Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

    In conditiile in care fotbalistii o iau pe coaja de la Israel , tenisul de masa unde avem rezultate este trecut la "si altele" .
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #27
      Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

      Postat în original de vali
      In conditiile in care fotbalistii o iau pe coaja de la Israel , tenisul de masa unde avem rezultate este trecut la "si altele" .
      Blonda Bety a evocat lipsa fondurilor in F.R.T.M. si ca se bazeaza pe sponsori locali s-au al antrenorilor, dar daca nu este blonda blonda de la turism ?

      Comentariu


      • #28
        Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

        putem vedea meciurile inregistrate undeva? multumesc

        Comentariu


        • #29
          Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

          Szocs Bernadette , astazi implineste 15 ani. Din partea Amaturului Reghin un calduros LA MULTI ANI!!!! Succes la Jocurile olimpice de vara di Singapore, unde este prima calificata din reprezentativa Romaniei!!!!!

          Comentariu


          • #30
            Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

            Postat în original de mircea.garaz
            In urma cu trei ore am vorbit cu Hunor la sala.E venit in tara pentru nationalele de seniori.Asteapta ziua cand va trece de varsta de 18 ani(care va fi in curand) zi in care se anuleaza si suspendarea!
            Aveti ceva noutati de la Arad?

            Comentariu


            • #31
              Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

              Scuze pt offtopic...stie cineva cu ce setup joaca Hunor Szocs...are o tehnica de rever cel putin interesanta...
              Blade: Viscaria, FL
              fh: T05, 2,1 mm, black
              bh: T05, 2,1 mm, red

              Comentariu


              • #32
                Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                Postat în original de flash
                Scuze pt offtopic...stie cineva cu ce setup joaca Hunor Szocs...are o tehnica de rever cel putin interesanta...
                Cei de la BISTRITA te pot lamuri .

                Comentariu


                • #33
                  Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                  Postat în original de Kantor Imre-Zoltan
                  Szocs Bernadette , astazi implineste 15 ani. Din partea Amaturului Reghin un calduros LA MULTI ANI!!!! Succes la Jocurile olimpice de vara di Singapore, unde este prima calificata din reprezentativa Romaniei!!!!!
                  Bernie,Fata de Aur si problemele cu federatia.Un articol interesant!
                  http://www.ygsp.ro/054/#/14

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                    parerea mea e ca daca ce scrie in articol e adevarat, referitor la comportamentul federatiei, eu in locul fetei as reprezenta culorile altei tari, bataia de joc in privinta valorilor nationale nu e ceva nou in lume dar romanii duc asta pe cele mai inalte si glorioase culmi! RUSINE!
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                      Nu stiu de ce, dar din razboiul federatie-Bozga are toata lumea de pierdut.
                      Pana la urma sunt campioni si la Arad, Constanța, samd. Daca nu te duci la convocarea echipei nationale, nu stiu ce justificare ai... de ce s-a dus la turneul acela la care a obosit, punand participarea la lotul national pe plan secund.
                      Oricum, e treaba lor. Noi avem altele de facut, cu miscarea de amatori.
                      TsE

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                        Postat în original de TsE
                        Nu stiu de ce, dar din razboiul federatie-Bozga are toata lumea de pierdut.
                        Pana la urma sunt campioni si la Arad, Constanța, samd. Daca nu te duci la convocarea echipei nationale, nu stiu ce justificare ai... de ce s-a dus la turneul acela la care a obosit, punand participarea la lotul national pe plan secund.
                        Oricum, e treaba lor. Noi avem altele de facut, cu miscarea de amatori.
                        Eu am inteles un pic altfel: Mai intai Berni a fost la campionatul european pentru cadeti (nu la un turneu oarecare) , unde a castigat 3 medalii, dupa care a fost chemata in cantonament la Constanța pentru pregatirea unui alt turneu... iar pregatirea celui de-al doilea turneu o putea face (cum a procedat de fiecare data) in centrul olimpic de la Bistrița!

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                          proportia cred eu ca e inversa, multi fac antrenemente, de ce nu reusesc toti? Ati ghicit, talentul!
                          Blade-Darker speed 90
                          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                          Bh- Testing

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: Tenis de masă: România - Italia (live) GSP TV

                            Nu-i chiar asa, multi vin la antrenamente, putini fac de-adevaratelea.
                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X