Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Craiova

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Craiova

    Care sunt locatiile din Craiova unde se poate juca tenis de masă?
    De preferat in weekend.
    Rudius

  • #2
    Re: Craiova

    Titicostele,vrusei si eu sa joc tenis de masă in Craiova,dar nu gasii decat undeva pe Spaniei langa o spalatorie si undeva la iesire intr-un complex sportiv,spre Horezu.Chiar daca le gasii,vere n-avusei cu cine juca,eu fiind din Severin cu deplasari saptamanale in Craiova si Slatina.Vazui ca esti cuplat cu d-nul Neubauer si te vad ca o primejdie de adversar.Lasand glumele,mi-ar place sa ne cunoastem si poate facem si o miscare.

    Comentariu


    • #3
      Re: Craiova

      M-am mutat de curand in Craiova si doresc sa joc tenis de masă. Imi poate indica cineva o locatie, decenta, unde se poate practica sportul asta?
      De asemenea, este cineva, din zona, dispus sa joace cu mine?
      Amator, nivel mediu.
      Rudius

      Comentariu


      • #4
        Re: Craiova

        Exista in Craiova, pe str. Gh. Doja, undeva in spatele liceului Fratii Buzesti, o sala unde se practica tenis de masă de performanta. Poate o sa gasiti acolo parteneri de joc sau persoane mai bine informate, care va pot ajuta.

        Comentariu


        • #5
          Re: Craiova

          Se poate juca tenis de masă nu neaparat in Craiova.Daca iti place acest sport, intr-o ora poti gasi o locatie decenta si e posibil sa nu regreti.

          Comentariu


          • #6
            Re: Craiova

            Pot fi un partener placut(la joc) inclusiv si pt.Titicostel,sambata sau duminica in Craiova,restul saptamanii fiind in D T Severin.0722 648467-NICU.

            Comentariu


            • #7
              Re: Craiova

              Sunt interesat si eu pentru weekend in Craiova. Mai sunteti disponibili?
              _____________________________
              Lemn: Donic Persson Exclusive OFF
              Fete: Baracuda/Desto F3 Big Slam
              Greselile copilaresti nu sunt facute de copii.

              Comentariu


              • #8
                Re: Craiova

                Salut domnu' Razvan !
                Iti trimit mp (mesaj personal) cu mai multe informatii.
                Dan
                Rudius

                Comentariu


                • #9
                  Pina la urma unde se poate juca in Craiova? O sa fiu acolo intre Craciun si Anul Nou; si daca as sti ca gasesc loc si parteneri (amator, nimic deosebit) mi-as lua si echipamentul cu mine.

                  Comentariu


                  • #10
                    Chiar asa, daca te iei dupa postarile de pana acum, zici ca nici nu se prea joaca tenis de masă in Craiova. In schimb, salile sunt destul de populate cu amatori.
                    Dar sa raspund la intrebare:
                    - ar fi Baza Sportiva Atlas, cu niste conditii acceptabile pentru amatorii de tenis de masă;
                    - ar mai fi locatia de la Clubul Melody, dar aici conditiile nu sunt prea bune, nici macar pentru amatori;
                    - nu in ultimul rand, mai este o locatie unde se antreneaza juniorii de la CS Universitatea Craiova, pe strada Amaradia, in incinta APIA.
                    Daca mai sunt si alte locatii, pentru sportivii amatori, sunt si eu curios sa le aflu.
                    Rudius

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu sint craiovean, asa ca nu prea stiu cum sa gasesc locurile astea (de exemplu baza sportiva Atlas) dar am sa intreb; si acolo as putea gasi si parteneri de joc, sau e mai bine sa ma duc doar daca stiu ca am cu cine sa joc? (adica nu exista ceva locuri unde se stie ca se intilnesc amatori curiosi sa joace unul cu altul, dupa un orar cit de cit stabil?)

                      Comentariu


                      • #12
                        Subiectul se pare ca a ramas in aer...Eu,sunt din Craiova si (inca)n-am reusit sa pricep locurile in care se poate practica acest sport.STIE CINEVA,UNDE SE POATE JUCA TENIS DE MASA IN CRAIOVA?Daca se poate cu adresa exacta,sau cu explicatia locatiei.

                        Comentariu


                        • #13
                          La club Atlas. Faci rezervare pentru masa prin telefon. Gasesti toate informatiile pe site: http://clubatlas.ro/.
                          Blade - Timo Boll Spirit
                          FH/BH - Tenergy 05/Tenergy 64

                          Comentariu


                          • #14
                            si eu pot venii..as dori sa mai invat (nivel mediu) ! la attlas nu prea sunt paletele bune

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de soryn3l2 Vezi post
                              si eu pot venii..as dori sa mai invat (nivel mediu) ! la attlas nu prea sunt paletele bune
                              Daca te pasioneaza tenisul de masa iti recomand sa-ti comanzi un setup (lemn si fete separat). Exista mai multe magazine online si daca le comanzi din acelasi loc iti si asambleaza paleta. Vezi sectiunea despre Echipament de pe acest forum pentru sfaturi.
                              Blade - Timo Boll Spirit
                              FH/BH - Tenergy 05/Tenergy 64

                              Comentariu


                              • #16
                                Craiova - Club Tennis Core

                                Mese aprobate ITTF ( International Table Tennis Federation ), Donic Waldner 25, mingi de competitie 3 stars, palete de competitie si un super robot pentru incepatori si profesionisti! Toate acestea la cea mai noua sala de Tenis de Masa din Craiova, Tennis Core. Ne gasiti langa Auto Service Poiana, in spatele Facultatii de Medicina, vizavi de Roby-Mob!
                                Pret - inchiriere masa : 15 lei/ ora
                                - inchiriere robot : 15 lei/ 30 minute
                                Numarul de contact/ rezervari : 0771582005

                                - - - Actualizat - - -

                                Comentariu


                                • #17
                                  Buna ziua!

                                  Am o intrebare. Luna aceasta se vor organiza concursuri de tenis de masă in Craiova?
                                  As dori sa particip.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Unde se mai poate juca tenis de masă in craiova? Nu am gasit niciun club/sala le google.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Pentru practicantii tenisului de masa din Craiova a aparut o sala noua si foarte bine dotata.

                                      Sa speram ca, de data asta, sala noua cu ajutorul comunitatii tenisului de masa o sa aiba succes si viata lunga.

                                      Va doresc mult succes in a tine sala pentru foarte multi ani !



                                      Si cateva poze...


                                      Rudius

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Poate faceti un Turneu B...
                                        Daca aveti nevoie de ajutor, va stam la dispozitie.

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X