Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timișoara - Club 11, str. Pestalozzi - sala de tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Timișoara - Club 11, str. Pestalozzi - sala de tenis

    Club 11 este una din putinele sali de tenis de masă in intitiativa privata din Timișoara. Sala este dotata cu 6 mese de competitie DONIC WALDNER CLASSIC 25 aprobate de Federatia Internationala de Tenis de Masa (ITTF).
    Pe linga posibilitatea de juca tenis de masă intr-un mediu placut, cu echipamente de inalta calitate, la Club 11 ai posibiliatea de a organiza competitii si campionate, poti urma cursuri intensive de tenis de masă, sau poti beneficia de antrenamente pentru jucatori avansati.

    Dorim sa sustinem tenisul de masa, oferind posibiltatea de a te relaxa, a te distra si de a face performanta.

    Adresa: Str. Pestalozzi, nr. 20.
    Telefon: 0722.54.22.32.
    Ultima editare de Bogy; 05.mai.2017, 00:18.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  • #2
    Re: Timișoara - all inclusiv

    Interesant mod de plata... se uziteaza plata ,esei cu ora. La voi se plateste intrarea.... Spor la treaba.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Re: Timișoara - all inclusiv

      Postat în original de TsE
      Interesant mod de plata... se uziteaza plata ,esei cu ora. La voi se plateste intrarea.... Spor la treaba.
      Partea faina e ca poti veni cu un partener sau doi, sau chiar singur si poti juca cu inca trei, patru, sau dublu, fara sa-ti mai pese cit ai de platit la o masa si cit la alta. Si daca vrei sa bei ceva, sau sa iesi din sala la o tigara, o poti face linistit. Nu trebuie sa "tragi" ca nebunul din tigara, ca trece timpul...
      BLADE: Stiga Allround Classic
      FH: Stiga Almana Sound
      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

      Comentariu


      • #4
        Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

        Sincer nu am fost insa nici nu cred ca o sa ajung pe acolo e prea departe si plus de asta mesele nu sunt chiar asa de bune si nici jucatori asa buni mai bine e in centru la PIRI insa nici acolo nu e asa de bine e un spatiu cu tavanul prea jos.

        Comentariu


        • #5
          Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

          Postat în original de johnnydrosu
          Sincer nu am fost insa nici nu cred ca o sa ajung pe acolo e prea departe si plus de asta mesele nu sunt chiar asa de bune si nici jucatori asa buni mai bine e in centru la PIRI insa nici acolo nu e asa de bine e un spatiu cu tavanul prea jos.
          Desi nu esti fairplay (pentru ca nu ai fost la sala si habar nu ai cum sare mingea din mese), te invit o data gratis la sala. Poti avea surpriza sa te intilnesti si cu Musa. Abia atunci, dupa ce vei juca citeva seturi, voi putea considera comentariul tau ca fiind unul pertinent.
          BLADE: Stiga Allround Classic
          FH: Stiga Almana Sound
          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

          Comentariu


          • #6
            Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

            ce program e la sala ?
            Blade: Donic Epox PowerAllround
            FH: Bryce speed
            BH: Bryce FX

            Comentariu


            • #7
              Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

              Postat în original de voxdemos
              ce program e la sala ?
              Pentru ca nu vine nimeni dimineata, in timpul saptaminii, deschid sala pe la 14:00 si inchid cind pleaca ultimul client, in jur de 22:00. Simbata si duminica deschid pe la 12:00. Dar cu un telefon in timp util, se pot face programari la orice ora.
              BLADE: Stiga Allround Classic
              FH: Stiga Almana Sound
              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

              Comentariu


              • #8
                Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                Pentru ca nu vine nimeni dimineata, in timpul saptaminii, deschid sala pe la 14:00 si inchid cind pleaca ultimul client, in jur de 22:00. Simbata si duminica deschid pe la 12:00. Dar cu un telefon in timp util, se pot face programari la orice ora.
                mersii de informatie !!
                Blade: Donic Epox PowerAllround
                FH: Bryce speed
                BH: Bryce FX

                Comentariu


                • #9
                  Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                  Recomand... e super sala..... am fost duminica si sigur voi mai merge.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                    Da,recomand si eu,merg de cand s-a deschis,atmosfera e faina,pretul e foarte ok,spatiul e suficient iar din mese,parerea mea ca sare foarte ok mingea.
                    blade: Donic Carbo System OFF-(st)
                    FH: Butterfly Tenergy05 FX (2.1mm)
                    BH: Butterfly Tenergy05 FX (2.1mm)

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                      Postat în original de johnnydrosu
                      Sincer nu am fost insa nici nu cred ca o sa ajung pe acolo e prea departe si plus de asta mesele nu sunt chiar asa de bune si nici jucatori asa buni mai bine e in centru la PIRI insa nici acolo nu e asa de bine e un spatiu cu tavanul prea jos.
                      imi cer scuze, nu te cunosc si nici in salile de tenis de la voi nu am fost
                      da pot sa-ti spun sincer ca am ras jumatate de ora la postul tau
                      aia nu e bine ,nu merg,aia nu e ok, prea naspa, acolo e bine dar de fapt e naspa
                      BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                      FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                      BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                      jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                        Postat în original de ciprian82
                        Postat în original de johnnydrosu
                        Sincer nu am fost insa nici nu cred ca o sa ajung pe acolo e prea departe si plus de asta mesele nu sunt chiar asa de bune si nici jucatori asa buni mai bine e in centru la PIRI insa nici acolo nu e asa de bine e un spatiu cu tavanul prea jos.
                        imi cer scuze, nu te cunosc si nici in salile de tenis de la voi nu am fost
                        da pot sa-ti spun sincer ca am ras jumatate de ora la postul tau
                        aia nu e bine ,nu merg,aia nu e ok, prea naspa, acolo e bine dar de fapt e naspa
                        Cipi,tu nu ai auzit de efectul Placebo?
                        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                          Salutare din nou ...
                          As avea si eu o parere, trecand peste "micile" conflicte de interese de mai sus.
                          Joc tenis foarte mult si cred ca stiu fiecare coltisor din Timișoara unde se poate practica acest sport. Vreau sa specific si faptul ca pe vreme frumoasa, vara de exemplu ... practic cu mare placere chiar si in parcuri cu amici mai apropiati. Sa recunoastem, este un sport minunat care daca este jucat si cu sufletul, niciodata nu te vei uita prea mult pe ce'l joci .. mai ales atunci cand nu esti legitimat. Cat despre Pestalozzi, este un loc excelent unde se pot face chiar si anternamente foarte bune, mult mai bune daca se afla acolo si dl. Musa . Cu siguranta in viitorul apropiat lucrurile vor lua amploare acolo.
                          Recomand tuturor Tenis de Masa pe str. Pestalozzi.
                          (imi aduc aminte cand m'am apucat eu, plateam 25 RON/sedinta)
                          "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Timișoara, str. Pestalozzi - all inclusiv, sala de tenis

                            Postat în original de clickofmind
                            Salutare din nou ...
                            As avea si eu o parere, trecand peste "micile" conflicte de interese de mai sus.
                            Joc tenis foarte mult si cred ca stiu fiecare coltisor din Timișoara unde se poate practica acest sport. Vreau sa specific si faptul ca pe vreme frumoasa, vara de exemplu ... practic cu mare placere chiar si in parcuri cu amici mai apropiati. Sa recunoastem, este un sport minunat care daca este jucat si cu sufletul, niciodata nu te vei uita prea mult pe ce'l joci .. mai ales atunci cand nu esti legitimat. Cat despre Pestalozzi, este un loc excelent unde se pot face chiar si anternamente foarte bune, mult mai bune daca se afla acolo si dl. Musa . Cu siguranta in viitorul apropiat lucrurile vor lua amploare acolo.
                            Recomand tuturor Tenis de Masa pe str. Pestalozzi.
                            (imi aduc aminte cand m'am apucat eu, plateam 25 RON/sedinta)
                            Da Ionut, ai mare dreptate in ceea ce-l priveste pe domnul Musa. Efectiv sala "arde" cind ne onoreaza cu prezenta. Tocmai din cauza asta, intentionez sa organizez in decembrie un turneu al seniorilor (+ 50 de ani), in cinstea domniei sale. Sper sa se stringa minim 16 concurenti
                            BLADE: Stiga Allround Classic
                            FH: Stiga Almana Sound
                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: TIMISOARA, CLUB 11 - cursuri de tenis de masă, antrename

                              Cei Interesati si de parteneriat pot suna,cursurile intensive sunt pt copii de la 5 ani insus fara limita de varsta dar cu dorinta de a creste in valoare

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: TIMISOARA, CLUB 11 - cursuri de tenis de masă, antrename

                                Pentru cei interesati de curs de Tenis de Masa in Timișoara pot suna la0723-449944 sau 0766-848178

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Timișoara Club 11, str. Pestalozzi - sala de tenis

                                  In data de 1.12.2010, la Club 11 va avea loc un concurs (just for fun), cu incepere de la ora 10. Inscrierile se pot face pe forum, telefonic (0722.54.22.32, 0769.69.59.49) si la sala.
                                  In functie de numarul participantilor se vor stabili grupele si sistemul de joc.
                                  Concursul nu intra in categoria Amatur.
                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                  FH: Stiga Almana Sound
                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Buna ! Voi fi pt 2 saptamini in Timișoara incepind cu 7 martie . Daca cineva are chef de un tenis , poate sa ma contacteze pe privat . Nivel mediu-avansat , nu e musai sa fie acelasi si la partener . Mersi

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Mai e deschis clubu de tenis de masă?Mai exact unde e pe langa FEA sau....?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de cypa Vezi post
                                        Mai e deschis clubu de tenis de masă?Mai exact unde e pe langa FEA sau....?
                                        Mai e deschis clubul, de ce sa nu fie? Dupa F.E.A. faci dreapta la primul colt, mergi fix 10 m si intri pe singura usa pe care o vezi in stinga
                                        BLADE: Stiga Allround Classic
                                        FH: Stiga Almana Sound
                                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Ok bogy.As veni cel putin o data la doua zile sa ma joc dar nu prea am cu cine...

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de cypa Vezi post
                                            Ok bogy.As veni cel putin o data la doua zile sa ma joc dar nu prea am cu cine...
                                            CYPA, tu vrei sa povestim aici pe forum, sau vrei sa joci tenis de masă? Te astept in orice zi la sala, dupa ora 12 si iti gasesc si partener de joc...nu esti singurul in situatia asta.
                                            BLADE: Stiga Allround Classic
                                            FH: Stiga Almana Sound
                                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              O placere sa l vezi pe domnul Musa la lucru cu elevii, si ce i merge mana.......la anii lui, loc fain, prietenos, mese bune si sunt si jucatori buni pe aici.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Da asa este ...si nu mai sunt 6 mese STIGA ci 3 STIGA si 3 DONIC WALDNER CLASSIC 25
                                                Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                                                Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                                                Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Vad ca ii un loc in care vin atat cei tineri, vad si fete cat si cei mai in varsta, ii chiar o atmosfera faina, ii bine ca cei mici is atrasi de tenis de masă

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X