Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

    Mie judecata domnului dan imi pare foarte corecta. Sportul asta este prea putin dezvoltat si moare in fiecare zi la noi in tara. Daca nu ai masa pe care sa joci... nici echipamente nu cumperi. Daca nu iti permiti... iti iei o masa "active" sau alta masa de metro... Este ilogic argumentul ca daca pretul mesei este mic... pretul accesoriilor trebuie sa fie si el mic. Iar imaginea firmei Donic nu cred ca se poate strica din cauza pretului, mai degraba daca ofera calitate proasta. Vedeti produsele dhs...
    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

    Comentariu


    • #27
      Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

      Mai sunt cateva zile pana cand primul lot de mese AmaTuR va sosi! Cei care doresc sa se inscrie pentru cumparare le vor putea vedea "la lucru" la Reghin pe 8 mai si la Valenii de Munte pe 15 mai!

      Comentariu


      • #28
        Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

        Turneele de la Reghin si Valenii de Munte s-au desfasurat pe mese DONIC, aduse prin OFERTA AMATUR!
        Oferta este in continuare valabila, cei interesati sa cumpere mese DONIC la o calitate foarte buna si cel mai bun pret pot sa ma contacteze!

        Comentariu


        • #29
          Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

          Sunt unul dintre beneficiarii unei astfel de masa de tenis si sunt foarte multumit.Calitate exceptionala la pret imbatabil.Masa a fost livrata acasa ,la pretul afisat(masa si fileu 1770 lei) de catre firma care care s-a ocupat de toata tevatura.Multumesc public domnului Bodeanu si firmei care s-a ocupat de tot.Cine mai sta pe ganduri cu privire la achizitionarea de mese de tenis nu ezitati,o sa fiti foarte multumiti.Apropo,fetele meselor sunt antireflexie,masa in general este foarte solida si de calitate germana. Trebuie sa beneficiem si noi de calitate occidentala, am jucat destul pe ce am apucat.Multumesc inca o data si sa ne vedem pe la concursuri.
          ZORO

          Comentariu


          • #30
            Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

            Mesele sunt chiar superok.Am jucat deja pe ele la Valeni,iar de duminica 23.05,deja la Baicoi se v-a incepe campionatul judetean Prahova unde,evident se v-a juca pe aceste mese.Cu siguranta vor mai fi circotasi,nu se poate fara evident,care vor mai circoti...ba sare tare,ba nu sare....ba una...ma rog d-ale circotelilor.Personal am intrat si eu in posesia citorva din primul lot,si chiar sunt multumit de modelul la care s-a ajuns prin aceasta oferta speciala,chiar daca,sincer,am avut emotii,in sensul ca nu am cunoscut pe nimeni,dar absolut nimeni,care sa fi jucat pe acest tip de masa.Sunt atit de intuitiv de montat si demontat,incit dupa citeva exercitii,se poate ajunge ca numai o singura persoana sa se descurce.Si,ca o ultima remarca,are dreptate antevorbitorul meu....chiar nu reflecta lumina...este adevarat,chiar daca m-am indoit de aceasta calitate pina acum.Felicitari Dan Bodeanu,Rasvan Crisan....si a celor care ,poate nu am cunostinta,a facut posibil ca acest lucru sa se concretizeze.Iar celor care vor asa ceva si mai sunt in dubiu.....parerea mea este ca acum e MOMENTUL.
            BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
            FH - TENERGY 64
            BH - XIOM VEGA EUROPE

            Comentariu


            • #31
              Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

              Dorim ca la inceputul lunii septembrie sa initiem o noua etapa de achizitionare de mese pentru Amatur; de aceea, rog furnizorii care doresc sa participe la achizitie sa pregateasca o oferta pentru un lot de 30 mese, cu caracteristici identice sau foarte apropiate cu cele deja achizitionate.
              De asemenea am redeschis o lista de inscrieri pentru cei care doresc sa cumpere mese de tenis la un pret avantajos, cu data de livrare in luna septembrie.

              Comentariu


              • #32
                Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

                Daca mai este valabila oferta de pret la aceste mese,sunt si eu interesat!
                Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                Comentariu


                • #33
                  Re: OFERTA SPECIALA pentru AmaTuR!!!

                  Suntem in discutii pentru aducerea unui nou lot de mese. Pretul va fi usor diferit datorita cresterii TVA -ului si a cursului de schimb. Oferta va apare curand, iar mesele vor sosi in septembrie. Am deja o lista cu comenzi ferme, pe care te poti inscrie. Vorbim pe MP.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X