Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Focșani

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Focșani

    Din cate vad, Vrancea a cam fost ocolita de virusul ping-pong. Sau poate mi se pare...Oricum, exista vreun club sau vreun loc unde se poate bea un suc si lovi fara mila o minge de tenis prin Focșani? Sau imprejurimi...?
    Blade: Yasaka Ma Lin Extra OFF
    FH, BH : Butterfly Sriver FX 2.1

  • #2
    Re: Focșani

    exista vreun loc in focsani unde sa ne antrenam ? cu abonament ceva genu ?
    Lemn : Yasaka Sweeden Classic
    Fh : Butterfly bryce
    Bh : Butterfly bryce

    Comentariu


    • #3
      Re: Focșani

      in Focșani functiona un astfel de loc cu trei mese la Apollo, insa s-a renuntat, patronii apreciind ca nu sunt profitabile.

      Comentariu


      • #4
        Re: Focșani

        mese gasesti la texas club. desi e cam scumput, 15 lei ora indiferent cand joci si am inteles ca ar mai fi undeva pe republicii dar nu am ajuns acolo sa verific- acolo ar fi mai ieftin, tb neaparat sa verific.

        Comentariu


        • #5
          Re: Focșani

          Se joaca (dar in conditii supergrele) la 'Baia Comunala' si am auzit ca se mai joaca si undeva pe la Polivalenta.
          Blade:XIOM FUGA
          FH:XIOM VEGA PRO
          BH:XIOM VEGA EUROPE

          Comentariu


          • #6
            Re: Focșani

            aha si se strang cativa ? as fii interesat as venii si eu , daca este loc
            Lemn : Yasaka Sweeden Classic
            Fh : Butterfly bryce
            Bh : Butterfly bryce

            Comentariu


            • #7
              Re: Focșani

              Postat în original de Dragomir Paul
              Postat în original de sylvioo
              mese gasesti la texas club. desi e cam scumput, 15 lei ora indiferent cand joci .
              Da ...Dar exista ...asta este de apreciat...
              Sau poti veni "putin" mai spre vest. La Timișoara, 12,00 lei intrarea si joci pina pici sub masa
              BLADE: Stiga Allround Classic
              FH: Stiga Almana Sound
              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

              Comentariu


              • #8
                Re: Focșani

                Sau poti veni "putin" mai spre vest. La Timișoara, 12,00 lei intrarea si joci pina pici sub masa
                Ok doar atat sa stiu LOCATIA.Cum intru in Timișoara (dinspreArad)pe partea dreapta sau pe stanga??????
                Blade:XIOM FUGA
                FH:XIOM VEGA PRO
                BH:XIOM VEGA EUROPE

                Comentariu


                • #9
                  Re: Focșani

                  Cu respect,
                  Sunt din Focșani, cum il gasesc pe domnul Mares Ion ?
                  Multumesc
                  Postat în original de Dragomir Paul
                  Eu zic sa luati legatura cu domnul Maresi Ion...
                  DHS - Hurricane Long 5
                  FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
                  BH - Butterfly - Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Focșani

                    Si eu sunt din Focșani , mai este cineva pe aici pe forum sa ne vedem la o bila pe undeva ? Ne meu de tel este 0767751550 ym: gabioanes
                    DHS - Hurricane Long 5
                    FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
                    BH - Butterfly - Tenergy 64

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Focșani

                      salut daca mai sunt si altii din Focșani sau din VN lasati aici un nr de telefon un email etc !
                      Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                      Fh : Butterfly bryce
                      Bh : Butterfly bryce

                      Comentariu


                      • #12
                        jucator nou focsani

                        Salut , sunt din Focșani si as dori sa joc si eu tenis la un nivel mai ok
                        As mai dori sa ma lamureasca cineva ce tip de paleta sa imi achizitionez
                        nr meu : 0761323032
                        - - - Actualizat - - -
                        CUm pot lua legatura cu domnul maresi ion din focsani ?

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut,
                          Eu sunt din Panciu, dar stau in Focșani de luni pana vineri. Am mai fost la tenis cu colegii la "macho" (daca scriu corect?) . E in spatele restaurantului Aida, in zona liceului Unirea. As fi si eu in cautarea unui adversar decent. De asemenea as vrea si sa-mi schimb paleta. Joc de ani buni cu o Joola luata din Carrefour.(este si acum pe raft la pretul de 150 ron) Paleta a fost buna dar acum s-au cam tocit fetele si nu ma mai satisface. Daca e cineva mai priceput in domeniu sa-mi dea un sfat as fi recunoscator. Numai bine!

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut , daca ajungi la Marasesti te pot ajuta cu un sfat in legatura cu paleta ( lemn + fete ) , gasim si un adversar decent . Email : ionutpa1xpro(at)yahoo.com
                            Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                            Fh : Butterfly bryce
                            Bh : Butterfly bryce

                            Comentariu


                            • #15
                              As fi interesant de un club ceva , ma numesc Bogdan sunt din jud Vrancea , am 15 ani joc de 2 ani jumatate , chiar as fii interesat de un club sau un loc unde am putea juca cine e interesat lasati mesaj si il citesc , sau nr de tell 0746915168

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut. Vad ca esti din Adjud. Acolo este un grup foarte bun de jucatori. Nivel bun de joc,caracter,tot ce vrei... Sunt sigur ca baietii de acolo te pot ajuta. Si la Focșani putem aranja ceva... Depinde de ceea ce vrei sa faci. Daca esti interesat lasa-mi un msg privat. Costin

                                Comentariu


                                • #17
                                  bogdanell, daca ajungi prin Focșani/Panciu lasa-mi un mesaj pe privat si aranjam un meci. La fel si cu domnul Corcoz (abia acum am vazut mesajul de aici), sunt in Focșani de luni pana vineri. O sa vad cum imi fac timp la liceu si va anunt. Pana atunci un numar de telefon: 0724 297 343 si un mail: buzz_razvan(at)yahoo.com
                                  Tinem legatura!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    tenis de masă

                                    Postat în original de Radu George Vezi post
                                    exista vreun loc in focsani unde sa ne antrenam ? cu abonament ceva genu ?
                                    da-mi te rog id tau ca vreau sa vorbim ceva!!!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      in panciu daca vine cineva cu chef de tenis 0732224175 B|

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Buna Costin,
                                        Caut un loc unde se poate juca tenis de masă. Mai si stau langa Sala Polivalenta.
                                        Mi-ai putea indica vre-un loc? Tu unde te antrenezi?
                                        Mersi, sarbatori fericite si bafta.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Ionel DINU Vezi post
                                          Buna Costin,
                                          Caut un loc unde se poate juca tenis de masă. Mai si stau langa Sala Polivalenta.
                                          Mi-ai putea indica vre-un loc? Tu unde te antrenezi?
                                          Mersi, sarbatori fericite si bafta.
                                          Ai mesaj privat !

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            numai bine

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Va salut, numele meu este Postolache Nicu, joc de ceva timp tenis de masă si caut in focsani si alți ?mpătimiți ca mine(nr meu 0784668379). Mai o rugăminte, am achiziționat un setup( lemn si fete ) si numai bine ca nu am lipici( imi ajunge sap viitoare) ma poate ajuta cineva, fac cinste (cu o partida de tenis sau plătesc)…

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de nicul Vezi post
                                                Va salut, numele meu este Postolache Nicu, joc de ceva timp tenis de masă si caut in focsani si alți ?mpătimiți ca mine(nr meu 0784667379). Mai o rugăminte, am achiziționat un setup( lemn si fete ) si numai bine ca nu am lipici( imi ajunge sap viitoare) ma poate ajuta cineva, fac cinste (cu o partida de tenis sau plătesc)…
                                                Rezolvat

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salutare tuturor! Sunt si eu un impatimit al acestui sport dar de ceva vreme nu am mai avut posibilitatea sa il practic. Recent m-am mutat in Focșani cu serviciul si beneficiez de ceva mai mult timp liber. As dori sa jucam de 2-3 ori pe saptamana pe undeva prin Focșani deoarede doresc sa imi ridic nivelul de joc. Daca ar putea cineva sa ma "antreneze" sau daca ar exista vre-un club prin Focșani unde sa putem juca ar fi frumos. Pentru orice informatie: 0757364610

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X