Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

    Postat în original de No pain,no gain
    Oancea Ionut joaca intr-adevar cu Pryde 30 pe rever si cu lemn Dhs Hurricane King,n-am sustinut nici o secunda ca sunt Oancea Ionut nu stiu de unde au aparut aceste banuieli.Intr-adevar vali din timisoara l-a intrebat pe Oancea la Campionatele Nationale la Arad daca el e No pain de pe forum.Cu domnul Visco n-am nimic chiar ii apreciez sfaturile care sunt mai mult decat corecte.Domnule Vali initial credeam ca sunteti domnul avocat de la Timișoara cu care ma cunosc dar acum cand vad ca pt dansul cautati laser malcs mi-am dat seama ca nu sunteti una si aceeasi persoana,iar n-aveam cum sa stiu ca dvs veniti la arad si plus de asta nu stiam persoana dumneavoastra.
    No problem , greseala a fost a mea ca trebuia sa dau un semn mai repede inainte cu cateva zile de Arad. M-am gandit la Oancea dupa setupul din semnatura.
    Si te rog nu ma mai lua cu "Domnule Vali" , apreciez formularea, dar nu sunt eu asa mare domn
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #52
      Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

      nu este frati-mio....cautati-l pe fane ....noi scriem doar de waldner sau de D&G-CACNNPFS (inca nu m-am decis si mi-au inchis si topicul cu sondajul)..acum nu mai pot dormi noaptea pentru ca trece timpul si trebuie sa iau o decizie

      Comentariu


      • #53
        Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

        Postat în original de patrick
        nu este frati-mio....cautati-l pe fane ....noi scriem doar de waldner sau de D&G-CACNNPFS (inca nu m-am decis si mi-au inchis si topicul cu sondajul)..acum nu mai pot dormi noaptea pentru ca trece timpul si trebuie sa iau o decizie
        Care "noi scriem" ? Ca Ionut a zis ca el nu scrie forumuri.
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #54
          Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

          scriu eu si pentru el....el a scris o data dupa cristi_waldner

          Comentariu


          • #55
            Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

            Hoo bre, vad ca derapajul de la subiect e mai mult decat total! Unde esti tu, Tepes doamne, ca sa pui mana pe ei s.a.m.d !!!....daca o tineti tot pe fagasul presarat cu contre , chiar ca meritati o teapa undeva !!! Rosie sau neagra, mai moale sau mai tare, cu "spin sau fara spin" nu conteaza, dar cred ca o sa doara a dracului de tare ... Ca si pe noi sufletul, cand vedem forumul presarat de astfel de ineptii !!!
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #56
              Re: Fete ROSII sau Fete NEGRE ?

              Postat în original de laky
              Hoo bre, vad ca derapajul de la subiect e mai mult decat total! Unde esti tu, Tepes doamne, ca sa pui mana pe ei s.a.m.d !!!....daca o tineti tot pe fagasul presarat cu contre , chiar ca meritati o teapa undeva !!! Rosie sau neagra, mai moale sau mai tare, cu "spin sau fara spin" nu conteaza, dar cred ca o sa doara a dracului de tare ... Ca si pe noi sufletul, cand vedem forumul presarat de astfel de ineptii !!!
              Scuze laky , am fost si noi off-topic cateva posturi, dar totul a plecat de la discutia fete rosii -negre.
              Ma recunosc invins si ca o concluzie zic si eu ca fetele rosii sunt mai soft decat alea negre pt acceasi versiune de "rubber". Parerea mea ...
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X