Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Derogare SCM Brașov

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Derogare SCM Brașov

    Haideti sa va povestesc ceva dragut...
    21 IUNIE 2008-Turneu A la Voluntari separat pe 2 categorii amatori si open.Cu ocazia acestui turneu am intrat si eu in Amatur si am fost foarte incantat de oamenii din sala aia,foarte draguti si primitori.
    Se anunta grupele inferioare si printre ceilalti 9 jucatori din grupa se afla un baiat simpatic,cu o iarba ox pe rever care se arunca dupa fiecare minge pe acolo si facea urat cand pierdea .
    Era ambitios tipul si se lupta din greu pentru fiecare punct(se apucase de vro 2 luni de tenisul de masa).Nu a trecut de grupe(nici eu) si am reusit sa-l bat(am si avut cateva neturi si tusuri de partea mea in decisiv )
    Iata ca acum baiatul ala dupa 2 ani de tenis se duce pe la Miercurea Ciuc si intra in primii 8,castiga locurile 1 si 2 pe la B-urile din Brașov si isi culege injurii(sa ma ierti vasile ) pentru cat de urat vine din "pasarica" lui(Hallmark Phoenix)
    JAX si compania sper si eu din tot sufletul sa ramaneti in Amatur(locul unde ati crescut) si sa ne revedem curand la ceva turnee.
    Ma iertati ca m-am bagat si eu asa....
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • Re: Derogare SCM Brașov

      Postat în original de mandrubogdan
      Haideti sa va povestesc ceva dragut...
      21 IUNIE 2008-Turneu A la Voluntari separat pe 2 categorii amatori si open.Cu ocazia acestui turneu am intrat si eu in Amatur si am fost foarte incantat de oamenii din sala aia,foarte draguti si primitori.
      Se anunta grupele inferioare si printre ceilalti 9 jucatori din grupa se afla un baiat simpatic,cu o iarba ox pe rever care se arunca dupa fiecare minge pe acolo si facea urat cand pierdea .
      Era ambitios tipul si se lupta din greu pentru fiecare punct(se apucase de vro 2 luni de tenisul de masa).Nu a trecut de grupe(nici eu) si am reusit sa-l bat(am si avut cateva neturi si tusuri de partea mea in decisiv )
      Iata ca acum baiatul ala dupa 2 ani de tenis se duce pe la Miercurea Ciuc si intra in primii 8,castiga locurile 1 si 2 pe la B-urile din Brașov si isi culege injurii(sa ma ierti vasile ) pentru cat de urat vine din "pasarica" lui(Hallmark Phoenix)
      JAX si compania sper si eu din tot sufletul sa ramaneti in Amatur(locul unde ati crescut) si sa ne revedem curand la ceva turnee.
      Ma iertati ca m-am bagat si eu asa....
      defapt iarba pe atunci nu era Hallmark Phoenix, ci Butterfly Feint Long III de 1.3 mm
      Oricum mersi mult Bogdane pentru aceasta afirmatie
      Butterfly Matsushita Power Defence
      FH:Yasaka Rakza Soft
      BH:Hallmark Phoenix Ox

      Comentariu


      • Re: Derogare SCM Brașov

        Buna seara tuturor jucatorilor si iubitorilor tenisului de masa din Brașov.
        Ma numesc Sorin Rizan si am jucat tenis de masă la Tractorul brasov in tinerete impreuna cu Roman Iulian(LULU) , Rus Andrei, Ovidiu Pitac si multi altii avandu-l ca antrenor pe cunoscutul Mitroi Ovidiu. Eu locuiesc si muncesc in Dubai- Emiratele Arabe Unite de 5 ani si joc tenis de masă intr-o liga de amatori de aici . Sunt placut surprins sa vad ca inca in Brașov acest sport care a fost foarte popular in perioada in care eu am jucat la Brașov inca se mai practica. Eu am jucat si in Europa si anume in Belgia pentru echipa Sant-Niklaas TTC in liga II-a in anii 91-93. As vrea sa pot ajuta cu ceva tenisul de masa din Brașov. Rog jucatorii din Brașov daca au nevoie de ceva (palete ,lemne.fete) sa ma contacteze. Numarul meu de tel. este 00971503942419 sau adresa de email sorinbetterconcept(at)gmail.com.
        PS: Lulu daca vezi acest mesaj te rog ia legatura cu mine

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X