Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mangalia

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mangalia

    Caut sala de tenis si parteneri in zona Mangalia. lucrez aici vara 2010

  • #2
    Re: Mangalia

    este o echipa fantastica la mangalia in frunte cu domnul Medeleanu si iti las nr lui pe mess privat.

    Comentariu


    • #3
      Re: Mangalia

      acum intru prima data pe forum. la ce te referi cand spui ca imi lasi nr. pe "mess privat" ?

      Comentariu


      • #4
        Re: Mangalia

        Salut Liviu!
        Sunt Vali. Nicovala e Shuni de la Cluj. Iti verifici mesajele (stanga sus in meniul paginii ) si gasesti acolo mesajul privat.
        Hurricane III (by Nittaku)
        Jun Mizutani ZLC
        Nittaku Hammond Z2

        Comentariu


        • #5
          Re: Mangalia

          Salut Liviu ,
          Mesajul privat este cel de jos din casutza "mp".Daca vrei sa-ti verifici mesajele dai clik pe " mesaje noi " stinga sus cum a zis valentinm.
          Deja e rezolvata problema cu jokul ... am vorbit ieri cu "baietii" de la Mangalia si te asteapta la sala lor de linga tine .
          Iti las si un mesaj privat ptr. numarul de telefon al unuia dintre ei .
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua! O adresa a salii de tenis din Mangalia sau un nr de telefon,se poate?
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu


            • #7
              Va salut! Cu cine pot sa dau si eu niste mingi, in Mangalia? Voi ajunge cu serviciul prin zona. Daca se poate un nr de contact. Va multumesc!

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X