Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

    Cred ca e vorba de Muca Stefan,in cazul in care e vorba despre domnul cu parul alb si cu ochelari,sper sa nu ma insel.Am auzit si eu de acest incident.Pacat.
    Xi En Ting-X828
    Pryde 30
    Calibra LT Sound

    Comentariu


    • #27
      Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

      Ce naiba, credeam ca s-a terminat de mult razboiul.
      Pina la urma cred ca e destul de frustrant sa fii batut de catre "un muritor de foame", probabil de aia s-a enervat mosul.
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #28
        Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

        Postat în original de Cipi
        Cred ca e vorba de Muca Stefan,in cazul in care e vorba despre domnul cu parul alb si cu ochelari,sper sa nu ma insel.Am auzit si eu de acest incident.Pacat.
        Cred ca dansul e!

        Comentariu


        • #29
          Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

          Postat în original de Dragomir Paul
          Am lasat sa curga nitel timpul si nu am vrut sa dau in " stamba " anumiti participanti care din pacate din " copii de suflet " au deviat nitel in dizgratie. Cu sau fara voia lor ( ma indoiesc de faptul ca nu au facut-o in mod partinitor ) m-au determinat ca prin intermediul lui "valigti" si ai Luminitei de la Constanța sa incerc sa-mi recuperez o paleta ( ce nu-mi apartinea ) acum ceva vreme ...
          - Gimpirea Daniel - Constanța

          Atentie la dinsii !!!... Sunt subtili si se baga pe sub pielea voastra cum nici nu stiti ...
          Iert dar nu uit ...
          Acelasi lucru l-am patit si eu si am inca o paleta neplatita de la acest "domnisor".
          Se pare ca este de meserie din moment ce a incercat si pe altii sa "tzepuiasca"
          Butterfly a primit si un mail de la el.
          Subject: Butterflyonline: Become A Butterfly Dealer
          Name: Gimpire Daniel
          Phone: +40723361239
          E-mail: wishesforeternity89(at)yahoo.com
          Address: Str.Aurel Vlaicu Nr.5 Bl.C1 Sc.B Et.7 Ap.50
          City: Constanța
          State: Romania
          Zip Code: 900055
          Country: Romania

          Message:

          Dear Butterfly Team , I wanna be a butterfly dealer because here in my
          country it''s verry hard to buy butterfly equipment . I want to help
          others to have from where to buy butterfly equipment , I think if you can
          sponspor me with equipment there will be a lot of buyers . I am a player
          two i play with Butterfly Timo Boll and Tenergy 05 Rubbers , or how can i
          get equipment from you , to buy direct from your site ? Thank you verry
          much . Daniel , Romania
          BUTTERFLY Romania
          Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
          E-mail: office@prosoftbn.ro
          BUTTERFLY Store Bucuresti
          Tel. Mihai: 0736-887467
          E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
          Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
          Instagram: @butterflyromania
          YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

          http://www.tt-shop.ro
          http://www.butterfly.tt
          http://www.tenisdemasa.ro

          Comentariu


          • #30
            Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

            Pana la urma, acest topic se pare ca este un rau necesar.
            Nu mi-ar placea sa merg la vreun concurs si sa fiu furat.
            Despre cei care injura direct adversarul, cred ca un arbitru din partea organizatorilor ar putea sa-l descalifice si dupa prima decizie de acest fel multi s-ar linisti.
            Ma consider fericit pentru ca nu am intalnit astfel de oameni pana acum in Amatur.
            Blog de tenis de masă

            Comentariu


            • #31
              Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

              Postat în original de furk
              Postat în original de furk
              Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
              Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
              De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
              Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
              Toate cele bune.
              Tin sa spun ca in sfarsit am primit coletul de la POPA RADU dupa aproximativ 3 luni, nu e asa mult nu?
              A durat doar 2 luni 1 saptamana si 2 zile. Intradevar eu am zis ca o sa fie ceva mai repede insa puteai sa mai adaugi la "Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat." si faptul ca este vorba despre o husa facuta din lemn. Oricum sa ai noroc de ea, imi cer inca odata scuze pt atata intarziere si sa-mi lasi un mp daca iti place sau nu.
              Schlager Carbon
              Acuda S1
              Acuda S1

              Comentariu


              • #32
                Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                Mai exista "cineva",care a furat ( la turneul de la Valeni) de la un prieten bun al nostru,iar in mometul cand a fost prins(atentionat foarte finut) asupra acestui fapt si-a adus aminte ca a facut si box !...
                Cu o floare,Nu faci primavara !

                Comentariu


                • #33
                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                  Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
                  Blade-Darker speed 90
                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                  Bh- Testing

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                    Regretabil este ca in acest timp al frustarii persoanei respective care se manifesta cu suturi in masa pentru faptul ca a fost observat si atentionat,erau de fata multi Amaturisti care nu prea au avut vreun fel de reactie..

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                      Postat în original de Dado.daniel
                      Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
                      a "disparut",totusi,vizualizati cu atentie pozele postate pe topicul turneului de la Valeni........

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                        Postat în original de radu0
                        Postat în original de furk
                        Postat în original de furk
                        Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
                        Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
                        De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
                        Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
                        Toate cele bune.
                        Tin sa spun ca in sfarsit am primit coletul de la POPA RADU dupa aproximativ 3 luni, nu e asa mult nu?
                        A durat doar 2 luni 1 saptamana si 2 zile. Intradevar eu am zis ca o sa fie ceva mai repede insa puteai sa mai adaugi la "Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat." si faptul ca este vorba despre o husa facuta din lemn. Oricum sa ai noroc de ea, imi cer inca odata scuze pt atata intarziere si sa-mi lasi un mp daca iti place sau nu.
                        Da , dar husa de lemn ziceai ca o faci in 2 saptamani... restu de pana la 2 luni 1 saptamana si 2 zile ...
                        A trecut timpul de nici nu tiai dat seama ha? Saracutu de tine, ba ai stat in spital , ba ai puso la posta si ai uitat lemnu tau in ea, dupaia o trebuit sa o mai lacuiesti inca odata, ba nu ai balamale ... !Numa ghinioane pe capu tau . Daa ... urat din partea mea ca am postat pe forum nu?

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                          Postat în original de Dado.daniel
                          Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
                          Nu era vorba de cupa, ci de o medalie personalizata pentru locul III (pentru locurile III si IV am pregatit medalii identice), care a disparut cu aprox 30 min - o ora inainte de premiere. Medalia a disparut impreuna cu o diploma, care se pare ca a avut ceva succes...diploma am putut sa o reeditez, dar, din pacate, D-l Chirita a ramas fara medalie
                          Am ceva banuieli, si, asa cum spune si Vali, in pozele prezentate, o persoana este in mod evident interesata de premiile prezentate...

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                            Penibil... sa ajungi sa furi o medalie! Hai mai intelegeam un premiu in bani de o anume valoare... dar medalie?

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                              "Gloriae efemerum est"
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de Vali Suta
                                Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
                                a "disparut",totusi,vizualizati cu atentie pozele postate pe topicul turneului de la Valeni........
                                sa fie asta ?

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                  sa fie asta ?
                                  Oare ce face "individul" sub "acoperire"?

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                    Dubios...
                                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                      N-am crezut ca o sa mai fiu nevoit sa scriu in acest topic dar se pare ca nu am de ales. Atentie la userii bomba si sanducu (ID mess: stelist_16) (am impresia ca este aceeasi persoana). Cei care doresc sa vanda sau sa cumpere de la el... Atentie. Este un baietel de 14 ani care s-a apucat de "glume": comanda si apoi refuza preluarea coletului. S-a intamplat deja de doua ori pentru ca tot timpul am considerat ca oricine merita doua sanse.
                                      BUTTERFLY Romania
                                      Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                                      E-mail: office@prosoftbn.ro
                                      BUTTERFLY Store Bucuresti
                                      Tel. Mihai: 0736-887467
                                      E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                                      Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                      Instagram: @butterflyromania
                                      YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                      http://www.tt-shop.ro
                                      http://www.butterfly.tt
                                      http://www.tenisdemasa.ro

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                        Postat în original de rasvan
                                        N-am crezut ca o sa mai fiu nevoit sa scriu in acest topic dar se pare ca nu am de ales. Atentie la userii bomba si sanducu (ID mess: stelist_16) (am impresia ca este aceeasi persoana). Cei care doresc sa vanda sau sa cumpere de la el... Atentie. Este un baietel de 14 ani care s-a apucat de "glume": comanda si apoi refuza preluarea coletului. S-a intamplat deja de doua ori pentru ca tot timpul am considerat ca oricine merita doua sanse.
                                        sanducu avea deja 2 avertismente de la mine pentru postari aiurea. Facuse inca un user, bomba, ca sa puna aceleasi anunturi de cate 2-3 ori.
                                        I-am scris si mesaje private, a promis ca se linisteste... dar degeaba.
                                        Acum singura solutie a ramas ban pe IP.
                                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                          As dori sa il adaug pe la aceasta lista neagra pe userul adelin27. Motivul: Am postat un anunt de vanzare-cumparare, am primit mp, mi-a spus sa inchid topicul ca va cumpara el fetele, iar cand stabilisem sa ne intalnim, mi-a spus ca nu le mai cumpara. Atentie, nu este serios! Poate a mai cumparat de pe forum, dar cu mine nu a fost parolist!

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                            Postat în original de Claudiu84
                                            As dori sa il adaug pe la aceasta lista neagra pe userul adelin27. Motivul: Am postat un anunt de vanzare-cumparare, am primit mp, mi-a spus sa inchid topicul ca va cumpara el fetele, iar cand stabilisem sa ne intalnim, mi-a spus ca nu le mai cumpara. Atentie, nu este serios! Poate a mai cumparat de pe forum, dar cu mine nu a fost parolist!
                                            Avertisment adaugat pentru adelin27:
                                            Detalii despre atitudinea lui:
                                            viewtopic.php?f=14&t=4279&p=54578#p54578
                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                              Adelin27 a cumparat de la mine un lemn, ne am inteles f usor la telefon...a venit personal la Pitești...Nu am mai urmarit activitatea lui, dar cu mine a fost un om de cuvant....In acelasi timp, daca a stabilit o tranzactie si nu s a tinut de cuvant a facut un gest regretabil....Poate are circumstante atenuante...
                                              TIMO BOLL ALC
                                              tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                                Multumesc domnule "Barbulescu Bogdan"
                                                Am vorbit la tel cu domnul "claudiu84" si mi-am cerut scuze ca nu mai pot cumpara fetele si am si exlpicat de ce nu mai pot cumpara si nu era o problema majora(nu trimesese fetele prin posta sau curier)....Ma supara ca la tel a spus ca este ok ca intelege si apoi pe forum ma baga in lista neagra.OK suport consecintele
                                                DHS Hurricane Long 5
                                                FH: Tenergy 05
                                                BH: Giant Dragon Talon

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                                  Postat în original de adelin27
                                                  Multumesc mult pentru intelegere in special domnului "lagardere",se vede de departe omul trecut prin viata,un adevarat domn.MULTUMIRI DIN TOATA INIMA si va rog sa aveti rabdare si incredere...toate cele bune
                                                  Am retras titlu de "spamer" lui adelin. Avertismentul o sa expire in 60 de zile de la data la care a fost pus.
                                                  Si eu apreciez noua atitudine a lui adelin, sa speram ca e sincer si se tine de cuvant.
                                                  detalii: viewtopic.php?f=14&t=3788&p=54787#p54787
                                                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

                                                    Multumesc tuturor celor ce au incredere in mine... "Omul care nu are cuvant nu are nimic"
                                                    DHS Hurricane Long 5
                                                    FH: Tenergy 05
                                                    BH: Giant Dragon Talon

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X