Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - VIVA SPORT CLUB

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Sauna este inclusa in abonamentul de tenis de masă
    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
    http://www.VivaSportShop.ro

    Comentariu


    • #52
      Program de paste
      14 aprilie sambata 09.00-16.00
      15 aprilie duminica inchis
      16 aprilie luni 12.00-24.00
      17 aprilie program normal
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • #53
        NOUTATI LA VIVA SPORT CLUB
        PROGRAMUL : Luni-Joi intre orele 10.00 – 23.00 si Vineri-Duminica 09.00-01.00
        DOTARI: Sala dispune de 15 mese de tenis cu o luminozitate excelenta ( 11 x Donic Waldner Classic 25 , 4 x Sponeta ChampionLine) Omologata FRTM
        un robot de antrenament Robo-Pong 2050, Suprafata de joc speciala pentru tenis de masă , parcare gratuita , internet wireless si bar;
        TARIFE SI ABONAMENTE
        LUNI-VINERI intre 9-17 TARIF 9 RON/h , IAR PENTRU STUDENTI SI ELEVI 7 RON /h
        LUNI -DUMINCA DUPA ORA 17 14 RON/h
        ABONAMENTE
        LUNI-VINERI intre 9-17 ABONAMENT 10 h ......70RON Valabil 4 Saptamani
        20h.......120RON Valabil 4 Saptamani
        30h........150RON Valabil 4 Saptamani
        60H........250RON Valabil 8 Saptamani
        LUNI-DUMINICA DUPA ORA 17.OO ABONAMENT 10 h ......115RON Valabil 4 Saptamani
        20h.......200RON Valabil 4 Saptamani
        30h........270RON Valabil 4 Saptamani
        60H........480RON Valabil 8 Saptamani
        ANTRENAMENTE: antrenor si partener – Ilie Alexandru , Maciuca Andreea asistati de RoboPong 2050 ( robot de antrenament );
        tarife antrenamente
        ABONAMENT ANTRENAMENT GRUPA (min 2 persoane maxim 4 )
        -12 sedinte = 300RON (4 saptamani) 3 sed per sapt
        -8 sedinte = 240RON (4 saptamani) 2 sed per sapt
        ABONAMENT ANTRENAMENT INDIVIDUAL
        -12 sedinte =600 RON (4 saptamani) 3 sed per sapt
        -8 sedinte =440RON (4 saptamani) 2 sed per sapt
        1 sedinta individual = 65 RON
        1 sedinta grupa = 35 RON
        nota: o sedinta - 1h 30min ; masa, mingii si robot de antrenament incluse in pret.
        Poti sa iti demonstrezi calitatile sportive in cadrul competitiilor organizate de clubul nostru impreuna cu diferiti parteneri in fiecare luna!
        La Magazinul de Tenis de Masa puteti achizitiona echipamente de tenis de masă (lemne, fete,mingii, solutii de lipit, solutii de curatat, incaltaminte, imbracaminte).Sau pe saitul nostru
        WWW.VIVASPORTSHOP.RO SAU WWW.MAGAZINTENISDEMASA.RO
        Producatori: DONIC , YASAKA , JOOLA , XIOM , BUTTERFLY , NITTAKU ,
        Deasemenea va putem oferi si consultanta in alcatuirea unei palete cat mai potrivite stilului dumneavoastra de joc.
        Ultima editare de VivaShop; 14.nov.2012, 22:20.
        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
        http://www.VivaSportShop.ro

        Comentariu


        • #54
          sincere FELICITARI pt. intiative.

          Comentariu


          • #55
            NOUTATI LA VIVA
            14 mese omologateITTF
            - 40mp spatiu de joc/masa,inaltime la standarde ITTF(5,3m),
            - suprafata de joc omologata ITTF
            - sala omologata FRTM
            - aer conditionat
            - lumina foarte buna
            - bar si o atmosfera prietenoasa

            MAGAZIN ECHIPAMENTE TENIS: YASAKA,JOOLA,DONIC,NITTAKU etc.
            Adresa: Sos.Oltenitei nr.103
            Tel: 0733.108.475 ;0722.257.558 ;
            contact(at)vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportClub.ro ; http://www.VivaSportShop.ro ( Magazin On-Line )
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu


            • #56

              NOUTATI LA VIVA SPORT CLUB
              PROGRAMUL : Luni-Vineri intre orele 10.00 – 24.00 si Sambata-Duminica 09.00-01.00
              DOTARI: Sala dispune de 14 mese de tenis cu o luminozitate excelenta ( 11 x Donic Waldner Classic 25 , 3 x Sponeta ChampionLine) Omologata FRTM
              un robot de antrenament Robo-Pong 2050, Suprafata de joc speciala pentru tenis de masă ,vestiare,sauna, parcare gratuita , internet wireless si bar;
              TARIFE SI ABONAMENTE
              LUNI-VINERI intre 9-17 TARIF 9 RON/h
              LUNI -DUMINCA DUPA ORA 17 14 RON/h
              ABONAMENTE
              LUNI-VINERI intre 9-17 ABONAMENT 10 h ......70RON Valabil 4 Saptamani
              20h.......120RON Valabil 4 Saptamani
              30h........150RON Valabil 4 Saptamani
              60H........250RON Valabil 8 Saptamani
              LUNI-DUMINICA DUPA ORA 17.OO ABONAMENT 10 h ......115RON Valabil 4 Saptamani
              20h.......200RON Valabil 4 Saptamani
              30h........270RON Valabil 4 Saptamani
              60H........480RON Valabil 8 Saptamani
              ANTRENAMENTE: antrenor si partener – Fodoran Vasile ,Gheorghe Alexandru , Marinescu Razvan
              tarife antrenamente
              ABONAMENT ANTRENAMENT GRUPA (min 2 persoane maxim 4 )
              -12 sedinte = 300RON (6 saptamani)
              -8 sedinte = 240RON (4 saptamani)
              ABONAMENT ANTRENAMENT INDIVIDUAL
              -12 sedinte =600 RON (6 saptamani)
              -8 sedinte =440RON (4 saptamani)
              1 sedinta individual = 65 RON
              1 sedinta grupa = 35 RON
              nota: o sedinta - 1h 30min ; masa, mingii si robot de antrenament incluse in pret.
              Poti sa iti demonstrezi calitatile sportive in cadrul competitiilor organizate de clubul nostru impreuna cu diferiti parteneri in fiecare luna!
              La Magazinul de Tenis de Masa puteti achizitiona echipamente de tenis de masă (lemne, fete,mingii, solutii de lipit, solutii de curatat, incaltaminte, imbracaminte).Sau pe saitul nostru
              WWW.VivaSportShop.RO SAU WWW.MagazinTenisDeMasa.RO
              Producatori: DONIC , YASAKA , JOOLA , STAG , NITTAKU ,
              Deasemenea va putem oferi si consultanta in alcatuirea unei palete cat mai potrivite stilului dumneavoastra de joc(vanzari si in rate).
              Ultima editare de VivaShop; 21.feb.2013, 17:11.
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • #57
                Poze cu sala gata de la ultimul concurs Viva
                Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                http://www.VivaSportShop.ro

                Comentariu


                • #58
                  imi pare rau sa scriu asa ceva dar este prea de tot ce se intampla
                  in seara asta am jucat la masa 6 .cu Panea Ovidiu de la ora 21:25 pana la ora 21:55 adica 30 minute
                  de multe ori se inampla sa mi se spuna preturi "din burta"
                  cand sa platesc masa ,Tanase Horia spune 15 LEI !
                  i-am explicat ca am jucat doar 30 min si a spus bine... atunci 10 LEI, chiar daca ar fi costat 7 lei 30 min !
                  vreau sa spun ca sunt client vechi (de aproape 2 ani joc de 2-3 ori pe saptamana)
                  nu este prima data cand se intampla, de aia am ajuns sa ma uit la ceas inainte sa joc
                  tot ce spun poate fii sustinut si de Panea Ovidiu, Panea George si nea Costica
                  mai sunt martori si Dan cu Emil care jucau langa noi la masa 5
                  Va recomand la toti sa va uitati la ceas, eventual sa dati drumul la cronometru
                  Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de alexv Vezi post
                    imi pare rau sa scriu asa ceva dar este prea de tot ce se intampla
                    in seara asta am jucat la masa 6 .cu Panea Ovidiu de la ora 21:25 pana la ora 21:55 adica 30 minute
                    de multe ori se inampla sa mi se spuna preturi "din burta"
                    cand sa platesc masa ,Tanase Horia spune 15 LEI !
                    i-am explicat ca am jucat doar 30 min si a spus bine... atunci 10 LEI, chiar daca ar fi costat 7 lei 30 min !
                    vreau sa spun ca sunt client vechi (de aproape 2 ani joc de 2-3 ori pe saptamana)
                    nu este prima data cand se intampla, de aia am ajuns sa ma uit la ceas inainte sa joc
                    tot ce spun poate fii sustinut si de Panea Ovidiu, Panea George si nea Costica
                    mai sunt martori si Dan cu Emil care jucau langa noi la masa 5
                    Va recomand la toti sa va uitati la ceas, eventual sa dati drumul la cronometru
                    Imi vine greu sa cred asa ceva..
                    Se poate sa fie o greseala pe undeva, nu cred ca Horia a facut acest gest fara vre-un motiv !
                    Il cunosc de 2 ani atat pe el cat si pe Tibi si niciodata nu am vazut/auzit sa pacaleasca pe cineva la bani sau la altceva.

                    De multe ori ma duc la masa si uit sa ii zic sa imi dea drumul cand am elevi si el imi da drumul mai tarziu, cu toate ca as putea sa il pacalesc ca are multe pe cap si nu poate sa fie mereu atent la cine intra si cine iese.

                    Toate cele bune,
                    George Durdun

                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • #60
                      Din cate retin eu, ai inceput jocul la masa 6 fara sa soliciti deschiderea acesteia.Horia a deschis masa atunci cand te-a vazut.Daca tot vrei sa cronometrezi timpul pe care il petreci la masa poate ar fi bine sa incepi cu turneele la care nu te inscrii dar joci la mese in pauzele dintre grupe,atunci cand te poti pierde in multime.
                      Postat în original de alexv Vezi post
                      imi pare rau sa scriu asa ceva dar este prea de tot ce se intampla
                      in seara asta am jucat la masa 6 .cu Panea Ovidiu de la ora 21:25 pana la ora 21:55 adica 30 minute
                      de multe ori se inampla sa mi se spuna preturi "din burta"
                      cand sa platesc masa ,Tanase Horia spune 15 LEI !
                      i-am explicat ca am jucat doar 30 min si a spus bine... atunci 10 LEI, chiar daca ar fi costat 7 lei 30 min !
                      vreau sa spun ca sunt client vechi (de aproape 2 ani joc de 2-3 ori pe saptamana)
                      nu este prima data cand se intampla, de aia am ajuns sa ma uit la ceas inainte sa joc
                      tot ce spun poate fii sustinut si de Panea Ovidiu, Panea George si nea Costica
                      mai sunt martori si Dan cu Emil care jucau langa noi la masa 5
                      Va recomand la toti sa va uitati la ceas, eventual sa dati drumul la cronometru

                      Comentariu


                      • #61
                        Domule Dan T, presupun ca sunteti tatal lui Horia, In mod sigur nu ati fost in sala langa noi. in momentul cand Eu cu Panea Ovidiu i-am zis lui Horia sa dea drumul la masa
                        nu stiu daca aveti cum sa va aduceti aminte, dar eu eram imbracat in camasa, nu aveam nici paleta la mine si am jucat doar 30 min .
                        Dupa cum spuneam, am martori deoarece nu am jucat singur ! .(tot clienti fideli,pe care ii acuzati in mod direct din pacate)
                        Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de DAN T Vezi post
                          Din cate retin eu, ai inceput jocul la masa 6 fara sa soliciti deschiderea acesteia.Horia a deschis masa atunci cand te-a vazut.Daca tot vrei sa cronometrezi timpul pe care il petreci la masa poate ar fi bine sa incepi cu turneele la care nu te inscrii dar joci la mese in pauzele dintre grupe,atunci cand te poti pierde in multime.
                          Eu am alta tactica , ma inscriu la OPEN si incep sa ochesc mese libere si start catre ele.Singurul inconvenient este ca dc
                          DANIELUC, CRUCERU si MIGEA sunt inscrisi la acel concurs probabilitatea sa ocupi mese libere sunt reduse.

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de dinicescuion Vezi post
                            Eu am alta tactica , ma inscriu la OPEN si incep sa ochesc mese libere si start catre ele.Singurul inconvenient este ca dc
                            DANIELUC, CRUCERU si MIGEA sunt inscrisi la acel concurs probabilitatea sa ocupi mese libere sunt reduse.
                            in sfarsit niste baieti pe stilul meu, deabea astept sa ne strangem mai multi, va invit pe toti cu cea mai mare placere la urmatorul concurs Viva Sport sa jucam cateva ore bune , bineinteles fara sa ne inscriem. Folosim tactica cu pierderea prin multime la pauzele dintre grupe, ocupam o masa mai la umbra, castigatorul ramane la masa iar cine pierde sta de paza si da de 6 )))
                            Ultima editare de alexv; 08.oct.2012, 22:49.
                            Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de alexv Vezi post
                              in sfarsit niste baieti pe stilul meu, deabea astept sa ne strangem mai multi, va invit pe toti cu cea mai mare placere la urmatorul concurs Viva Sport sa jucam cateva ore bune , bineinteles fara sa ne inscriem. Folosim tactica cu pierderea prin multime la pauzele dintre grupe, ocupam o masa mai la umbra, castigatorul ramane la masa iar cine pierde sta de paza si da de 6 )))
                              Asta o poti face dc platesti taxa de concurs si partenerii de joc au platit taxa si atunci este corect cea ce faci . RENUNTA LA SMEKERII.

                              Comentariu


                              • #65
                                Invitatia la campionat a fost o gluma daca nu va dati seama. )
                                Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                                Comentariu


                                • #66
                                  In sala Viva Sport a fost instalata pardoseala STAG profesionala!
                                  Nu aluneci deloc si mingea are o traiectorie mai arcuita dupa ce sare din masa pusa pe aceasta pardoseala. Ai mai multa siguranta pe miscari si gresesti mai putine mingi pentru ca te poti aseza mai bine la minge. Buna treaba!
                                  EDIT: este instalata in jumatatea din spate a salii.
                                  Ultima editare de grasomega; 24.oct.2012, 13:11.
                                  Blog de tenis de masă

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Completez: si articulatiile se resimt mai putin dupa antrenament...
                                    Excelenta treaba.
                                    TsE

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Vreau sa fac o remarca !

                                      Ieri in timpului unui antrenament cu un elev, a fost o caldura teribila (suntem la sfarsitul lunii noiembrie), sistemul de ventilatie este extraordinar, eu fiind doar in tricou si nejucand, m-am topit, m-au luat toate transpiratiile !

                                      O idee extrem de ingenioasa din partea conducerii. Astept cu nerabdare finalizarea proiectului care, e la inceput !

                                      Oare cat de cald va fi in sala pe perioada iernii cand o sa fie gata intregul sistem ?
                                      Raspunsul probabil .. "Cat va fi nevoie, nefiind asta o problema"

                                      Felicitari VIVA SPORT !

                                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Multumim pentru aprecieri.
                                        Proiectul nu este chiar la inceput dar se deruleaza pas cu pas.
                                        Maile schimbari se vor vedea abia incepand cu luna iunie 2013,cand speram sa finalizam proiectul "VIVA SPORT ARENA".
                                        In final "VIVA SPORT ARENA" va cuprinde centrul Welness&Sports cu o suprafata de peste 5000MP(cel mai mare din tara);piscina semiolimpica;sala de tenis de masă cu 20 de mese si cu inaltimea de 5 metrii;sala de sport(futsal,baschet,volei, badminton,etc), in care la nevoie se mai pot monta inca 12 mese.
                                        Pana atunci ne straduim sa creem conditii cat de cat civilizate atat pentru clientii salii cat si pentru cei ce vor sa faca performanta.
                                        Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                        Vreau sa fac o remarca !
                                        Ieri in timpului unui antrenament cu un elev, a fost o caldura teribila (suntem la sfarsitul lunii noiembrie), sistemul de ventilatie este extraordinar, eu fiind doar in tricou si nejucand, m-am topit, m-au luat toate transpiratiile !
                                        O idee extrem de ingenioasa din partea conducerii. Astept cu nerabdare finalizarea proiectului care, e la inceput !
                                        Oare cat de cald va fi in sala pe perioada iernii cand o sa fie gata intregul sistem ?
                                        Raspunsul probabil .. "Cat va fi nevoie, nefiind asta o problema"
                                        Felicitari VIVA SPORT !

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Noutati:
                                          Stimati forumisti, am gasit ceva pe fun-deal:
                                          http://www.fundeal.ro/bucharest/dist...8_287131_10210
                                          O sa fie aglomeratie dimineata.
                                          TsE

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Câteva filmulețe facute în data de 12 Ianuarie 2013, în timpul competiției, în cadrul Viva Sport:

                                            Urmeaza sa pun si niste poze doar ca trebuie sa fac un pic curat (sunt 845 de poze facute )
                                            De asemenea aveți posibilitatea sa alegeți și full HD în cadrul filmarilor (1080p)
                                            Vizionare placuta!
                                            Lem: Yasaka Silverline Carbon
                                            FH:
                                            Yasaka Mark V HPS Soft
                                            BH:
                                            Yasaka Mark V HPS Soft

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Echipa VIVA SPORT (Gheorghe Alex, Marinescu Razvan, Lungu Cosmin, Durdun Gheorghe) antrenata de Dl. Antrenor Emerit Vasile Fodoran a incheiat seria I din divizia B pe primul loc urmand sa joace in martie in play-off cu ocupanta locului 2 din cealalta serie !
                                              Multumiri conducerii (fam. Tanase) pentru increderea, sprijinul si profesionalismul de care au dat dovada !

                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                              Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Felicitari pentru rezultat, care era de asteptat la o asemenea echipa (jucatori valorosi), cu antrenor titrat si, nu in ultimul rand, cu sponsori inimosi (Viva Sport) si cu bune intentii si o viziune pe termen indelungat in ceea ce priveste investitia in acest sport!

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  felicitari si sa ve descurcati la fel de bine si in barajul pentru promovare

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Felicitari si bafta multa in continuare!!!
                                                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                                    BH : Tenergy 05Fx
                                                    FH : Tenergy 05Fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X