Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CALENDAR TURNEE A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CALENDAR TURNEE A

    propun acest topic nou sa avem unde sa aflam informatii despre viitoarele turnee A din tara , si sper sa fie mai multe ca santem cativa jucatori noi care participa!

  • #2
    Pai situatia e ca urmatorul concurs A va fi la Bistrița dar data exacta nu o stiu inca ca depinde de Adrian Crisan care doreste sa fie de fata la turneul nostru.

    Dupa acest turneu de la Bistrița va fi in principiu o pauza in care se vor tine numai turnee B pana in septembrie cand va fi sesiunea de toamna cu un turnee posibile in: Miercurea-Ciuc, Cluj, Zalău, Alesd(jud.Bihor), sau intr-o localitate in care a mai fost turneu (posibil București sau Oradea) daca in primele localitati mentionate nu se va concretiza(depinde de organizatorii locali)

    Oricum sistemul turneelor A permite inca 2 turnee de simplu (daca e posibil facem 3) si a unui turneu pe echipe si dublu pentru care am promisiuni de ceva sponsorizare din partea oficialitatilor din Alesd deci l-am putea face acolo, dar trebuie indeplinite niste conditii care nu sunt usoare (ne trebuie mese, despartitoare etc) si in acest moment acest turneu in Alesd este destul de putin probabil.

    Eu am vorbit recent cu fratele lui Adrian Crisan pentru turneul de la Bistrița si in momentul in care va sti ceva sigur voi publica pe forum toate detaliile.

    Comentariu


    • #3
      am inteles din cele spuse pe aici ca ar mai fi loc de doua turnee A,noi cei din Adjud putem organiza un turneu A si am dori sa stim in ce perioada l am putea organiza....daca nu se face nimic in toamna,am putea sa l organizam atunci,astept propuneri...
      TB ALC/05FX

      Comentariu


      • #4
        Va astept pe cei din ADJUD sa va precizati detaliile legate de Turneul A de la voi din localitate din data de 23 septembrie.....................cum?............nu stiati?

        Comentariu


        • #5
          TURNEU INDIVIDUAL TIP A LA MIERCUREA-CIUC PE DATA DE 11 NOIEMBRIE

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X