Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Chiajna, Ilfov

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Chiajna, Ilfov

    In primul rand vreau sa salut pe toata lumea.Sunt nou pe acest forum si sunt nou si in tenisul de masa.
    Am inceput sa joc in IDM unde de altfel merg si acum .
    Am participat si la Memorialul Cioran Andrei organizat de ACTT la Chiajna.
    Atunci am avut ocazia sa stau de vorba cu Seni si Coroian si am inteles ca vor sa tina antrenamente si competitii pentru amatori.
    Zilele trecute am fost pe la Chiajna si am stat de vorba cu baietii de la ACTT.
    Am inteles ca au comandat deja mai multe mese si cat de curand va fi posibil sa ne antrenam acolo pe baza unui abonament lunar.
    Se vor face abonamente lunare. Cei care vor avea abonament vor beneficia de un discount la materialele/echipamentele de tenis de masă care sunt aduse de ACTT (Yasaka,Donic,Kokutaku,Friendship si din cate am inteles va fi si Butterfly)
    Din cate am inteles vom avea si posibilitatea sa jucam in particular contra cost cu unul dintre jucatorii clubului,ceea ce mi se pare o ideea buna pentru cei care vrem sa invatam mai repede sa jucam
    Am intrebat cat va costa un abonament si mi-au spus ca in curand se vor pune la punct toate detaliile.

    Astept cu nerabdare sa puna la punct toate detaliile si sa merg la antrenament acolo,sa am ocazia sa ma antrenez langa jucatori profesionisti de la care avem destule de invatat.
    Ce parere aveti ????

  • #2
    Re: Chiajna, Ilfov

    spune-mi si mie unde in chiajna ar fi sala pentru antrenamente. Eu sunt din crangasi dar m-ar interesa sa pot veni
    nitaku septear
    Joola Energy

    Comentariu


    • #3
      Re: Chiajna, Ilfov

      daca nu e liber la sala de la chiajna (stadion) e posibil la rosu (liceu) , vom afla in curand .

      Comentariu


      • #4
        Re: Chiajna, Ilfov

        Postat în original de nicu85
        spune-mi si mie unde in chiajna ar fi sala pentru antrenamente. Eu sunt din crangasi dar m-ar interesa sa pot veni
        si eu stau tot in crangasi...ajungi destul de usor la chiajna. 41 pan la lujerului 3 statii pe urma 406, sau mai e un microbuz care merge pana la stadion
        Blade: Viscaria
        FH: Tenergy05
        BH: Tenergy05

        Comentariu


        • #5
          Re: Chiajna, Ilfov

          ar fi perfect la liceu la rosu
          multumesc pt informatii
          nitaku septear
          Joola Energy

          Comentariu


          • #6
            Re: Chiajna, Ilfov

            Pot sa aflu ceva mai multe detalii despre locatia asta din Chiajna?
            -cum ajung daca vin pe centura dinspre Mogosoaia spre Chitila
            -orar sala
            -preturi/ora
            -nr.mese
            -conditii generale de joc
            Multumesc anticipat.
            Lemn: Xi Enting Arylate Carbon
            FH: Donic BlueFire M1 2.0
            BH: Donic BlueFire M2 2.0

            Comentariu


            • #7
              Re: Chiajna, Ilfov

              La sensul girator de la iesirea din Chitila faci dreapta pe centura cativa kilometri.La intersectia cu Dragomiresti faci stanga spre autostrada si imediat din nou stanga.Intar in comuna soseaua te duce la biserica si acolo imediat in stanga se vad stadonul si sala.Succes

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X