Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de sponeta Vezi post
    buna seara am o problema cu userul vrg am facut un schimb si iam trimis o fata baracuda+tibhar flex iam spus toate defectele la fete el mia dat in schimb un lemn 729 bomb priza toc+fata yinhe max tense cand ia ajuns coletul de la mine mia spus ca fetele nu sunt bune si sa ii trimit coletul inapoi sau 30 de lei iam spus ca lemnul nu il mai am si a ramas sai trimit fata yinhe asa dar am vazut ca are huse de vanzare si iam spus ca ii ofer o fata yasaka phantom 0012 doar taiata pentru 2 huse a fost de acord iam trimis coletul cu fata yinhe + fata yasaka pentru huse . coletul ia ajuns in schimb mie nu mia trimis nimic chiar mia spus ca mia trimis coletul lam sunat si lam intrebat daca mia trimis coletul insa mia raspuns ca nu il trimite pentru fetele cu defecte incat eu iam trimis fata yinhe pentru fete si yasaka pentru huse si nu mia trimis nici o husa
    Lupu' maaaaaaaaa!

    Comentariu


    • vai de ea Limba Romana !
      du-te tata si mai da odata Bacu' , iar de nu l-ai dat inca , pune mana pe carte ca e vai de tine !
      Boys, be ambitious !

      Comentariu


      • Pana la Bac mai tre' sa-si ia examenul cu cei sapte ani de acasa .

        Comentariu


        • Postat în original de sponeta Vezi post
          buna seara am o problema cu userul vrg am facut un schimb si iam trimis o fata baracuda+tibhar flex iam spus toate defectele la fete el mia dat in schimb un lemn 729 bomb priza toc+fata yinhe max tense cand ia ajuns coletul de la mine mia spus ca fetele nu sunt bune si sa ii trimit coletul inapoi sau 30 de lei iam spus ca lemnul nu il mai am si a ramas sai trimit fata yinhe asa dar am vazut ca are huse de vanzare si iam spus ca ii ofer o fata yasaka phantom 0012 doar taiata pentru 2 huse a fost de acord iam trimis coletul cu fata yinhe + fata yasaka pentru huse . coletul ia ajuns in schimb mie nu mia trimis nimic chiar mia spus ca mia trimis coletul lam sunat si lam intrebat daca mia trimis coletul insa mia raspuns ca nu il trimite pentru fetele cu defecte incat eu iam trimis fata yinhe pentru fete si yasaka pentru huse si nu mia trimis nici o husa[/QUOT
          in viata nu poti sa mergi tot timpul pe ideea de lasa ca merge asa!oare chiar nu stii de cuvantul bun simt?deja credibilitatea ta pe forum are foarte mult de suferit!ultimele tranzactii pe care le-ai avut pe forum s-au soldat cu EVENIMENTE!Prima data m-am gandit ca a fost pur si simplu e o greseala ca la urma urmei a gresi e omeneste,dar tu faci prea multe GRESELI!vreau sa vad cum se desfasoara urmatoare tranzactie!daca va mai avea loc!
          - - - Actualizat - - -
          in viata nu poti sa mergi tot timpul pe ideea de lasa ca merge asa!oare chiar nu stii de cuvantul bun simt?deja credibilitatea ta pe forum are foarte mult de suferit!ultimele tranzactii pe care le-ai avut pe forum s-au soldat cu EVENIMENTE!Prima data m-am gandit ca a fost pur si simplu e o greseala ca la urma urmei a gresi e omeneste,dar tu faci prea multe GRESELI!vreau sa vad cum se desfasoara urmatoare tranzactie!daca va mai avea loc!
          - - - Actualizat - - -
          asteptam si replica d-lui vrg!
          tb alc t05/t05 fx

          Comentariu


          • Mda
            au fost prea multi oameni tepuiti de sponeta oameni pe care eu ii stimez si de la care am avut de invatat mereu !!!
            a fost o lectie pentru tanarul sponeta !!!!!!!!!!!
            la cati bani am chieltuit pe materiale pina acum nu era o mare prolema dar nesimntirea era prea mare !!!!!!!!!!!!!!!!!
            asa ca ma repet a fost o lectie si sper sa ii foloseasca tanarului sponeta:
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • deci in concluzie mi-ati dat teapa deci domnul vrg este tepar dar nu ma face o fata am destule sanatate la totii va salut

              Comentariu


              • Eu cred ca doar mi-am recuperat " paguba " in mod elegant !
                Butterfly Viscaria fl
                Butterfly tenergy05

                Comentariu


                • pai fata chinezeasca care vam trimiso drept paguba cum spuneti dumneavoastra si yasaka phantom noua doar taiata pentru huse dece nu trimiteti husele?

                  Comentariu


                  • sa ne intelegem .
                    ai trimis doua fete care sunt dezastru deci nu le pot folosi !
                    ai trimis o fata pentru lemn + fata mea deci totul este ok
                    si apropo nu ma mai deranja te rog !!!!!
                    Butterfly Viscaria fl
                    Butterfly tenergy05

                    Comentariu


                    • Am facut si eu un schimb cu userul VRG din care eu consider ca am iesit cam dezavantajat si i-am cerut macar un calificativ pozitiv ca am fost de cuvant si am trimis ce am promis si am fost promt si inca nu mi-a dat
                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                      BH : Tenergy 05Fx
                      FH : Tenergy 05Fx

                      Comentariu


                      • Postat în original de Ben Vezi post
                        Am facut si eu un schimb cu userul VRG din care eu consider ca am iesit cam dezavantajat si i-am cerut macar un calificativ pozitiv ca am fost de cuvant si am trimis ce am promis si am fost promt si inca nu mi-a dat
                        Sa inteleg ca ai o nemultumire ?
                        sau ca esti de partea tinarului sponeta ?
                        Butterfly Viscaria fl
                        Butterfly tenergy05

                        Comentariu


                        • Postat în original de vrg Vezi post
                          Sa inteleg ca ai o nemultumire ?
                          sau ca esti de partea tinarului sponeta ?
                          Nu am nici o relatie cu tanarul SPONETA , si nu pot sa zic ca eu am fost pacalit sa se inteleaga bine, atata timp cat mi-ai trimis ce mi-ai promis cu toate ca una din fete era mai uzata decat ma asteptam dar asta nu e vina ta, asteptam un calificativ pozitiv daca tot am trimis ce am promis cu promtitudine
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu


                          • atunci sami trimiteti fetele inapoi baracuda si tibhar astept coletul

                            Comentariu


                            • Mai sponeta...incepi sa devii plictisitor...si mult prea nesimtit pentru a mai avea acces pe acest forum sau cel putin multi altii ar trebui sa te evite neconditionat. Nu stiu care-i scopul tau final, probabil ca astepti sa te imbogatesti de la tepele cu fete second dar mie imi intareste ideea ca esti un mare cioflingar. Habar n-am ce-ar trebui sa faci sa te mai acceptam in "familia Amatur" !
                              Vis-a-vis de Ben din Vatra Dornei, pot confirma ca este o persoana corecta si va puteti increde pentru a face schimburi cu el. E baiat de nota 10.
                              ...aaa, uitam sponeta, apropos', chiar si un forum iti poate pata "curriculum" vietii tale... citeste si invata.
                              Blade: lemn off...ce lemn !
                              Bh: cu tepi
                              Fh: fara tepi

                              Comentariu


                              • Postat în original de sponeta Vezi post
                                atunci sami trimiteti fetele inapoi baracuda si tibhar astept coletul
                                NU AM BANI MOMENTAN PENTRU COLET DACA IMI TRIMITI BANI PENTRU COLET 10 RON ATI TRIMIT FETELE !
                                SI MA GANDESC CA POATE VREI SA MAI TEPUIESTI PE CINEVA CU FETELE ASTEA !!!!!!!!!!!!!
                                Butterfly Viscaria fl
                                Butterfly tenergy05

                                Comentariu


                                • ATENTIE HOT !!! Mocanu David alias (Buca) a fost prins in sala Viva furand
                                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                  http://www.VivaSportShop.ro

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                                    ATENTIE HOT !!! Mocanu David alias (Buca) a fost prins in sala Viva furand
                                    Buca, mergi ma baiatule la troleibuze, lasa-ne pe noi cu paletele noastre. In loc sa jucam tenis, trebuie sa stam cu ochii pe traista.
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                                      ATENTIE HOT !!! Mocanu David alias (Buca) a fost
                                      prins in sala Viva furand
                                      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                      http://www.VivaSportShop.ro

                                      Comentariu


                                      • scoate-ti imaginea din citat... (nu se poate mari...)
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • Mocanu David

                                          Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                          http://www.VivaSportShop.ro

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                                            ce rusinos oare mai poate da ochii cu colegii de sala
                                            Blade: kiso hinoki VII
                                            Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                                            tel.0741118700

                                            Comentariu


                                            • Fii sigur ca da!!! Acest specimen nu cunoaste acest sentiment. Singurul lui mare regret e...ca a fost prins asupra faptului!
                                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                              Comentariu


                                              • s-a facut de kko pt un lemn si niste cauciucuri......risc mare miza mica.......mai sunt in tara asta hoti???...credeam ca au plecat toti in spania...acolo si daca esti prins iti da maxim 3 zile....rusine pt legislatia lor ,pt acea paleta risca 3 ani aici.....plm ce prosti sunt unii hoti...
                                                fh-xiom vega-pro 2mm
                                                blade--galaxy-v16
                                                bh-xiom omega tour--max

                                                Comentariu


                                                • Atentie! Userul anonymous127 este clona userului problematic GeanynyRusu , pe numele Geanini Rusu , care m-a pacalit si pe mine si pe d-l Marcu Vasile cu niste fete . Am fost contactat zilele trecute de acest user, el dorind un schimb intre lemnul meu si timo boll spirit-ul pe care il are la vanzare . Mi s-a parut un pic ciudat , cautand prin posturile lui, sa gasesc post-uri in care el se inscrie la turnee amatur drept Rusu Geanini Ionut . Cand l-am intrebat, a spus ca este varul acestui individ si ca se numeste Pruntariu Eduard . Cautand mai adanc, am gasit o asemanare ciudata intre cei doi , si anume : configuratia paletei
                                                  Postat în original de GeanynyRusu Vezi post
                                                  prost esti tu........si veziti de treaba ta......fara insulte la adresa mea ca sa nu avem probleme....21 ani )=))si ce?
                                                  pentru mine un copil de 16 ani tot un lesinat ramai......a
                                                  Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                                                  Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                                                  Bh:Joola Phenix Max
                                                  de aici http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...seriosi/page17 si ceea ce scrie userul anonymous aici http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...reri-FH-sau-Bh . Rog un admin sa verifice ip-urile celor doi, sa vada daca corespund, iar apoi sa ia masurile ce se cuvin.
                                                  Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                                  Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                                  Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                                  Comentariu


                                                  • Asa este, Anonymous127=GeanniniRusu=troll
                                                    Trollul schimba nickul, dar naravul ba.
                                                    Geanni, daca vrei intelegere si iertare asteptam o revizuire a comportamentului si atitudinii, nu o reintrare pe furiș pe forum.
                                                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X