Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

In Fagaras se fac concursuri?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • In Fagaras se fac concursuri?

    Nu se face un turneu / concurs ceva in fagaras sau macar in apropiere .. ?

  • #2
    Re: Concurs fagaras

    Sambata in Mediaș..
    Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
    DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
    Just do it !

    Comentariu


    • #3
      Re: In Fagaras se fac concursuri?

      cati km sunt din fagaras pana in medias?

      Comentariu


      • #4
        Re: In Fagaras se fac concursuri?

        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          Re: In Fagaras se fac concursuri?

          Se poate merge si prin Agnita si sunt 83 de km.

          Comentariu


          • #6
            Re: In Fagaras se fac concursuri?

            spuneti-mi va rog daca e sambata asta ora locul datas tot unde trebe sa ma inscruiu sio daca pot sa am inscriu am 14 ani nu sunt legitimat nicaieri clasa a 8-a !

            Comentariu


            • #7
              Re: In Fagaras se fac concursuri?

              Postat în original de iulyblebea
              spuneti-mi va rog daca e sambata asta ora locul datas tot unde trebe sa ma inscruiu sio daca pot sa am inscriu am 14 ani nu sunt legitimat nicaieri clasa a 8-a !
              Daca dai un numar de telefon, precis te va contacta un organizator de la Mediaș ca sa te ajute, pentru ca se vede de la o posta ca esti pasionat... dar, nu uita sa ceri voie parintilor, mai intai!

              Comentariu


              • #8
                Re: In Fagaras se fac concursuri?

                Postat în original de iulyblebea
                spuneti-mi va rog daca e sambata asta ora locul datas tot unde trebe sa ma inscruiu sio daca pot sa am inscriu am 14 ani nu sunt legitimat nicaieri clasa a 8-a !
                Mai bine ai participa la olimpiada de limba romana,unde vei avea mai mult de castigat
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #9
                  Re: In Fagaras se fac concursuri?

                  de ce? de unde sti dumneata cat am eu de castigat? de unde sti cum joc?

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: In Fagaras se fac concursuri?

                    Citez un mesaj de mai demult din partea unui mare jucator adresat unui pusti extraordinar de laudaros.Poate deduci ceva.
                    Postat în original de FlorinBN
                    Pai mergi ca sa ai de unde veni ... daca nu cu premii, macar cu impresii si cu experienta de concurs, eventual si cu ceva meciuri filmate, ca sa analizezi mai tirziu de ce n-ai intrat in primii 16.
                    Schlager Carbon
                    Acuda S1
                    Acuda S1

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: In Fagaras se fac concursuri?

                      Postat în original de radu0
                      Citez un mesaj de mai demult din partea unui mare jucator adresat unui pusti extraordinar de laudaros.Poate deduci ceva.
                      Postat în original de FlorinBN
                      Pai mergi ca sa ai de unde veni ... daca nu cu premii, macar cu impresii si cu experienta de concurs, eventual si cu ceva meciuri filmate, ca sa analizezi mai tirziu de ce n-ai intrat in primii 16.
                      Am citit acel topic mai vechi cu turneu din reghin parca??
                      se pare ca tu ai avut de invatat omule
                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: In Fagaras se fac concursuri?

                        Postat în original de iulyblebea
                        de ce? de unde sti dumneata cat am eu de castigat? de unde sti cum joc?
                        Nu are importanta cum joci, Priza Tok a vrut sa spuna altceva, dar - desi are dreptate- a fost si putin rau.
                        Asa cum ti-a spus si Dan, daca parintii ti-au dat voie si asta va trebui cumva sa le dovedesti organizatorilor, esti bine venit, pt ca e clar ca tenisul iti place. Ba, mai mult, cred ca la 14 ani si cu deplasare in alta localitate ar trebui sa fii si insotit de cineva, pt ca ziua este lunga iar organizatorii au alte probleme si nu pot sa aiba grija ta. Nu trebuie sa iei mesajele domnilor de pe acest forum decat ca incurajari. Inclusiv acesta. Dar conditiile va trebui sa le indeplinesti chiar daca tu crezi ca poti avea grija singur de tine.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: In Fagaras se fac concursuri?

                          Pentru unu jucator de 14 ani care se vede ca nu prea a mai participat in acest circuit amatour este foarte greu sa joace cu niste vulpoi batrani , mai ales sa castige

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X