Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poze

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Poze

    Este vreo problema cu postatul pozelor pe forum? Am pus intr-un anunt de vanzare cateva linkuri cu poze si acum nu mai apar nici linkurile dar nici pozele.

  • #2
    Re: Poze

    Postat în original de adriank
    Este vreo problema cu postatul pozelor pe forum? Am pus intr-un anunt de vanzare cateva linkuri cu poze si acum nu mai apar nici linkurile dar nici pozele.
    Nu este absolut nici o problema cu postatul pozelor.
    Doar ca tu nu ai postat poze ci linkuri...
    Siteul pe care ai postat se pare ca e cu probleme.
    Deja cred ca o sa scriu acelasi lucru cel putin a 3-a oara:
    La postarea unui mesaj cauta cu atentie si o sa gasesti nu una ci doua modalitati de a posta imagini.
    Daca tot nu gasesti cauta in postul de mai jos si e explicat pas cu pas prin imagini:
    viewtopic.php?f=14&t=3564&p=45327#p45327
    Apropo, am rugamintea pe viitor sa-mi si dai linkul la mesajul cu probleme ca sa nu am de cautat eu printre cele 92 de mesaje ale tale.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Re: Poze

      Imi cer scuze ca nu am dat si link-ul, mai erau cateva anunturi cu link-uri catre poze cu exact aceeasi problema si am crezut ca este ceva general.

      Comentariu


      • #4
        Re: Poze

        Postat în original de adriank
        Imi cer scuze ca nu am dat si link-ul, mai erau cateva anunturi cu link-uri catre poze cu exact aceeasi problema si am crezut ca este ceva general.
        Dezinformezi...
        Din nou : da linkurile. Daca chiar este problema sa o rezolvam.
        Apropo: la accesarea "pozelor tale" mesajul e "Error: download ticket expired."
        viewtopic.php?f=14&t=3618&p=46029#p46029
        Deci e clar din cauza siteului unde ai hostat pozele (imagehost sau ceva de genul).
        Foloseste cu incredere metoda de pe forum pe care ti-am aratat-o mai sus. Functioneaza fara probleme.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Re: Poze

          mersi de raspuns, am incarcat pozele prin metoda de mai sus.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X