Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mesaje sterse pe forum.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mesaje sterse pe forum.

    Dece mi se sterg mesajele de pe forum?scriu ceva,si peste 5 minute nu imi mai apare mesajul.
    Schlager Carbon
    Acuda S1
    Acuda S1

  • #2
    Re: Mesaje sterse pe forum.

    Scriu aici ca vad ca nu mai dispare. Maine 22 iulie sunt in cluj de dimineata pana dupa amiaza si am paleta cu mine.Se poate juca pe undeva? Daca e cineva interesat,0749180978.
    Schlager Carbon
    Acuda S1
    Acuda S1

    Comentariu


    • #3
      Re: Mesaje sterse pe forum.

      Citeste regulamentul forumului.
      Pui mesajele in zone aiurea, fara legatura cu subiectul.
      Daca iti cauti partener de antrenament scrie in aria "Parteneri de antrenament".
      Daca scrii despre o sala de tenis exista forumul "Locatii de antrenament".
      Am scris sute de mesaje la sute de useri prin care ii invit sa citeasca cele doua randuri de "regulament" aflate deasupra fiecarui forum. Am cam obosit sa explic la fiecare din cei 2000 de useri cum se procedeaza. Asa ca ce nu e pus unde trebuie, cu subiect conform cu ceea ce e in mesaj, sterg fara sa ma mai obosesc sa trimit mesaje si explicatii.
      Deocamdata iti dau un avertisment deoarece esti user vechi si ar fi trebuit sa stii aceste lucruri. In plus.. ai fost client si in zona "lista neagra". Peste 3 luni expira avertisemntul.
      Daca aveai probleme exista forumul "sugestii si reclamatii". Deci si acum ai gresit zona de postare a mesajului. Probabil ca iti place sa fie aici o varza totala.
      PS: Subiect mutat la Sugestii si reclamatii.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Re: Mesaje sterse pe forum.

        Mi se pare foarte corect sa fiu numit "spammer" "Insisti sa spamezi cu mesaje in forumuri fara legatura cu subiectul fara sa citesti regulamentul." pentru ca postez odata pe luna pe forum,si atunci imi place sa fac o varza totala...
        Pe forum s-au introdus o gramada de sectiuni,subforumuri,topicuri doar ca sa ma incurce,nu sa ma ajute.. ce mai urmeaza?Mai ramane sa se faca si subforum Fete Tenergy,Lemne cu Carbon,Lemne fara Carbon si numai acolo sa mai poti scrie in legatura cu asta?
        Eu te inteleg Clau cu ce te confrunti,dar nu mi se pare corect ca sa primesc avertisment si sa ti se verse tot amarul tau cu userii de pe forum care gresesc repetat cu asa ceva,insa nu mi se pare corect sa am un mesaj pe luna si pentru ala sa primesc avertisment?
        Tot ce mai am sa-ti zic, un sincer multumesc.
        Schlager Carbon
        Acuda S1
        Acuda S1

        Comentariu


        • #5
          Re: Mesaje sterse pe forum.

          Postat în original de radu0
          ... nu mi se pare corect sa am un mesaj pe luna si pentru ala sa primesc avertisment?
          Tot ce mai am sa-ti zic, un sincer multumesc.
          radu0
          Total mesaje: 408
          [0.70% din toate mesajele / 0.46 mesaje pe zi]

          Asta inseamna o medie de un mesaj la 2 zile.

          Ai insistat cu mesajele desi le-am sters. Urmatorul pas era sa dai un mesaj privat sau sa citesti regulamentul sa vezi cum sta treaba.
          Ai ales in schimb sa mai scrii inca 2 mesaje de repros, de asemenea in sectiune nepotrivita.
          Sa inteleg ca preferi o singura sectiune unde sa apara toate mesajele laolalta? Anunturi, turnee, parteneri de antrenament, certuri cu alti useri... Cred ca daca era asa se numea chat. Din fericire avem si chat pe acest forum unde nu esti ingradit sa scrii la subiect.
          Ai dreptul sa ai ce preferinte vrei, e libertate, poti sa ceri asta in sectiunea "sugestii si reclamatii".
          Dar pana se valideaza ceea ce ceri trebuie sa te conformezi regulilor forumului.
          Imi pare rau ca in loc sa incerci sa fii constructiv, folosesti ironii ieftine. Nu cred ca asta e atitudinea potrivita de a recunoaste o greseala.
          Pana una alta eu consider ca nu mai am ce spune in legatura cu acest subiect.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X