Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Atentie troll ! subiect mutat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Atentie troll ! subiect mutat

    SCANDAL ... Vreau scandal ...

    Comentariu


    • #27
      Re: Atentie troll ! subiect mutat

      Am constatat ca sportul asta e un sport al paradoxurilor :
      - pe cit este de usor pe atit e de greu
      - pe cit e de greu pe atit e de prost platit
      Fara sa fiu impaciuitor , ajung la concluzia ca se rezuma la mari sacrificii si mai ales la a-ti depasi limitele - chestie foarte greu sau chiar imposibil de realizat (cazul meu , presupun) . In concluzie , sa nu-i judecam pe cei care nu pot face mare performanta sau au renuntat la ea din motive care ii intereseaza doar pe ei si sa-i respectam pe cei care o fac in continuare (in china sau pe marte) .
      Hai noroc si la mai mare !....

      Comentariu


      • #28
        Re: Atentie troll ! subiect mutat

        Cezare, nu performanta este de analizat aici, ci atitudinea!

        Comentariu


        • #29
          Re: Atentie troll ! subiect mutat

          Postat în original de liliana
          Sunt o fosta colega de echipa cu aceasta luminita, vreau sa va spun ca ea nu a prins niciodata echipa la vreun concurs mare pentru ca nu era nimik de capul ei, dupa cum multi si-au dat seama ea are 12 ani de tenis de masă si nu stie sa dea topspin de rever si de forhand. Prosteste lumea ca-i antreneaza ii duce intr-o sala in care nu sunt conditii, le ia de antrenament cate 50 de lei de persoana, dupa doua antrenamente ea vine in fusta sau in blugi joaca 30 de minute si gata. Tot asa o nesimtita ai ramas numai cu minciuni si cu manevre de mica erai asa scarba. La aurica de ce nu te duci sa joci ca nu ai loc acolo ca te bat toti, antrenorul nostru de ce nu mai vrea sa te vada in fata ochilor iti zic eu ..in afara ca esti nesimtita si nu te speli mai esti si dusa cu capul si nici tenisul nu se lipea de tine, daca erai asa o v loare cum te crezi erai si tu cu noi in china acum la antrenamente dar asa tu zici ca esti in portugalia joci tenis, dar cine stie prin ce bar esti dama de consumatie, ca nu stiu eu cum ai ajuns tu sa joci in portugalia tenis ca esti varza. Apropo stie toata constanta ca la ultimul concurs ai facut manevra are dreptate domnul lica ..si nu mai arata la toata lumea medalia ce ai castigat-o ca nu este castigata pe merit, esti varza fato, si ca femeie si ca sportiva..
          FETITA DRAGA !...Imi pare tare rau pentru parintii tai, ca nu au reusit sa scoata din tine un om adevarat.
          Si pentru profesorii tai imi pare rau ca nu au reusit sa te invete, macar, limba romana.
          Ceea ce ai vrut, ai reusit....Ai reusit sa iesi in evidenta , dar, era bine daca reuseai acest lucru sub alta forma... te-ai ( cu ,,t '' mic ) descalificat rau de tot.

          Comentariu


          • #30
            Re: Atentie troll ! subiect mutat

            Luminita, aplauzele noastre pentru faptul ca ai avut curajul sa-ti iei inima-n dinti si sa pleci peste mari si tari! Cu atat mai mult cu cat nu esti profesionista, asa cum isi zice ca este scorpia pe care ai lasat-o la Constanța sa moara de invidie in urma ta. Aia n-ar pleca singura nici pana la București.
            Tu nu esti profesionista, tu esti membru al Amatur.

            Comentariu


            • #31
              Re: Atentie troll ! subiect mutat

              Postat în original de aurelu
              Luminita, aplauzele noastre pentru faptul ca ai avut curajul sa-ti iei inima-n dinti si sa pleci peste mari si tari! Cu atat mai mult cu cat nu esti profesionista, asa cum isi zice ca este scorpia pe care ai lasat-o la Constanța sa moara de invidie in urma ta. Aia n-ar pleca singura nici pana la București.
              Tu nu esti profesionista, tu esti membru al Amatur.
              Corect!Nu sunt profesionista si nici nu am pretins vreodata k as fi.Sunt membru Amatur din Aprilie 2008 si sunt foarte mandra de lucrul asta si de faptul k am atatia prieteni.Multumesc!!!!
              LUMINITA

              Comentariu


              • #32
                Re: Atentie troll ! subiect mutat

                Erica Alexandre, atleta do CTMChaves estar? presente no pr?ximo fim-de-semana no Open da Hungria que ir? decorrer em Budapeste. A atleta partir? j? nesta 5?feira juntamente com outros atletas da Selec??o Nacional de Cadetes.
                Mais uma gl?ria para o T?nis de Mesa Flaviense e para a excelente carreira da atleta do CTMChaves.
                CAMPEONATO NACIONAL DA 2? DIVIS?O
                Por outro lado, a equipa Feminina do CTMChaves ir? at? terras algarvias para jogar com a Equipa de Portim?o (Mexilhoeira). As atletas convocadas s?o: Luminita Maritanu, Margarida Matos, Sara Martins e Sandrine Gomes. ? o inicio da 2? volta do Campeonato Nacional da 2? Divis?o Nacional onde o CTMChaves luta por um lugar cimeiro. Ontem Margarida sofreu uma les?o durante o treino e espera-se que tal n?o seja impeditivo no seu contributo para a equipa.
                TORNEIO DE LOUROSA
                No fim-de-semana vai acontecer o Torneio de Lourosa e o CTMChaves l? estar? com a pequenada (iniciados) e com os mais experientes, cadetes e infantis masculinos e femininos.
                Cu acest lucru am vrut sa ii demonstrez LILIANEI k sunt aici sa joc tenis nu sa fiu dama de consumatie cum si'ar fi dorit ea.
                LUMINITA

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X