Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

    11 Septembrie - turneu A - Alba Iulia
    Urmeaza si anuntul oficial dupa primirea confirmarii ca este libera sala.
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #77
      Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

      Cred ca suntem pregatiti sa facem un turneu A la Bacău, daca gasim si o data disponibila in calendar.Avem o sala de sport in care putem pune 8 mese, iar daca jucam 2 grupe la o masa cum a mai fost si prin alte locuri cred ca ne putem descurca. Ramane la latitudinea staffului din Amatour daca sunt de acord . Va multumesc.
      BLADE:Kreanga Aeros
      BH:Tibhar Torpedo
      FH: Globe National

      Comentariu


      • #78
        Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

        16 oct sau 13 nov..8 mese sunt tare putine. poate daca faceti amatori separat gr.inf. de la 9 am si open de la 13 ..ceva de genul asta. Orice turneu in Moldova e binevenit
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #79
          Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

          Postat în original de cata_60
          16 oct sau 13 nov..8 mese sunt tare putine. poate daca faceti amatori separat gr.inf. de la 9 am si open de la 13 ..ceva de genul asta. Orice turneu in Moldova e binevenit
          Daca sala permite, ar fi potrivit un numar de 12 mese. Daca gasiti posibilitate de transport, am putea suplimenta numarul lor.
          Ar fi mai bine pe 13 noiembrie, pentru a avea timp de pregatire.

          Comentariu


          • #80
            Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

            din pacate sala nu permite mai multe mese.mese avem la Bacău nu-i problema.Pana pe 16 octombrie voi incerca sa gasesc alta sala, daca nu, se va juca in sala pe care o avem.
            BLADE:Kreanga Aeros
            BH:Tibhar Torpedo
            FH: Globe National

            Comentariu


            • #81
              Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

              Pe data de 16 octombrie a fost programat un turneu A la Mediaș, in aceeasi zi cu turneul de la Buftea; Deocamdata turneul de la Buftea este incert, nu am reusit sa iau legatura cu organizatorii pentru confirmarea turneului;
              In cazul amanarii turneului de la Buftea, ar fi posibila programarea unui turneu A la Galați sau la Bacău; propunerea mea este pentru Galați 16 octombrie si Bacău 13 noiembrie, data pana la care se poate gasi o sala potrivita.

              Comentariu


              • #82
                Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                voi prezent negresit, si cred ca mai am ceva litre de tuica ramasa de pe la nunta
                sa nu viu cu mana goala
                BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                Comentariu


                • #83
                  Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                  eu zic ca o sa vii cu mainile pe cap, de ceea ce ai facut.lasa bautura in numele tatalui,adica a d-nului DRAGomir.
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                    Intentionam pe data de 19 decembrie sa organizam un turneu A in Fălticeni.
                    Avem la dispozitie o sala Nastase cu tribuna, nu stiu in ce masura incalzirea este ok,sala e noua,vom vedea.
                    Dar avem si doua sali de sport mai mici,unde incap 6 mese in fiecare,aflate la o distanta de 200m una de alta, care sunt usor de incalzit si ofera conditii bune,sunt salile de sport de la doua licee din oras.S-ar putea juca open intr-una si amatori in alta.Precedente mai sunt,s-a jucat in doua sali anul trecut la Valeni.Ne vom mai gandi daca si cum il vom organiza,am vrut aici doar sa facem o rezervare cu privire la data de desfasurare.
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #85
                      Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                      Turneul programat in data de 30 octombrie la Valenii de Munte se va disputa la PLOIESTI, in Sala Sporturilor OLIMPIA, sala in care d-l Paul Constantinescu a organizat ani la rand Paleta de Argint, sala in care au devenit campioni ai prichindeilor de 10 ani printre altii, Calin Creanga si Laszlo Toth!

                      Comentariu


                      • #86
                        Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                        Turneul A de la Bistrița de pe 6 noiembrie se va desfasura in sistem Open+Amatori.
                        Voi reveni cu detalii miercuri dupa ce vom stabili exact ce si cum.
                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • #87
                          Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                          As dori sa stiu daca mai ramane valabila data de 13 noiembrie ptr turneul A la Bacău deoarece incercam sa organizam turneul la sala de atletism din Bacău. Astept raspuns ca sa nu incurc treburile celor de la sala.
                          BLADE:Kreanga Aeros
                          BH:Tibhar Torpedo
                          FH: Globe National

                          Comentariu


                          • #88
                            Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                            sigur
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #89
                              Re: PROPUNERI PROGRAM COMPETITIONAL 2010

                              Sambata 18 dec.se va organiza la Fălticeni un turneu A,intr-o sala tip "Nastase"din aia cu tribuna(ca la Miercurea Ciuc,G.Humor),vor fi un nr de 12-14 mese,se va juca separat A-O.
                              Vom pregati premii surpriza,in afara de cupe,medalii,diplome personalizate,samd.
                              Taxa de inscriere va fi modica,maximum25 ron.
                              Anuntul oficial va fi facut dupa Turneul Final de la Sibiu
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X