa, unii au o gama variata de echipament in timp ce altii sunt reprezentantii unui singur producator, cand cauti numai chilipiruri atunci iti asumi si un risc..

              Comentariu


              • #8
                Re: LISTA NEAGRA CU UTILIZATORI NESERIOSI

                o teapa e o teapa.
                Nu conteaza ce gama de produse propui spre vanzare, dar cred ca e foarte important ca anuntul sa fie conform cu realitatea. Adica daca comanzi un lemn "impecabil" din alt oras, si utilizatorul iti trimite imagini din unghiuri in care lemnul e perfect, dar cand il primesti vezi ca e ciobit in 3-4 locuri, atunci se incadreaza la sectiunea "tzeapa" indiferent de gama de produse, sau de pretul propus. La fel daca nu trimiti banii pe respectivul obiect. La fel daca produsele sunt contrafacute. La fel daca in loc de materiale primesti prin posta cartofi sau alte alea.
                La neseriosi cred ca intra aia care te fac sa astepti 2 ore in frig la locul de intalnire, sau aia care tergiverseaza tranzactii, etc.
                Fireste, o lista cu aia buni e total inutila, dar ar fi interesant un sistem de feedback la fiecare user.
                Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                Comentariu


                • #9
                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                  Domnilor...acum ceva vreme am incercat si eu sa deschid un topic asemanator
                  www.tenisdemasa.ro/forum/viewtopic.php?f=9&t=1840
                  ....dar nu s-a considerat oportun la vremea respectiva. Intre timp lucrurile se pare ca s-au schimbat, DIN PACATE!!!!
                  Personal, am mers pe incredere 100% cu toti cei de la care am cumparat sau cei carora le-am vandut. De la cei de unde am cumparat pot spune doar ca nu am fost pacalit deloc...cu atat mai putin "tepuit"...Celor carora am vandut....numai dumnealor pot afirma daca am fost corect.
                  Sunt un tip care mai are foarte putine fire de par (mai ales negru)...dar nu mi-am imaginat ca tenisul de masa, care este prin excelenta un sport al oamenilor inteligenti, poate "naste monstri" de acest gen....dar se pare ca plaga societatii moderne...aceasta "generatie Pro" isi pune amprenta fatidic asupra unui sport asa de frumos.
                  Domnilor este mare pacat sa ne batem joc de aceasta comunitate!!!!!!!
                  SA FIM RESPONSABILI!!!!

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                    multumesc de apreciere poate nu am putu sa te anunt trebuia sa-mi fi lasat un nr de telefon ...
                    Blade:Schalager off+
                    FH:nittaku hammond 2.2mm
                    BH:nittaku hammond 2.2mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                      Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
                      Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
                      De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
                      Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
                      Toate cele bune.

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                        Postat în original de furk
                        Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
                        Alex, oamenii se vor certa in urma celor scrise pe acest topic vrand-nevrand. Nu trebuie sa te simti vinovat pentru asta. Totul este urmarea faptelor lor.
                        Blog de tenis de masă

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                          Mi se pare chiar esential sa avem ambele puncte de vedere
                          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                            Postat în original de marqq
                            Mi se pare chiar esential sa avem ambele puncte de vedere
                            Clar

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                              Mah nush ce sa spun despre POPA RADU dar si eu astept tot din coletul acela in care are si ALEX oma cupa si eu am tot o diploma si niste bani si ink nu a ajuns el spune ca a trimis da din pacate nu a ajuns... MAI ASTEPTAM 2 zile .. DAK NU VINE INSEAMNA CA ESTE TEPAR deci aveti grija . !

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                ce inseamna "mah"?
                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                  Ceva asemanator cu "bah", dar mai de pe la oras.
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                    Postat în original de FlorinBN
                                    Ceva asemanator cu "bah", dar mai de pe la oras.
                                    E limbaj de Yahoo Messenger Florine
                                    Butterfly Matsushita Power Defence
                                    FH:Yasaka Rakza Soft
                                    BH:Hallmark Phoenix Ox

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                      Postat în original de noro
                                      ce inseamna "mah"?
                                      Am sa ii explic la Mihnea cum sa posteze pe forum maine la antrenament.Nuprea stie cum sta treaba pe aici.
                                      Numa bine!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                        pt luxten. negria este un baiat destul de serios
                                        daca nu a putut veni inseamna ca nu a putut.iar de dat de tine s-ar putea sa aiba dreptate nu avea cum sa dea din moment ce
                                        nu stia nr tau de tel.
                                        negria nu pune la suflet tata

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                          soarta sau nu ? intamplator am jucat cu luxten 2006 tenis il cheama Andrei ne-am cunoscut fara ca eu sa stiu ca el este luxten 2006 pana la urma am dat-o la pace sper ca ia trecut dar jur ca nu aveam nr lui de telefon ...e posibil ca sa mi-l fi dat si sa fi scos cartela din telefon eu lucrand la telefoane mobile si sa nu-l fi memorat...poate me culpa numai conteaza ...am ramas amici ...
                                          Blade:Schalager off+
                                          FH:nittaku hammond 2.2mm
                                          BH:nittaku hammond 2.2mm

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                            Postat în original de furk
                                            Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
                                            Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
                                            De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
                                            Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
                                            Toate cele bune.
                                            Tin sa spun ca in sfarsit am primit coletul de la POPA RADU dupa aproximativ 3 luni, nu e asa mult nu?

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                              felicitari!
                                              Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                                mias fi dorit sa nu se ajunga la aceasta lista
                                                BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                                FH:TENERGY 05
                                                BH:TIBHAR TORPEDO

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                                  Postat în original de Dragomir Paul
                                                  Chiar daca ma suna destui sa nu incep a dezvalui anumite aspecte negative si chiar daca vor incerca pe diverse cai sa arunce cu noroi am sa fac totusi publice aceste nume ca macar VOI cei care intrati in contact cu dinsii sa nu suferiti aceleasi dezamagiri ca mine ...
                                                  E pacat de faptul ca s-a ajuns la aceasta lista dar daca suntem destui de maturi sa o acceptam atunci inseamna ca facem macar un pas inainte ...
                                                  Macar un pas ...
                                                  Nu port ranchiuna nici macar unuia dintre dinsii dar daca se va dovedi ca au acelasi comportament si in alte circumstante atunci ...atunci avem o problema ...
                                                  Sa auzim numai de bine !!!
                                                  Sunt multi domnule Paul ca cei de care ati pomenit credeti`ma!Am sa va povestesc pe scurt un caz de la turneul de la timisoara.
                                                  In faza eliminatorie, un mos care juca cu material pe rever,( nu stiu exact cum il cheama , poate stiti voi) a picat cu Florescu Eleodor pe care banuiesc ca il stie multa lume.Sa anuntat meciul la microfon , organizatorii anuntand meciul la masa nr 1, dar aceea masa era una mai modesta decat alta masa care era libera , iar Doru i-a propus domnului in varsta sa se joace meciul la masa mai buna.Domnul acela mai invarsta accepta fara sa comenteze nici macar un cuvant.Incepe meciul , iar Doru avea un avantaj considerabil, cand omul acela mai in etate incepe sa injure si sa zica ca de ce joaca la masa asta cand trebuia sa se joace la cealalta masa, ca mingea sare din masa direct spre el si tot felu de aberatii dinastea.Doru castiga primul set cu usurinta, omul acela tot injura , si toate mingile le tragea departe ca sa mearga Doru dupa ele.Florescu tacea si continua sa joace, iar Mosul vazand ca Doru nu se enerveaza incepe sa il jicneasca cu chestii de genul: "Eu sunt german, rasa superioara de voi si trag mingile ca sa mergi dupa ele.Te umilesc" sau " Voi romanii sunteti niste muritorii de foame, nu o sa apucati anul 2010" sau " Voi stiti cine sunt eu? Am in geanta 15000 de euro " , tot felul de aberatii dinacestea.
                                                  Nu inteleg ce cauta oameni ca acesta in Amatur Romania.
                                                  Oare nu ar trebui sa ii penalizam? Sa ii excludem pentru asemenea chestii?Totusi trebe sa evoluam pas cu pas ... sa ridicam nivelul Amaturului, noi jucatorii de rand.
                                                  Si apropo... organizatorii turneului, sau cei care il cunosc pe acel om, v-as ruga sa ne dezvaluiti si noua numele dansului.
                                                  Sper ca nu am suparat pe nimeni, si daca am facut`o imi pare rau, dar asa ceva nu este normal sa se intample.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X