Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brăila

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Brăila

    Salut...
    As dori sa stiu si eu daca sunt cluburi de tenis de masă prin Brăila, si daca este cineva pe acest forum din acest oras? Sa dea un msg pe privat daca e cineva!

  • #2
    Re: INtrebare

    Din fericire pentru tine exista.Gasesti unul la Sala Polivalenta unde gasesti sigur pe cineva si un altul la Clubul Progresu pe calea Galați

    Comentariu


    • #3
      Re: INtrebare

      Si vezi ca este concurs la Sc 2 sambata 17 ian, adica exact peste o saptamana
      Iulian Toma

      Comentariu


      • #4
        Brăila

        sunt în Brăila în delegatie, îmi spune cineva unde m? antrenez?

        Comentariu


        • #5
          Re: sunt în Brăila în delegatie, îmi spune cineva unde m? antren

          Trage o fuga in galati la domnul Paul
          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: sunt în Brăila în delegatie, îmi spune cineva unde m? antren

            Sau la Spitalul de ortopedie cu doctorul TOMA IULIAN
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Salutare amatorilor de pingpong aflați în trecere prin Brăila,

              Buna dragilor...pt cei aflați în trecere prin Brăila,exista câteva locații unde se pot închiria mese pt a juca tenis de masă,dar...daca jucați la un nivel...care necesita ceva antrenament și perseverența,e bine ori sa veniți cu partenerul de acasa,ori sa apelați...localnicii care mai participa prin Amatur...altfel...e destul de neplacuta experiența.
              Deci,locații mai cunoscute sunt :
              - Clubul Progresul, dar condițiile de acolo...minime,sau precare...numiți-le cum vreți...
              - Clubul „Activ TT” unde condițiile sunt acceptabile,sunt disponibile și 2 mese TIBHAR TOP,ca acelea de la Galați și puteți gasi și parteneri serioși de joc/antrenament,daca vorbiți în prealabil cu administratorul salii,persoana de contact Boroș Doru,tel. 0745084068
              - Ar mai fi 3 locații...dar ele sunt practic niște c?rciumi care au câte o masa de tenis de masă plasata într-un spațiu minimal aș spune și unde...ca tot omul,eziți sa te afișezi...

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X