Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Suceava 15.04.2006

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Suceava 15.04.2006

    http://community.webshots.com/user/katyacsinia
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

  • #2
    Spune-mi te rog cat s-a terminat finala de la Suceava dintre Rusti si Bacardi?Si daca ai vazut meciul cum ti s-au parut servele lui Rusti .Am jucat cu el acum 2 etape si a facut multe puncte din serva e bunisor .

    Comentariu


    • #3
      Hello ,
      finala s-a terminat cu 3-1 parca , Rusti care e unul din cei mai buni jucatori amatori a intrat in ceata si s-a batut singur.
      Felicitari la organizatori, e greu oricum sa-i impaci pe toti, bravo la toti participantii , si multumesc pt premiu .
      Multumesc si celor care m-au incurajat , apreciat cu tot jocul meu enervant si ciudat.
      Blade DR. Neubauer special
      Forhand Donic Barracuda
      Backhand Neubauer DIamant

      Comentariu


      • #4
        "Putintica rabdare!"

        Cat de curand, cum am sa am un pic de timp disponibil, voi pune la dispozitie inregistrarile video a mai multor meciuri (din cadrul turneului de la Suceava, evident), dintre care unele chiar spectaculoase.

        Daca aveti vreo idee de spatiu de stocare, ziceti-mi si mie, pt. ca varianta cu rapidshare nu ma prea incanta.
        Am incercat sa pun un server de FTP la mine acasa, dar nu am banda de upload suficient de buna ca sa faca fata.
        Tinand cont de experienta anterioara, un meci va avea in jur de 200-300Mb, la rezolutie maxima, deci, daca pun 5 meciuri, se face de 1Gb, cel putin.
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #5
          Am eu server ftp functional si banda rezonabila. Daca vreti, pot pune la mine. Am mai pus adresa ftp://194.126.176.91 user anonim pw pingpong. Daca sunteti multumiti de viteza am spatiu disponibil. Teoretic am 10 mega metro si 1 mega extern.
          Tibhar Carbo fibre
          Yasaka Mark V GPS FH
          Donic Gallardo sound BH

          Comentariu


          • #6
            Hai ca incerc sa iau ceva de la tine sa vad cum merge si daca e ok, vorbim si ne intalnim sa-ti dau materialul. Nu are rost sa uploadez eu, atat timp cat suntem amandoi din București, nu?
            Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
            FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
            BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

            Comentariu


            • #7
              Cine doreste sa downloadeze meciurile de la Suceava, sa ma caute pe Yahoo Mess., mail sau cu mesaj privat.
              Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
              FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
              BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

              Comentariu


              • #8
                Inteleg ca ai gasit unde sa le pui?
                Tibhar Carbo fibre
                Yasaka Mark V GPS FH
                Donic Gallardo sound BH

                Comentariu


                • #9
                  Ai dracului chinezi... Nu toti, bineinteles, ci doar cei care se ocupa cu hackereala. Dupa cum stiti, am incercat sa pun fisierele video pe un server de ftp instalat pe calculatorul meu de acasa. Acum 5 min. am deschis calculatorul si...SURPRIZA!!!
                  De la adresa 218.202.155.211 CN CHINA XINJIANG XINJIANG CHINA MOBILE COMMUNICATIONS CORPORATION - XINJIANG se incerca de zor patrunderea in sistem pe contul de administrator.
                  Ghinionul lui e ca nu stie ca ma mai pricep si eu cat de cat la retele.
                  Asa ca, sorry prieteni, dar va trebui sa inchid serverul. Gasim noi o alta metoda sa transferam fisierele.
                  Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                  FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                  BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                  Comentariu


                  • #10
                    Doamne de cate ori am repetat.
                    se poate folisi dc++ ca deaia s-a inventat sa se faca transfer de fisiere.
                    huburi pe care le folosesc eu:
                    parazitii.gotdns.com:1411
                    warez.dyn.ro
                    dc.czone.ro
                    nick: [RO][AG][RDS]grgapitic22
                    Butterfly M. Maze Carbon
                    Butterfly Bryce- Fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Mai poti repeta in continuare. Eu pe DC++ nu intru si, chiar daca as intra, viteza de download a celor din afara Bucureștiului e prea mica pentru a merge cat decat rezonabil.
                      De ce nu intru? Forte simplu: din motive de securitate. Am ceva date destul de importante pentru mine pe PC si nu vreau sa-si bage toti nasul.
                      Te rog sa nu-mi raspunzi cu argumente de genul ca DC-ul e sigur, ca se ia numai ce pun in share...bla...bla...
                      Nimic nu e sigur 100%, dar, macar ce e in curtea mea pot sa controlez.
                      Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                      FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                      BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                      Comentariu


                      • #12
                        atunci ramane sa faci pe un dvd si sa mi-l dai mie si le pun eu pe dc++.
                        sa poata sa il ia si ceilalti care vor.
                        Butterfly M. Maze Carbon
                        Butterfly Bryce- Fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Adytzu, nu mai poti sa-l lasi o zi te rog ? M-ai am de dld 14 MB dintr-un meci Merci mult.
                          Lemn : Donic Crisan Titanium
                          FH : Donic Sonex JP : rosu
                          BH : Donic Sonex : negru
                          www.versuri-muzica.tk

                          Comentariu


                          • #14
                            Si eu vreau!!!
                            Blade: Butterfly Schlager Carbon
                            FH:TENERGY 05
                            BH:TENERGY 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de NICU BACARDI
                              Hello ,
                              finala s-a terminat cu 3-1 parca , Rusti care e unul din cei mai buni jucatori amatori a intrat in ceata si s-a batut singur.
                              Felicitari la organizatori, e greu oricum sa-i impaci pe toti, bravo la toti participantii , si multumesc pt premiu .
                              Multumesc si celor care m-au incurajat , apreciat cu tot jocul meu enervant si ciudat.
                              Care a fost cel mai greu meci pentru tine? Semifinala a fost spectaculoasa, extrem de echilibrata si cred ca a fost cel mai bun meci al turneului.
                              Felicitari pentru joc si pentru rezultat!

                              Comentariu


                              • #16
                                Multumesc pentru fisierele lui Adytzu si amabilitatea lui Flo. Am avut ocazia sa vad finala mica si finala de la Suceava si sa-mi fac parere despre jocul de acolo. Un joc foarte bun pentru o competitie de amatori. Sper sa avem in continuare aspecte de la asa intruniri (si pentru cei ce nu ajung de fiecare data la concursuri)
                                O nedumerire ramasa dupa repetate vizualizari ar fi calitatea si valabilitatea servelor (cu precadere in finala mica). Poate este un subiect nu de topicul dat dar merita zic eu o atentie. Multe serve (majoritatea aproape) incorecte. Ma refer la regula servei schimbata din 2002. Cand vad un joc tactic si cu interpretare de invidiat (pentru mine) astept acelasi lucru si din partea servelor. Toate topspin-urile, capacele si contrele sunt umbrite parca de ele. Nu vreau sa ma vad adversar in asa situatii.
                                Acelasi lucru am observat si la turneul din decembrie 2005 din București (singurul la care am fost de fata). Ma intreb: chiar nu este posibil sa avem serve "dubioase"?
                                Nu cred ca subiectul este putin important pentru jocul de amatori fiindca tine de un regulament si cineva chiar il respecta.
                                Sper sa fiu inteles corect
                                In rest...... pasiune = pingpong
                                Telu

                                Comentariu


                                • #17
                                  E o problema pe care eu la momentul respectiv am ridicat-o.Eu nu am avut prea multe reactii asa ca nu te astepta la nu shtiu ce..........Povestea asta se poate descpica in doua: sunt jucatori care servesc fara voie incorect(poate nu shtiu exact regulamentul) si sunt care servesc intentionat incorect(Cine l-a vazut jucand pe Simon Csaba shtie ce vorbesc)!!!!!!
                                  Primorac Carbon
                                  FH Dignics 09C
                                  BH JOOLA MAXX

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X