Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cerere de derogare - Amatur

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

    Da voteaza bai, tu ca schimbi si constitutia si pe Basescu si se face!

    Comentariu


    • #52
      Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

      nu e vina mea ca voi nu pricepeti nimic.....

      Comentariu


      • #53
        Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

        Postat în original de aurelu
        Da voteaza bai, tu ca schimbi si constitutia si pe Basescu si se face!
        n-are nici o legatura

        Comentariu


        • #54
          Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

          Ba are, fa-ti tu o majoritate de 10 oameni, zi ca constitutia e bleaga si sa vezi ce repede or sa o schimbe
          Poti sa propui sa zica si de George cateva cuvinte la aricolul 3

          Comentariu


          • #55
            Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

            daca taceai filozof ramaneai!!!se vede ca nici tu ,nici ceilalti nu ati inteles nimic

            Comentariu


            • #56
              Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

              Postat în original de patrick
              daca taceai filozof ramaneai!!!se vede ca nici tu ,nici ceilalti nu ati inteles nimic
              Pai si tu ce ai de a face cu persoane care nu te inteleg ?
              P.S. te simti bine cand esti bagat in seama,nu? evident ca asta-i scopul

              Comentariu


              • #57
                Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                nicdecum......altul e scopul dar nu ai cum sa il intelegi nici tu

                Comentariu


                • #58
                  Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT


                  saracu de tine

                  Comentariu


                  • #59
                    Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                    ca sa intelegi iti trebuie....logica ....ca sa ai logica iti trebuie minte

                    Comentariu


                    • #60
                      Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                      Postat în original de patrick
                      ca sa intelegi iti trebuie....logica ....ca sa ai logica iti trebuie minte
                      esti de apreciat ca-ti recunosti lipsurile

                      Comentariu


                      • #61
                        Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                        eu mi le cunosc...dar tu?
                        de la prima postare esti off topic

                        Comentariu


                        • #62
                          Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                          da,mai am nevoie de 2-3 interventii de la tine de acest fel,si cred ca a fost una din zilele reusite cand am ras mult mai mult
                          ca de obicei.
                          Cum spuneai ca este cu intelesul asta ?

                          Comentariu


                          • #63
                            Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                            razi fara sa stii de ce......

                            Comentariu


                            • #64
                              Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                              Postat în original de patrick
                              razi fara sa stii de ce......
                              ce n-am inteles ?

                              Comentariu


                              • #65
                                Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                                NU CONTEAZA....TE LAS SA TE GANDESTI

                                Comentariu


                                • #66
                                  Re: ANUNT FOARTE IMPORTANT

                                  viewtopic.php?f=11&t=3282
                                  TB ZLF & T05/T05FX

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Re: Cerere de derogare - Amatur

                                    Pana la urma, nici eu n-am inteles nimic.
                                    Uite cum vad eu:
                                    Patrick scrie un topic numit ANUNT FOARTE IMPORTANT in care derogare pentru George Durdun. Mie mi s-a parut ca anuntul era foarte important doar pentru George Durdun.
                                    Toata floarea Amaturului ia de buna chestia si se face o mare flama, spiritele se incing, iar Patrick doar toarna gaz pe foc. George - malc.
                                    In toata chestia asta, intervine discutia despre democratia din Amatur. Cei care sunt organizatori isi spun parerea si le atrag atentia celorlalti (ne-organizatori) ca iau decizii in necunostinta de cauza. Patrick tipa ca nu sunt democrati. Organizatorii arata muschii. Mai scriu vreo doi forumisti offtopic. Focul e stins. Patrick schimba titlul topicului.
                                    Acu', eu sunt ca baba aia din banc: si cu violu' cum ramane, maica?
                                    Traducere: pana la urma, Amatur asta este o democratie sau este altceva?
                                    Va spun eu: Amatur nu e democratie (este doar un fapt, sa nu se creada ca am o nemultumire legata de acest lucru). Dau citat de pe site-ul tenisdemasa.amatur.ro:
                                    "Forul de conducere
                                    Forul de conducere AMATouR consta din administratorul circuitului, organizatorii locali ai turneelor A si B din localitatile inscrise in circuit si administratorul forumului http://www.tenisdemasa.ro , deciziile se iau prin negociere in unanimitate sau cu majoritate de opinii.
                                    Orice jucator inscris care doreste imbunatatirea aspectelor circuitului sau doreste semnalarea unor probleme legate de circuit este rugat sa o faca prin intermediul forumului http://www.tenisdemasa.ro sau prin http://www.amatours.filo.ro, solicitarile acestora lor fi luate in considerare in cel mai scurt timp posibil. "
                                    Exista un for de conducere si acesta nu este ales prin vot direct de participanti, deci cei care doresc modificari ale regulamentului pot sa ceara asta, dar nu trebuie sa se scandalizeze ca nu au obtinut ce au vrut.
                                    Acum, despre George si participarea sa la Amatur inainte de 2 ani: eu mi-as dori ca George sa participe la concursuri inainte de termen, pentru ca este un jucator de la care ai ce invata. Din pacate, cred ca acest lucru nu va fi posibil, datorita implicatiilor pe care le poate avea si pe care nu le voi comenta acum.
                                    Gata, am scris destul.
                                    Blog de tenis de masă

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Re: Cerere de derogare - Amatur

                                      Cele 5 persoane care au votat participarea lui in Amatur au de la 15 pana la 100 de posturi(exceptandu-l pe dado.daniel) ceea ce inseamna ca probabil nu sunt de mult pe forum si ca nu stiu cate sacrificii se fac pt ca miscarea asta.
                                      Inainte sa postez prima data pe forum,am urmarit foarte mult toate topicurile si sunt multe in care lumea se certa pentru participarea unui legitimat si asistam(ca spectator) la certuri intre prieteni buni de pe forum ceea ce nu a fost niciodata placut!
                                      Am jucat cu dl Costin Georgescu la Sovata in grupele inferioare si e intr-adevar un jucator valoros(mi-a placut reveru ) dar poate fi invins de cei din top 20 poate chiar 30,dar dansul nu joaca pentru ca respecta regulamentul!!!!
                                      Sincer,imi place ideea lui Vali Suta cum ca el nu-l va primi la Curtea de Argeș si asa ar trebui sa faca toti organizatorii in prezentarea turneului:fara legitimati sau cei ce nu au inca 2 ani de la ultimul meci in divizii sau superliga,daca totusi apare cineva, iaca avem si o LISTA NEAGRA pe forum in care se poate trece numele lor iar organizatorii vor stii pe cine sa nu primeasca.
                                      Nu-l cunosc pe George si Doamne feri sa am ceva cu cineva de pe forum,dar exista un regulament si trebuie respectat!
                                      Scuzati-mi interventia si toate cele bune
                                      Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                      Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Re: Cerere de derogare - Amatur

                                        nu eu am schimbat titlul topicului.........

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Re: Cerere de derogare - Amatur

                                          pai el nu a spus nimic pt ca era sigur ca o sa iasa discutii....el respecta prea mult circuitul amatour si isi doreste enorm sa fie lasat sa joace...nu o face pt premii ci doar din placere...

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Re: Cerere de derogare - Amatur

                                            Postat în original de grasomega
                                            Pana la urma, nici eu n-am inteles nimic.
                                            Uite cum vad eu:
                                            Patrick scrie un topic numit ANUNT FOARTE IMPORTANT in care derogare pentru George Durdun. Mie mi s-a parut ca anuntul era foarte important doar pentru George Durdun.
                                            Toata floarea Amaturului ia de buna chestia si se face o mare flama, spiritele se incing, iar Patrick doar toarna gaz pe foc. George - malc.
                                            In toata chestia asta, intervine discutia despre democratia din Amatur. Cei care sunt organizatori isi spun parerea si le atrag atentia celorlalti (ne-organizatori) ca iau decizii in necunostinta de cauza. Patrick tipa ca nu sunt democrati. Organizatorii arata muschii. Mai scriu vreo doi forumisti offtopic. Focul e stins. Patrick schimba titlul topicului.
                                            Acu', eu sunt ca baba aia din banc: si cu violu' cum ramane, maica?
                                            Traducere: pana la urma, Amatur asta este o democratie sau este altceva?
                                            Va spun eu: Amatur nu e democratie (este doar un fapt, sa nu se creada ca am o nemultumire legata de acest lucru). Dau citat de pe site-ul tenisdemasa.amatur.ro:
                                            "Forul de conducere
                                            Forul de conducere AMATouR consta din administratorul circuitului, organizatorii locali ai turneelor A si B din localitatile inscrise in circuit si administratorul forumului http://www.tenisdemasa.ro , deciziile se iau prin negociere in unanimitate sau cu majoritate de opinii.
                                            Orice jucator inscris care doreste imbunatatirea aspectelor circuitului sau doreste semnalarea unor probleme legate de circuit este rugat sa o faca prin intermediul forumului http://www.tenisdemasa.ro sau prin http://www.amatours.filo.ro, solicitarile acestora lor fi luate in considerare in cel mai scurt timp posibil. "
                                            Exista un for de conducere si acesta nu este ales prin vot direct de participanti, deci cei care doresc modificari ale regulamentului pot sa ceara asta, dar nu trebuie sa se scandalizeze ca nu au obtinut ce au vrut.
                                            Acum, despre George si participarea sa la Amatur inainte de 2 ani: eu mi-as dori ca George sa participe la concursuri inainte de termen, pentru ca este un jucator de la care ai ce invata. Din pacate, cred ca acest lucru nu va fi posibil, datorita implicatiilor pe care le poate avea si pe care nu le voi comenta acum.
                                            Gata, am scris destul.
                                            ai dreptate....dar daca peste 70% din amatori doresc ca el sa joace ce se intampla???din cauza a 10-15 persoane nu trebuie respectata opinia majoritatii?

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Re: Cerere de derogare - Amatur

                                              il cunosc personal pe george am avut placerea sa dau cateva mingii cu el... mi-ar fi placut sa joace dar regulamentul e regulament
                                              Blade:Schalager off+
                                              FH:nittaku hammond 2.2mm
                                              BH:nittaku hammond 2.2mm

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Re: Cerere de derogare - Amatur

                                                pai el nu a spus nimic pt ca era sigur ca o sa iasa discutii....el respecta prea mult circuitul amatour si isi doreste enorm sa fie lasat sa joace...nu o face pt premii ci doar din placere..
                                                Poate juca la un tuneu ca invitat ,ce nu intelegi?

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Re: Cerere de derogare - Amatur

                                                  am inteles....dar ceilalti nu sunt de acord cu lucrul asta

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Re: Cerere de derogare - Amatur

                                                    stie si el ca poate ca invitat dar el vrea mai mult...
                                                    Blade:Schalager off+
                                                    FH:nittaku hammond 2.2mm
                                                    BH:nittaku hammond 2.2mm

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X