Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Open sau Amatur?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Open sau Amatur?

    Intr-adevar, la concursurile unde se inscriu jucatori mai multi decit Nr. de mese x 12, vor fi probleme si grupele inerioare se vor termina tirziu dupa-amiaza, de aceea in 3 noiembrie 2009 (vezi topicul "Propunere sistem de joc") am propus un sistem utilizat in competitiile internationale, cind stii cu o zi inainte in ce grupa esti, la ce ora joci, si la ce masa.
    Voi incerca sa experimentez acest sistem la Turneul din 17 aprilie de la Pitești, unde se va juca pe doua categorii valorice (Open + Amatori) si unde voi avea la dispozitie o sala cu 16 mese.
    Tot in aceeasi zi va fi si traditionala sarbatoare a orasului nostru, Simfonia Lalelelor, astfel ca cei care vin cu acelasi mijloc de transport, dar vor juca la ore diferite, sau in turnee diferite, pot sa admire expozitia florala din centrul orasului

    Comentariu


    • #27
      Re: Open sau Amatur?

      salut '
      domnilor, am vazut ca sunt bagat " in gura presei " , si am dreptul la o opinie :
      * nu vad de ce ma tot vorbiti atata , ca doar nu am picat pe locul 1 asa din cer.....
      *pana la coada a trebuit sa trec si eu de 2 grupe nu tocmai usoare , dat fiind faptul ca a fost prima mea participare , am fost aruncat in mainile favoritilor anilor trecuti.....
      *faptul ca jocul meu este altul decat al altora , nu este problema mea.....
      * va spun sincer, ca am venit la acest concurs doar pentru ca s-au tinut de capul meu niste prieteni, altfel nu veneam....
      IN FINE, FIECARE ARE DREPTUL LA O OPINIE................
      RESPECT '

      Comentariu


      • #28
        Re: Open sau Amatur?

        auzi bai tipule?favoritii de anul trecut erau la open asa ca lasa-ne cu ineptiile tale.ori acu incerci sa iti faci prieteni?

        Comentariu


        • #29
          Re: Open sau Amatur?

          Postat în original de SENATOR DE DREPT
          auzi bai tipule?favoritii de anul trecut erau la open asa ca lasa-ne cu ineptiile tale.ori acu incerci sa iti faci prieteni?
          se pare ca am atins un punct slab.......
          - pai se pare ca nu a-ti inteles nimic din ce am scris eu, fara suparare......
          - in fine, nu imi caut prieteni, ca am destui....

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X