Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalniri de antrenament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Intalniri de antrenament

    Probabil ca au deja loc intalniri de antrenament dar parerea mea este ca te perfectionezi dak joci cu cat mai multi adversari diferiti. Exista destule locuri in București in care sunt mese bune si mi-ar face mare placere sa ne intalnim mai multi macar o data pe saptamana 2-3 ore ! Am putea sa vorbim mai multi si sa stabilim locul , ziua si ora.Parerea mea este ca in week-end ar fi cel mai bine. Oricum daca facem un grup mai mare, tot ne starangem macar 6 la intalnire in caz ca ceilalti sunt ocupati....
    Ce ziceti ? Este cineva interesat

  • #2
    Re: Intalniri de antrenament

    Postat în original de Dan Dinu
    Probabil ca au deja loc intalniri de antrenament dar parerea mea este ca te perfectionezi dak joci cu cat mai multi adversari diferiti. Exista destule locuri in București in care sunt mese bune si mi-ar face mare placere sa ne intalnim mai multi macar o data pe saptamana 2-3 ore ! Am putea sa vorbim mai multi si sa stabilim locul , ziua si ora.Parerea mea este ca in week-end ar fi cel mai bine. Oricum daca facem un grup mai mare, tot ne starangem macar 6 la intalnire in caz ca ceilalti sunt ocupati....
    Ce ziceti ? Este cineva interesat
    Dane! Vezi ca aproape in fiecare weekend ne adunam mai multi de pe forum si jucam impreuna sambata si duminica in club IDM! In jurul orei 9 (cand se deschide acel club), sigur gasesti pe cineva de pe forum la mesele din dreapta! Asa ca nu ezita, vino acolo si intreaba ca sigur gasesti persoane cu care sa te antrenezi
    Blade: Butterfly Photino
    Fh: Butterfly Tenergy 05
    Bh:Yasaka Rakza 9

    www.lovetodance.ro

    Comentariu


    • #3
      Multumesc Bebe. Sa inteleg ca nu deranjez pe nimeni dak vin.....poate sambata asta dak sunteti acolo o sa vin si eu. in jur de ora 9 este perfect .... Ms !

      Comentariu


      • #4
        As avea chef de un tenis

        Salut am 22 de ani si sunt din Câmpulung Moldovenesc si ajung sambata si duminica prin cluj daca este pe unde un loc pe unde as putea juca si yo un tenis de masă rog a fi contactat la tel 0748754398 sper sa nu dezamagesc sau sa fiu dezamagit
        Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

        Comentariu


        • #5
          Re: As avea chef de un tenis

          Postat în original de Anton Florin
          Salut am 22 de ani si sunt din Câmpulung Moldovenesc si ajung sambata si duminica prin cluj daca este pe unde un loc pe unde as putea juca si yo un tenis de masă rog a fi contactat la tel 0748754398 sper sa nu dezamagesc sau sa fiu dezamagit

          poti sa vii la sala sporturilor simbata si duminica de la 14.

          Comentariu


          • #6
            Re: As avea chef de un tenis

            Postat în original de Anton Florin
            Salut am 22 de ani si sunt din Câmpulung Moldovenesc si ajung sambata si duminica prin cluj daca este pe unde un loc pe unde as putea juca si yo un tenis de masă rog a fi contactat la tel 0748754398 sper sa nu dezamagesc sau sa fiu dezamagit

            poti sa vii la sala sporturilor simbata 15 si duminica de la 14.

            Comentariu


            • #7
              Salutare,

              Eu ajung in tara pe la inceputul lui august. Voi incerca sa trec pe la IDM intr-unul dintre weekenduri. Am inteles ca la Ploiești se poate juca tenis de masă la stadionul Petrolul. Este cineva din Ploiești cu care as putea juca?

              K.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Kanadianu'
                Salutare,
                Eu ajung in tara pe la inceputul lui august. Voi incerca sa trec pe la IDM intr-unul dintre weekenduri. Am inteles ca la Ploiești se poate juca tenis de masă la stadionul Petrolul. Este cineva din Ploiești cu care as putea juca?
                K.
                Cu siguranta vei gasi parteneri de joc, de obicei sambata dimineata. Nu cred ca vei intalni vreunul din ei pe site. Eu ajung cam rar pe acolo, dar o sa incerc sa caut un partener.

                Comentariu


                • #9
                  Tenis de masa la IDM

                  Salutare,
                  sunt nou pe aici si vroiam sa va intreb daca joca cineva tenis la IDM in weekend. As trece pe acolo weekend-ul asta.

                  Dan.

                  Comentariu


                  • #10
                    Liceul Ion Creanga

                    In fiecare zi de luni pana vineri, de la ora 18, cei care doresc antrenament in conditii foarte bune ma pot contacta pe mailul madalin_silviu(at)yahoo.com.
                    Momentan nu se fac antrenamente datorita sarbatorilor, dar din ianuarie vor reincepe, periodic la sfarsit de saptamana se vor organiza si turnee pentru amatori, deja au avut loc cateva!
                    Un alt avantaj ar fi acela ca puteti avea ocazia sa jucati si cu jucatori profesionisti!(cateva minute zilnic nu ar strica)
                    Anuntul e in special pentru bucuresteni si oricine e binevenit!
                    Just do it

                    Comentariu


                    • #11
                      Ceva detalii ? Adica locatie (sala), pret, pana la ce ora e deschis (asta e cel mai important, cel putin pentru mine)...

                      E cumva vorba de sala de la liceul Creanga ?

                      Comentariu


                      • #12
                        Da este vorba de liceul Ion Creanga, pretul se negociaza in functie de numarul de ore pe care le jucati saptamanal, daca doriti abonament lunar se face o reducere, abonamentul poate fi intre 70 ron si 150 ron!
                        Scopul este de a atrage cati mai multi jucatori care sa devina membrii ai clubului nostru.
                        Programul este intre 18 - 20 de luni pana vineri si 12 - 15 sambata!
                        Just do it

                        Comentariu


                        • #13
                          18-20 - inseamna ca va adresati studentilor si elevilor
                          pentru oamenii muncii nu aveti nimic?

                          Comentariu


                          • #14
                            Din pacate acela este programul de antrenament al clubului si nu avem sala decat 2 ore in intervalul 18 - 20, depindem si de programul liceului, mai devreme sau dimineata au elevii orele de sport, oricine poate veni, elev, student, om al muncii!
                            Just do it

                            Comentariu


                            • #15
                              dar nu se poate 'intinde' programul pana la ora 22:00?

                              Comentariu


                              • #16
                                Din pacate nu iti pot confirma asta acuma, probabil vor fi si zile cand se va putea prelungi programul, nu stiu inca cine va inchiria sala dupa ora 20, anul acesta a fost un club de la baschet. Mai multe detalii le pot da dupa sarbatori cand vom relua antrenamentele.
                                Just do it

                                Comentariu


                                • #17
                                  Daca am sa fiu sanatos cred ca am sa fiu prin Bucueresti de pe 7 pe 9 Poate vine cineva pe la IDM sa joace mai dimineatza sper c'ya
                                  M. Maze FL
                                  FH:Roundell Soft 1.9
                                  BH: Tenergy 80 1.9

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X