Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cautam antrenor (in București)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cautam antrenor (in București)

    Salut!
    Eu si varul meu am vrea sa apelam la un antrenor pt a ne imbunatati stilul de joc.
    Suntem din București. Ca nivel de joc mi-e greu sa apreciez, dar nu suntem incepatori. Avem 25 respectiv 30 de ani.
    Din ce am citit pe thread-uri asemanatoare, o varianta este George Durdun, dar la tariful nou de 40ron/ora nu suna foarte atragator. Ar mai fi un anume Popica, despre care nu stiu prea multe.
    Astept si alte variante...
    Multumesc pt. interes!

  • #2
    Re: Cautam antrenor (in București)

    Din ce am auzit si eu, exista cineva la Galion, pe Fizicienilor care ar putea antrena. Dar daca gresesc, imi cer scuze. Personal am vazut pe cineva mai in varsta, cu experienta si cred ca persoana respectiva e de gasit acolo. Nu cunosc numele. Catalin (Ashes) de pe forum, si prietena lui au jucat cu persoana in cauza, in pub 178. Iti recomand sa arunci o intrebare la el si sa vezi ce se poate lega.
    Spor la antrenamente!
    Blade: none
    FH: none
    BH: none

    Comentariu


    • #3
      Re: Cautam antrenor (in București)

      La galion - pe fizicienilor este domnul Ilie antrenor... nu stiu cum se intampla si cat costa...
      tot pe fizicienilor mai este o sala mica intr-o fosta termocentrala unde il poti gasi pe domnul Pif - tariful este de 40 ron/sedinta - asta include si masa
      in IDM mai este un baiat care face antrenamente, il cheama Paul, ultima oara tariful lui era 50 ron sedinta + masa...
      Mie cel mai mult imi place domnul Ilie desi n-am facut antrenamente cu dansul (am jucat meciuri in schimb). El l-a invatat si pe Paul sa joace
      TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

      Comentariu


      • #4
        Re: Cautam antrenor (in București)

        Atunci, despre Dl. Ilie era vorba mai sus. L-am vazut jucand cu Catalin si cu prietena lui Catalin. O placere sa privesti jocul, schimbul de mingi, recuperarile, etc.
        Blade: none
        FH: none
        BH: none

        Comentariu


        • #5
          Re: Cautam antrenor (in București)

          Postat în original de Zoster
          Salut!
          Eu si varul meu am vrea sa apelam la un antrenor pt a ne imbunatati stilul de joc.
          Suntem din București. Ca nivel de joc mi-e greu sa apreciez, dar nu suntem incepatori. Avem 25 respectiv 30 de ani.
          Din ce am citit pe thread-uri asemanatoare, o varianta este George Durdun, dar la tariful nou de 40ron/ora nu suna foarte atragator. Ar mai fi un anume Popica, despre care nu stiu prea multe.
          Astept si alte variante...
          Multumesc pt. interes!
          La clubul Galion, pe Fizicienilor este o doamna Gabi care are un CV destul de bun, in ciuda aparentelor este o jucatoare si o antrenoare f buna iar preturile nu sunt deloc rele. Eu personal am facut cateva luni cu dumneaei si v-o recomand si voua. Daca vreti mai multe informatii ma puteti contacta, 0767 030 271 este nr meu

          Comentariu


          • #6
            Re: Cautam antrenor (in București)

            Postat în original de Ashes
            La galion - pe fizicienilor este domnul Ilie antrenor... nu stiu cum se intampla si cat costa...
            tot pe fizicienilor mai este o sala mica intr-o fosta termocentrala unde il poti gasi pe domnul Pif - tariful este de 40 ron/sedinta - asta include si masa
            in IDM mai este un baiat care face antrenamente, il cheama Paul, ultima oara tariful lui era 50 ron sedinta + masa...
            Mie cel mai mult imi place domnul Ilie desi n-am facut antrenamente cu dansul (am jucat meciuri in schimb). El l-a invatat si pe Paul sa joace
            Imi poate da si mie cineva datele de contact ale dlui Pif? Va rog

            Comentariu


            • #7
              Re: Cautam antrenor (in București)

              Salut,
              La Galion, doamna Gabi face treaba buna si are muuuulta rabdare. Recomand celor care vor sa se apuce serios de sportul asta.
              Am facut vreo 2 luni cu dumneaei si am invatat multe. Pretul mi s-a parut mai mult decit decent (e la jumatatea mediei pe care o gasiti pe piatza). Nu zic concret cit e, nu vreau sa-i stric piata, e posibil ca in functie de nivelul elevului sa aiba preturi diferite, nu stiu. Tot ce stiu e ca a fost super decent (pret, pregatire, conditii, nivel de cunostinte acumulat ... tot).
              Vedeti ca are numarul pe site.
              Timo Boll ALC
              FH: DHS 3 NEO 2.2
              BH: DHS 3 NEO 2.2

              Comentariu


              • #8
                Re: Cautam antrenor (in București)

                Doamna Gabi de la Galion e cea mai buna antrenoare.A facut tenis de masă de performanta si e antrenoare cu acte in regula,nu ca altii care se dau mari antrenori si nu au o scoala(ilie).
                pentru contact va dau numaru dansii(0760953276/0788257444)

                Comentariu


                • #9
                  Re: Cautam antrenor (in București)

                  Ma puteti contacta pe forum sau mai bine la tel 0728910420 NICOLAE stelian antrenor tenis de masă

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Cautam antrenor (in București)

                    Revin cu o intrebare,daca ma puteti lamuri;cine este de fapt doamna Gabi de la Galion?

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Cautam antrenor (in București)

                      Postat în original de stelan
                      Revin cu o intrebare,daca ma puteti lamuri;cine este de fapt doamna Gabi de la Galion?
                      Este sotia antrenorului Vasile Dumitrescu, antrenorul care a descoperit-o pe Otilia Badescu.
                      O persoana foarte modesta si foarte capabila, de la care aveti de invatat foarte, foarte multe.
                      HM Levi OFF- ST : T05/Rakza9
                      HM Levi OFF ST : T05/Donic slice
                      Nu poti atinge perfectiunea, ci doar sa tinzi la ea

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Cautam antrenor (in București)

                        Va multumesc domnule "lagardere".N-am stiut ca pe sotia lui Vivi o cheama Gabi desi le cunosc bine si pe ea si pe Miki sora ei.Dar am o nelamurire.Cand spuneti ,in final,"de la care aveti multe,foarte multe de invatat" va refereati la mine sau asa in general?

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Cautam antrenor (in București)

                          Cred ca se referea la doamna Gabi sau la domnul Vasile Dumitrescu :P
                          --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                          --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Cautam antrenor (in București)

                            da intradevar domnu dumitrescu a descoperit o pe otilia badescu si adriana nastase, le a facut jucatoare de top si datorita lui au ajuns unde au ajuns.
                            Doamna Gabi a fost partenera de joaca cu oti si adita, deci puteti fii siguri ca faceti o alegere buna jucand cu doamna Gabi

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Cautam antrenor (in București)

                              Postat în original de stelan
                              Va multumesc domnule "lagardere".N-am stiut ca pe sotia lui Vivi o cheama Gabi desi le cunosc bine si pe ea si pe Miki sora ei.Dar am o nelamurire.Cand spuneti ,in final,"de la care aveti multe,foarte multe de invatat" va refereati la mine sau asa in general?
                              Ma refeream in general la amatorii de tenis de masă, pe dv. nu va cunosc, deci nu-mi permit sa comentez.
                              HM Levi OFF- ST : T05/Rakza9
                              HM Levi OFF ST : T05/Donic slice
                              Nu poti atinge perfectiunea, ci doar sa tinzi la ea

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Cautam antrenor (in București)

                                Treceti pe la salile mai sus mentionate ,aveti avantujul ca sunteti doi ,e praf mare peste tot si tot o sa gasiti o reducere .

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Cautam antrenor (in București)

                                  Antrenor emerit pentru doritorii care doresc sa si imbunatateasca miscarile garantam performanta rapida.
                                  Pentru detalii apelati dupa ora 16- 021.634.77.38 sau lasati mi un mesaj pe site

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Cautam antrenor (in București)

                                    de curiozitate, vad des temenul de "emerit" legat de antrenori, si as fi vrut sa stiu daca este o distinctie care presupune un atestat sau este o apreciere aproximativa
                                    (nu incerc sa jignesc pe nimeni, doar sunt curios ce vrea sa insemne)

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Cautam antrenor (in București)

                                      Titlul de antrenor emerit este recunoscut si decernat de Agentia Nationala de Sport la propunerea Federatiei de specialitate antrenorilor cu merite deosebite in sportul respectic.
                                      Ex:Activitate de lunga durata cu rezultate in descoperirea marilor talente care obtin medalii olimpice ;mondile .europene,balcanice ,nationale.
                                      Activitate la echipele nationale de juniori si seniori incununata de obtinerea de titluri olimpice etc.
                                      Activitate la un club sportiv unde ai in pregatire indelungata sportivi selectionati in echipele nationale care obtin medalii olimpice etc.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Cautam antrenor (in București)

                                        am inteles, multumesc pt raspuns!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          ce stiti despre domnii Fodoran si Mitrut care antreneaza la Toptenis.
                                          s-ar incumeta sa inceapa cu mine la 27 de ani?
                                          Yasaka Ma Lin Extra Offensive
                                          Rakza 7
                                          Rakza 7 Soft

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de nikkon Vezi post
                                            ce stiti despre domnii Fodoran si Mitrut care antreneaza la Toptenis.
                                            s-ar incumeta sa inceapa cu mine la 27 de ani?
                                            ce sa inceapa cu tine ? ))
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de nikkon Vezi post
                                              ce stiti despre domnii Fodoran si Mitrut care antreneaza la Toptenis.
                                              s-ar incumeta sa inceapa cu mine la 27 de ani?
                                              Primul lucru ar fi sa iei legatura cu acesti domni sa-ti faca o testare,daca nu incerci cu alti care o sa aibe rabdarea necesara ,fi sigur ca ai sa gasesti!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                pai da as vrea sa ma ia de la 0 si sa ma ajute sa-mi corectez unele miscari pe care le-am deprins nu tocmai corect.
                                                Yasaka Ma Lin Extra Offensive
                                                Rakza 7
                                                Rakza 7 Soft

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  antrenoare tenis de masă

                                                  Doamna Gabi Dumitrescu ofera lectii tenis de masă la preturi foarte avantajoase.Are rabdare,explica bine toate elementele necesare pentru acest sport;a facut tenis de masă de performanta si e antrenoare cu diploma.V-o recomand cu drag
                                                  pentru contact va dau numaru dansii(0760953276).

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X