Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

2% pentru asociatia AMATUR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 2% pentru asociatia AMATUR

    Salutare la toata lumea, poate unii au crezut ca am capitulat dar am avut ceva "probleme de rezolvat".
    In fine...
    1. As dori sa directionez 2% din impozitul pe care il platesc oricum la stat, ca angajat, catre Asociatia...AMATUR.
    2. Va rog sa imi spuneti daca se poate in momentul de fata sa fac acest lucru?
    3. Cred ca sunt multi in situatia mea care ar dori sa faca acest lucru dar nu stiu cum..
    4. Daca s-a mai deschis un topic cu acest subiect imi cer scuze pentru ca am mai intervenit eu cu unul similar, si promit ca voi muta post-ul acolo. Am lipsit cateva luni de pe forum si nu am mai fost la curent cu stirile...
    5. Multumesc,
    Cu respect la toata lumea....
    PIC cu PIC se face MULT!
    Timo Boll Forte
    Tenergy 05 2.1 black
    Tenergy 64 1.9 red

  • #2
    Re: 2% pentru asociatia AMATUR

    Redirectionarea celor 2% se poate face, nu este insa de actualitate; Formularele care vor trebui sa fie complatate se depun prin aprilie si inceput de mai.

    Comentariu


    • #3
      Re: 2% pentru asociatia AMATUR

      casa de piatra, narova.chiar ca ne-ai lipsit.te asteptam sa mai dai cate un semn de viata.
      BLADE:Kreanga Aeros
      BH:Tibhar Torpedo
      FH: Globe National

      Comentariu


      • #4
        Re: 2% pentru asociatia AMATUR

        Postat în original de barzalau
        casa de piatra, narova.chiar ca ne-ai lipsit.te asteptam sa mai dai cate un semn de viata.
        Salutare domnul meu. Am incercat chiar sa te sun saptamana trecuta dar aveai tel inchis sau poate ti-ai schimbat nr.
        Da-mi mesaj pe privat daca l-ai schimbat.
        Timo Boll Forte
        Tenergy 05 2.1 black
        Tenergy 64 1.9 red

        Comentariu


        • #5
          Re: 2% pentru asociatia AMATUR

          Ar putea deveni cat de curand de actualitate mai ales ca pana pe 15 Martie se vor depune dosarele pentru incheierea anului financiar.
          Daca temelia [fundatia]este buna ,caramida cu caramida se poate realiza.

          Comentariu


          • #6
            Re: 2% pentru asociatia AMATUR

            Mai este de actualitate? si eu as dori sa redirectionez 2% catre amatur
            TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X