Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de joc București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener de joc București

    Va salut
    Sunt nou pe forum .... si am gasit aceasta sectiune , si m-am gandit sa postez . Sunt un jucator mediu , poate chiar incepator din puctul de vedere al multora , dar nu mai am cu cine juca deoarece pe toti prietenii mei i-am invatat , iar prin parcuri gasesc doar jucatori mai incepatori decat mine . Daca este cineva interesat si ar avea placerea sa schimbam niste mingi oricand pentru ca sunt disponibil 24/24.
    App stau in Dristor , București
    Adresa de mail : samson_vali(at)yahoo.com
    Y!M : samson_vali

  • #2
    Re: Caut partener de joc București

    Vali, cauta prin mesajele mai vechi, mai sunt inca trei similare, care au primit destul de multe raspunsuri.
    viewtopic.php?f=18&t=2726&hilit=Caut+partener+de+j oc+Bucureștiviewtopic.php?f=18&t=2800&p=57644&hilit=Caut+parte ner+de+joc+București#p57644viewtopic.php?f=18&t=1711&hilit=Caut+partener+de+j oc+Bucureștiviewtopic.php?f=18&t=3333&hilit=Caut+partener+de+j oc+Bucureștiviewtopic.php?f=18&t=1650&hilit=Caut+partener+de+j oc+București
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Re: Caut partener de joc București

      am luat un id ... dar s-a lasat

      Comentariu


      • #4
        Re: Caut partener de joc București

        Si cam prin care parcuri joci? Eu stau prin Titan si mai merg (anul asta nu am ajuns inca) prin Riviera. Prin alte parcuri nu stiu sa fie mese bunicele...prin Moghioros am mai jucat dar e departe.
        BLADE: Joola Viva
        FH:Joola Express One
        BH: Joola Express One

        Comentariu


        • #5
          Re: Caut partener de joc București

          salut ... prin riviera merg cam zilnic dar nu prea ai cu cine sa joci ... se strange lume dar nu prea le au ... eu merg cu un prieten care deabea invata sa dea cu paleta in minge si mai vin "smecherasi" sa jucam dar pana acum nici unu nu a trecut de 10 . Cel mai bun adversar a fost un batran pe la 80 de ani .

          Comentariu


          • #6
            Re: Caut partener de joc București

            Salut sunt interesat da-mi MP vorbim acolo in wekend strang 6-7 baieti la idm sau dupa ora 16 la tineretului in parcul nou.

            Comentariu


            • #7
              Re: Caut partener de joc București

              salut....putem juca in week-end cand vrei tu...adresa mea de mess este : cezaradrianm.
              daca vrei imi lasi nr tau..sau stabilim ora si locatia....salut...

              Comentariu


              • #8
                Re: Caut partener de joc București

                www.Pingpongpro.ro
                Avem oferte pentru toate varstele, facem discounturi la pensionari !

                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X