Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de danmihai Vezi post
    Un pic de research...Milos Gianni din Alexandria, 42-43 primaveri, etc...ia legatura cu cei din zona, sa-i bata nitel obrazul cu vreo doua palete...pana-i crapa de rusine ! Bafta !
    Atentie marita colegu la paletele acelea pentru ca research-ul tau nu a fost complet. MILOȘ GIANNI NANTI NICUȘOR este Șef al Poliției orașului Zimnicea sau cel putin a fost in 2013.

    http://www.totalimpact.ro/actualitat...-zimnicea.html
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • !!!
      TRUST NO ONE !

      Comentariu


      • Acel Tenergy era roșu cumva...? Probabil domnul polițist îl folosește acum în loc de paletă "STOP", în orele de v?rf în intersecția din centrul Zimnicei







        Domnule Roman, vă rog să scuzați gluma. Am vrut să mai destind atmosfera.

        Comentariu


        • da era rosu

          - - - Actualizat - - -

          Se pare ca situatia s-a rezolvat si MILOȘ GIANNI NANTI NICUȘOR si-a achitat datoria fata de Roman Bogdan care m-a rugat sa anunt acest eveniment pe forum.
          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

          Comentariu


          • I-a transpirat mana des pe lemn, transpiratia a intrat in lemn (lemnul absoarbe cu usurinta lichide), si s-a marit gramajul. Simplu.
            Gionis Def
            Palio CK531A
            Rakza 7 soft

            Comentariu


            • Buna l M-am tot gandit sa public sau nu. Nu pot sa uit data de 23 aprilie Dej Amatur, cand cineva i-a furat paleta la un baiat de10 ani. Avea scris numele pe paleta langa maner ,,Ambrus Szilard,, ZJ T500. Sunt putine sanse sa mai revad paleta. Dar contra cost as recupera daca ,=cineva= s-ar uita in suflet. ,,...nu face altuia ce nu ti-ar place tie sa ti se faca ,,. Doresc mult success sportilor ! Astept orice veste despre paleta. 0722646195 Ambrus!

              Comentariu


              • Chiar exista asemenea indivizi atat de disperati incat sa fure o paleta? Si de la un copil de 10 ani? Nu pot sa cred cat de lipsiti de caracter, ca sa fiu bland in exprimare, sunt unii. N-ai bani pentru materiale mai scumpe, strangi sau astepti o oferta. Toti avem nevoie de bani si cu greu gasesti in buget sa mai cumperi ceva pentru un hobby, insa ca sa furi pentru un joc de tenis de masă e cel mai urat lucru pe care l-am auzit de cand joc.
                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                FH: Butterfly Dignics 05
                BH: Tibhar Grass D.TecS

                Comentariu


                • Din pacate nu am stat bine cu bani, dar am incercat sa ajut pe baiat cu o paleta buna. Asta ma deranjeza ca nici acuma nu am reusit sa-i cumpar alta paleta zj T5000. Grija unde va lasati paletele ! Ne vedem la Bistrița 01. 10.2016

                  Comentariu


                  • pe lista asta sa=i treceti si pe aia de au propus si marit taxa la treijde coco
                    Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                    FH Cauciuc natural de la Danubiana
                    BH Camera de bicicleta de la Luduș

                    Comentariu


                    • Era o gluma mesajul meu sper ca nu s-a suparat nimeni
                      Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                      FH Cauciuc natural de la Danubiana
                      BH Camera de bicicleta de la Luduș

                      Comentariu


                      • Nu, doar cei care au marit taxa la treije de coco... )))

                        Comentariu


                        • Postat în original de furca alexandru Vezi post
                          Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
                          Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
                          De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
                          Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
                          Toate cele bune.
                          - - - Actualizat - - -

                          este din DEVA?

                          Comentariu


                          • Bună ziua,
                            Nu am știut unde sa încadrez situația, dar sunt dezamăgit de serviciul magazinului: ttproshop.ro
                            Am cautat despre ttproshop.ro dacă sunt impresii pe forum și nu am găsit.
                            Ideea e ca am făcut o comanda la ei și nu mi se răspunde, plus ca nu au nici contact sa ii sun. Știți ceva despre magazinul on line? E blocat? Mai funcționează? Sa știu sa fac o alta comanda în alta parte eventual .

                            Nu as fi vrut sa încep cu asa ceva activitatea pe forum, dar asta e.
                            Multumesc de înțelegere.

                            Comentariu


                            • După cum văd ttproshop.ro e un magazin foarte sărăcuț, nu văd motivul real pentru care merită să insiști! Trei tipuri de fețe, șase lemne, ceva mingi, nu tu accesorii, âmbrăcăminte, pantofi, lipici, soluții de curățat! Din păcate oferta e foarte subțire. Dacă mai au și probleme de comunicare...las-o baltă!
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • Problema mea cu fetele deja s-a rezolvat datorita oamenilor inimoși și implicați de aici de pe forum.
                                ?n schimb pățania mea cu acest site sper sa ajute și pe altii poate tot asa începători cu de-ale cumparatului sa fie atenți.

                                O zi buna, Doamne ajuta!

                                Comentariu


                                • Am si io o nemultumire ar trebui ca toti care au anunturi foarte vechi si ne valabile sa sterga postarea sau sa specifice Vandut. Si multe alte ne multumiri dar nu le mai spun cas o groaza,artrebui ca cei reprezenti care cordoneaza forumul sa sterga anunturile mai vechi de cinci ani ca nusi are locul îl gasesti îl vezi si ?ti place acel ceva si anuntul este valabil dar te trezesti cati zice dupa he he anuntul e foarte vechi nu mai e valabil si multe alte chesti si chesti. Va multumesc daca atii dat atentiei pasului meu o zii buna si cu mult tenis cu veselie.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Deal Sandor Vezi post
                                    Am si io o nemultumire ar trebui ca toti care au anunturi foarte vechi si ne valabile sa sterga postarea sau sa specifice Vandut. Si multe alte ne multumiri dar nu le mai spun cas o groaza,artrebui ca cei reprezenti care cordoneaza forumul sa sterga anunturile mai vechi de cinci ani ca nusi are locul îl gasesti îl vezi si ?ti place acel ceva si anuntul este valabil dar te trezesti cati zice dupa he he anuntul e foarte vechi nu mai e valabil si multe alte chesti si chesti. Va multumesc daca atii dat atentiei pasului meu o zii buna si cu mult tenis cu veselie.
                                    Lucrurile in aceasta privinta, sunt simple. Fiecare anunt, fiecare postare, are atasata data la care a fost postat-ă. Nu ai de ce sa "te trezesti cati zice dupa he he anuntul e foarte vechi" Pe cele mai vechi de, sa zicem o luna, poti linistit sa le ignori. Iar vis a vis de stergerea lor, nu cred ca este o idee buna. Sunt situatii, cand vrei sa vezi daca s-a mai vandut pe forum un anume lemn, fata, robot. Cu ce pret, in ce stare, etc
                                    Ultima editare de Liuian; 21.apr.2020, 08:08.
                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                    Comentariu



                                    • gdjjg
                                      Ultima editare de Montyyy; 28.aug.2023, 18:38.

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X