Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, contre?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, contre?

    Scuzatima sunt nou pe forum si am luat 2 fete de la *valigti* un BRYCE SPEED FX si un SRIVER Fx + donic power all around . Si as dori sa stiu cam ce control as avea asupra mingi ... Ar sari smeker la topspin, backspin, contre ? Va rog ajutatima . Astept pareri de la experti Multumesc.
    __________________________
    Blade : DONIC Burn OFF
    BH :Butterfly Sriver Fx
    FH :DHS TNT

  • #2
    Re: Ajutor

    salut!unde joci in Piatra Neamț?
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      Re: Ajutor

      Postat în original de donicpowerallaround
      Scuzatima sunt nou pe forum si am luat 2 fete de la *valigti* un BRYCE SPEED FX si un SRIVER Fx + donic power all around . Si as dori sa stiu cam ce control as avea asupra mingi ... Ar sari smeker la topspin, backspin, contre ? Va rog ajutatima . Astept pareri de la experti Multumesc.
      Eu cred ca inainte de toate ai avea nevoie de ajutor la gramatica limbii romane...."Parerea mea"

      Comentariu


      • #4
        Re: Ajutor

        are legatura tenisul te masa cu gramatica?!?asta este un forum de tenis de masă........

        Comentariu


        • #5
          Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

          eu zic ca are pt ca nu-nteleg ce-nseamna a sari smeker,dar oricum ai nevoie de-o paleta misto

          Comentariu


          • #6
            Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

            Bineintels ca nu are nici o relevanta,poate doar faptul ca cine ar intra intamplator pe acest topic ar crede ca tenisul de masa e practicat cu predilectie de repetenti sau arierati mintal.
            Asta din moment ce un antrenor care se presupune ca ar trebui sa aiba o privire globala asupra "viitorului" tenisistic priveste problema de pe o pozitie otevist-manelista
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

              arierat mintal, repetenti, antrenor otevist-manelist....dure cuvinte. Nu toti oamenii sunt egali, nici in impliniri nici in sanse de care poate viata i-a privat, asa ca eu zic sa fim mai cu picioarele pe pamant si cu modestie in suflet. O simpla atentionare era de ajuns, parerea mea, restul e treaba lui si a profesorului.
              Blade-Darker speed 90
              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
              Bh- Testing

              Comentariu


              • #8
                Re: Ajutor

                Postat în original de fotomariuspaun
                Postat în original de donicpowerallaround
                Scuzatima sunt nou pe forum si am luat 2 fete de la *valigti* un BRYCE SPEED FX si un SRIVER Fx + donic power all around . Si as dori sa stiu cam ce control as avea asupra mingi ... Ar sari smeker la topspin, backspin, contre ? Va rog ajutatima . Astept pareri de la experti Multumesc.
                Eu cred ca inainte de toate ai avea nevoie de ajutor la gramatica limbii romane...."Parerea mea"
                Daca va uitati bine pustiul are doar 15 ani deci....
                DHS Hurricane Long 5
                FH: Tenergy 05
                BH: Giant Dragon Talon

                Comentariu


                • #9
                  Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                  Postat în original de adelin27
                  Postat în original de fotomariuspaun
                  Postat în original de donicpowerallaround
                  Scuzatima sunt nou pe forum si am luat 2 fete de la *valigti* un BRYCE SPEED FX si un SRIVER Fx + donic power all around . Si as dori sa stiu cam ce control as avea asupra mingi ... Ar sari smeker la topspin, backspin, contre ? Va rog ajutatima . Astept pareri de la experti Multumesc.
                  Eu cred ca inainte de toate ai avea nevoie de ajutor la gramatica limbii romane...."Parerea mea"
                  Daca va uitati bine pustiul are doar 15 ani deci....
                  Are toata viata inainte, dar ar fi trebuit sa stie din scoala primara sa scrie corect textul in cauza. Pe de alta parte trebuie sa intelegem ca este produsul unui sistem educational distrus sistematic in ultimii 15 ani si sa nu ne mire daca peste alti cativa ani va fi profesor - poate chiar de limba romana - si va "educa" zeci de generatii de copii. Din pacate asta e viitorul care ne asteapta si pe care refuz totusi sa-l accept. Cred asadar ca e total gresit sa nu luam atitudine in fata semianalfabetismului, indiferent de formele sale (inclusiv otevism si manelism ), ramane de discutat doar maniera in care sa o facem... Sigur ca oricine poate gresi (din graba, neatentie, dactilografiere etc.), dar nu despre asta e vorba aici.
                  TB ZLF & T05/T05FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                    domnilor imi cer scz ca ma bag in seama si eu.
                    omul a svrut sa spuna ,,ce combinatie de fete sunt bune ......etc''' referindu-se la fetele cumparate de la domnul vali
                    acum cum toti il cunoatem pe vali,inclin sa cred ca ,daca vali s-a inteles cu el din toate pct de vedere,,financiar si gramatical'' daca l-a facut sa-i cumpere fetele trebuie sa-l intelegem si noi .in special cei mai invarsta
                    SAU in acest sport trebuie sa fim DIRECTORI ,DOCTORI,INGINERI ,PROFESORI????????????????
                    ACEST SPORT PRIN DEFINITIA LUI CRED ,SI NU VREU SA DERANJEZ PE NIMENI, ESTE PT AMATORI ,,DIN PCT DE VEDERE AL PROFESIONALISMULUI CAT SI AL VARSTEI SI VORBIRII.SAU NU MAI JUCAM CU EL TENIS DE MASA CA NU VB CORECT GRAMATICAL????????
                    imi c er scz inca o data daca am suparat pe cineva
                    multumesc

                    Comentariu


                    • #11
                      PIATRA NEAMT

                      As doris sa zic mai intai BUNA ZIUA cei care sunt din Piatra Neamț sa imi dea un telefon si sami spuna va rog daca are niste lipici special pt fete si care stie sa le lipeasca si mai bn .... vreau ca sami lipesc noile fete si eu nu am lipici si nu as dori sa mai comand .... sami spuneti care sunt din piatra neamt si se pricep a lipi fete !!! NR de TEL E : 0755435896 si sami spuna ca este de pe tenisdemasa.ro si ca are lipici si stie sal foloseasca . MULTUMEsC si as dori sal cunosc 1!!!!!!!
                      __________________________
                      Blade : DONIC Burn OFF
                      BH :Butterfly Sriver Fx
                      FH :DHS TNT

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                        Postat în original de cata_60
                        Bineintels ca nu are nici o relevanta,poate doar faptul ca cine ar intra intamplator pe acest topic ar crede ca tenisul de masa e practicat cu predilectie de repetenti sau arierati mintal.
                        Asta din moment ce un antrenor care se presupune ca ar trebui sa aiba o privire globala asupra "viitorului" tenisistic priveste problema de pe o pozitie otevist-manelista
                        Domnule inginer,cum spune si un antescriitor de pe acest site nu se mai face scoala pe care o faceam noi(nu urmaresti perlele celor care au "ajuns" sa dea bacul?) iar meseria mea de antrenor nu este relevanta aici,eu imi fac meseria unde trebuie,intru(destul de des) pe acest site numai pt. a indruma cu sfaturi(daca sunt in stare,daca nu ,nu ma bag)pe cei carora le place acest sport pe care-l practic de 43 de ani.NU sunt aici pt. a polemiza cu lumea sau a ma da mare si asta zise iti doresc sa joci cel mai bun tenis de masă din viata ta(imi permit persIa ca am vazut,ca suntem de aceeasi virsta)

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                          Macocco, spune mi te rog, cum e bryce cu G3 FX ?

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                            Bineinteles, trebuie sa te raportezi la stilul tau. eu sunt amator mediu superior, mai degraba defensiv, avem cam aceeasi varsta. multumesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                              Domnu fluture legat de varsta dumneavoastra chiar aveti 100 de ani?

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: combinatie fete ar sari smeker la topspin, backspin, con

                                Postat în original de fluture
                                Macocco, spune mi te rog, cum e bryce cu G3 FX ?
                                Am renuntat la complet la bryce de vreo 2 luni. Viteza este un pic mai mica la G3FX, dar controlul este indiscutabil mult mai bun; mi-am imbunatatit simtitor topspinul de rever cu G3 FX.
                                TB ZLF & T05/T05FX

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X