Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Club tenis AKC angajeaza antrenor tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Club tenis AKC angajeaza antrenor tenis de masa

    Angajam antrenor tenis si personal servire sala. Oferim abonamente avantajoase pentru scoli, licee, corporatii, cluburi tenis.
    Va anuntam ca in jurul datei de 4 iunie se va deschide o noua sala de tenis in centrul Bucureștiului, Strada Tabacarilor Nr.7 Sector 4, in incinta"Pionierul" ,in spate la fostul restaurant Budapesta, langa maternitatea Bucur. Ca dotari,10 mese http://www.sponeta.de/cms/front_content.php?idcat=11 aprobate ITTF, robot profesional Robopong 2050, palete Donic, instructor tenis atestat, aer conditionat, bar cu toate dotarile (ceai infuzie, cola,capucino,latte, limonada, fresh portocale, bere, frappe,shake, inghetata, ciocolata calda, sandwich).Program nonstop. Mai multe detalii in curand pe http://www.animalkingdomclub.ro/ . Tel: 0752602965

  • #2
    Re: Club tenis AKC angajeaza antrnor tenis de masă

    Salutare! stiu ca Vasile Fodoran si-a bagat demisia la Lupeni si trebuie sa apara in București,el este antrenor categoria 1a si cred ca i-ar suride sa colaboreze cu voi......daca vreti contactati-l la tel.....0763658266

    Comentariu


    • #3
      Re: Club tenis AKC angajeaza antrnor tenis de masă

      Postat în original de lica
      Salutare! stiu ca Vasile Fodoran si-a bagat demisia la Lupeni si trebuie sa apara in București,el este antrenor categoria 1a si cred ca i-ar suride sa colaboreze cu voi......daca vreti contactati-l la tel.....0763658266
      eu sunt din hateg si vroiam sa il sun, tocmai ce aflasem de dl. vasile ,
      asta e
      poate gasesc pe altcineva....
      blade:bty garaydia alc
      fh: Bty rozena
      bh: Bty t05fx

      Comentariu


      • #4
        Re: Club tenis AKC angajeaza antrenor tenis de masă

        este la Petrosani un antrenor f.bun Kiss.....iti dau numarul lui........0764442298

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X