Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Amatori si fosti legitimati

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Amatori si fosti legitimati

    Sami raspuda cine stie mai bine . Am fost anul trecut la Miercurea ciuc la un concurs pentru amatori pe tara si am vazut multi jucatori la care se vedea ca au jucat ca legitimati multi ani , si asi dori sa stiu de ce nu se face diferenta inte amatori care nu au fost legitimati niciodata si fosti legitimati ca raportul de cunostinte dintre ei este foarte mare va multumesc .

  • #2
    Re: Amatori si fosti legitimati

    Si care ar fi propunerea ta in sensul asta?
    Ca eu am vazut si multi nelegitimati care ii bat de-i rup pe fostii legitimati. Cu astia ce sa facem?
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Re: Amatori si fosti legitimati

      Buna , se poate si asa dar un jucator care a fost invatat de mic copil de un antrenor si unul care a invatat singur nu sint de aceasi categorie in 80% din cazuri si poate si amatorul ar vrea sa joace la un concurs cu alti amatori amatori si nu fosti legitimati de ce nu se fac grupe pentru unii si altii ?

      Comentariu


      • #4
        Re: Amatori si fosti legitimati

        Au fost cateva turnee anul trecut cu doua categorii,open si amatori dar totusi s-a ramas la optiunea cu a singura categorie pt ca nu s-a putut organiza 2 turnee paralel intr-o singura sala...Eu zic ca este mai bine asa, dar fiecare cu parerea lui
        Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
        Backhand> Yasaka Raksa 9
        Forehand> Yasaka Raksa 7

        Comentariu


        • #5
          Re: Amatori si fosti legitimati

          cel mai bun exemplu danielciuc gabi amator sunt convins ca ar bate cativa din divizia b

          Comentariu


          • #6
            Re: Amatori si fosti legitimati

            Postat în original de jhonyqz
            cel mai bun exemplu danielciuc gabi amator sunt convins ca ar bate cativa din divizia b
            Defapt il cheama Daneliuc Gabi. Bafta

            Comentariu


            • #7
              Re: Amatori si fosti legitimati

              Postat în original de jhonyqz
              cel mai bun exemplu danielciuc gabi amator sunt convins ca ar bate cativa din divizia b
              De ce esti asa sigur ? Fiindca ti-o tras-o tie ?
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #8
                Re: Amatori si fosti legitimati

                nu mi-a tras-o, am pierdut meciu si da sunt sigur ca ar bate cativa din divizia b pt ca si eu am batut cativa. si in viitor sper sa mai jok cu el si sa-l bat ,nu sa i-o trag , daca ar fi participat fete si le-as fi batut atunci puteai sa folosesthi aceasta expresie

                Comentariu


                • #9
                  Re: Amatori si fosti legitimati

                  Postat în original de jhonyqz
                  nu mi-a tras-o, am pierdut meciu si da sunt sigur ca ar bate cativa din divizia b pt ca si eu am batut cativa. si in viitor sper sa mai jok cu el si sa-l bat ,nu sa i-o trag , daca ar fi participat fete si le-as fi batut atunci puteai sa folosesthi aceasta expresie
                  Perversule Nu ma gandeam la sensul asta. Ci la "a-i trage o mama de bataie" care e o expresie neaos romaneasca. Bogdanele ma dezamagesti !
                  Blade DHS PG 2
                  FH: DHS Hurricane 3
                  BH: Stiga Airoc Astro M

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Amatori si fosti legitimati

                    Postat în original de jhonyqz
                    nu mi-a tras-o, am pierdut meciu si da sunt sigur ca ar bate cativa din divizia b pt ca si eu am batut cativa. si in viitor sper sa mai jok cu el si sa-l bat ,nu sa i-o trag , daca ar fi participat fete si le-as fi batut atunci puteai sa folosesthi aceasta expresie
                    ce dragut....
                    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Amatori si fosti legitimati

                      eu sthiu ce ai zis tu dar am glumit un pic

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X