Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ramnicu Valcea

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ramnicu Valcea

    As dori sa cunosc,poate stie cineva vreo locatie unde se joaca tenis de masă in acest oras.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

  • #2
    Re: RAMNICU VALCEA

    0743557620 - Dan Barbu. Dan este un jucator foarte bun din Rm Valcea. Din pacate, imi spunea ca nu prea au unde sa joace. Luati legatura si vedeti daca puteti schimba cateva mingi.
    Stima!
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: RAMNICU VALCEA

      Am postat anuntul de mai sus pentru un impatimit jucator de tenis de masă amator din VATRA-DORNEI ,care in perioada 27-05-2010-14-06-2010 va urma un tratament balnear in statiunea CALIMANESTI.Si evident in timpul liber ar dori sa faca si o miscare tenisistica intr-o locatie cat mai aproape.Multumesc SORIN.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Re: Ramnicu Valcea

        In Ramnicu Valcea se poate juca decent numai la Lukoil str. Libertatii. Dar este la 20 KM. de Calimanesti.
        Echipament: www.tenismasa.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: Ramnicu Valcea

          Va multumesc pentru informatiile furnizate,d-le REMUS.Il voi informa pe colegul meu si sigur isi va face timp sa traga o fuga la locatia amintita de dvs.pentru a juca.Este un aparator mai modest si puteti exersa cu el lupta impotriva unui aparator care are fete antitopspin.Incepand de joi ,daca doriti sa va intalniti ,il puteti suna la nr.de telefon 0753056374,sau dati-i un bip ca va suna el si asa va avea si el nr.dvs.de telefon.
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • #6
            Re: Ramnicu Valcea

            O sa-l sun pe peietenul dumneavoastra dar sa stiti ca eu sunt amator.
            Echipament: www.tenismasa.ro

            Comentariu


            • #7
              Re: Ramnicu Valcea

              Si el este de asemenea un amator vechi,desi m-am straduit din rasputeri sa-l antrenez,sa-i explic acolo unde greseste,dar se pare ca la 40 ani nu se mai prinde nimic de el.Este un aparator inascut,iti trebuie ceva experinta sa joci impotriva lui,deoarece mingile revin oarecum ciudat din fetele antitopspin,dar odata ce le "citesti" efectul(sau lipsa acestuia),il poti bate usor.Mult succes.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • #8
                Re: Ramnicu Valcea

                D-LE REMUS,va rog frumos sunati-l pe colegul meu la numarul de telefon mai sus mentionat pentru a va intalni la locatia de la LUKOIL.El este deja la CACIULATA si asteapta sa-l sunati sau sa-i dati bip.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #9
                  Re: Ramnicu Valcea

                  Am intalnire maine cu prietenul dumneavoastra la Caciulata pt. o partida de tenis.
                  Echipament: www.tenismasa.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Ramnicu Valcea

                    Ma numesc Andrei, sunt din Rm-Valcea, am 23 de ani, si .... evident sunt pasionat de tenis de masă, vreau sa cunosc jucatori talentati care sa iesim in wichend sau chiar sin timpul saptamanii, sa shimbam cateva mingi la Lukoil ori la Bowling ca acolo e 24 de ore deschis, tocmai ce mi-am cumparat o paleta Butterfly de la tt shop, si vreau so uzez si sa ma invat cu ea lunile astea cat stau prin tara...
                    sunt disponibil aproape la orce ora, sunati sau dati un beep. 0745 878 878
                    Noroc.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X