Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

    Postat în original de Antal Denes
    Una e sa pleci din AmaTuR in div.B si alta e sa dai liber la toti din B sa participe la turnee ,dupa opinia mea .
    Dl Antal, cred aveti ceva cu mine , sa nu mai zic ca o sa fiu "brasovean" cel putin un sezon

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • #52
      Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

      [quote=Durdun Gheorghe]
      Postat în original de "Antal Denes":ns98yio2
      Una e sa pleci din AmaTuR in div.B si alta e sa dai liber la toti din B sa participe la turnee ,dupa opinia mea .
      Dl Antal, cred aveti ceva cu mine , sa nu mai zic ca o sa fiu "brasovean" cel putin un sezon [/quote:ns98yio2]
      Sincer n-am nimic cu nimeni ,chiar astept sa intaresti echipa din Brașov .
      Poate cu cei care isi ascund identitatea ,eventual cu indivizi care nu au curajul sa recunoasca ca au jucat in divizie de parca ar fi o rusine s-au un pacat acest fapt .
      P.S. Mai sunt si jucatori care au venit si au jucat cu placere in AmaTuR fara sa se supere ca jucau inafara concursului .

      Comentariu


      • #53
        Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

        [quote=Antal Denes][quote="Durdun Gheorghe":2nyfzni4]
        Postat în original de "Antal Denes":2nyfzni4
        Una e sa pleci din AmaTuR in div.B si alta e sa dai liber la toti din B sa participe la turnee ,dupa opinia mea .
        Dl Antal, cred aveti ceva cu mine , sa nu mai zic ca o sa fiu "brasovean" cel putin un sezon [/quote:2nyfzni4]
        Sincer n-am nimic cu nimeni ,chiar astept sa intaresti echipa din Brașov .
        Poate cu cei care isi ascund identitatea ,eventual cu indivizi care nu au curajul sa recunoasca ca au jucat in divizie de parca ar fi o rusine s-au un pacat acest fapt .
        P.S. Mai sunt si jucatori care au venit si au jucat cu placere in AmaTuR fara sa se supere ca jucau inafara concursului .[/quote:2nyfzni4]
        Ce subtil sunteti
        Sincer eu vreau sa joc ca sa castig cat mai multe trofee daca o sa se poata si o sa am loc de alti rechini. (va baieti), sper ca nu va incurc cu nimic
        P.S. Si eu m-am simtit foarte bine cand am jucat in afara concursului, chiar a fost foarte multa distractie, dar alta e cand sti ca daca pierzi un meci iesi din "schema" oricum nu o sa merg eu la toate turneele ca nu am o situatie extra super mega ultra, dar pe unde o sa pot o sa ma duc
        Si.Mai.Pe.Scurt Oricum eu sunt amator de mai bine de 4 ani

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • #54
          Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

          Trofeul meu nu-l dau nimanui ,iar la T.M. castig o data la zece ani si restu de3650 de zile pierd .

          Comentariu


          • #55
            Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

            Eu sunt unu din acei care au votat punctul 3.Cred ca ar trebuie sa dati sanse mai mult amatorilor, asa cum se spune din titlu AMATUR ,eu cred ca cei legitimati au posibilitati de pregatire mult mai mult decit un hobi .Eu tind sa cred ca cei legitimati trebuie sa joace acolo unde le e locul. Eu spun ca lucru amestecat miroase.

            Comentariu


            • #56
              Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

              E momentul sa inchidem acest chestionar! Rezultatul este convingator si deja primul pas a fost facut:
              Mai mult de jumatate din divizia B este invadata de "extraterestri" amaturisti, care cu siguranta ca vor face in asa fel incat spiritul de prietenie, initiativa si de innoire din Amatur sa razbata si spre Federatie!
              Sa fie intr-un ceas bun!

              Comentariu


              • #57
                Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

                Postat în original de costyyyy72
                Eu sunt unu din acei care au votat punctul 3.Cred ca ar trebuie sa dati sanse mai mult amatorilor, asa cum se spune din titlu AMATUR ,eu cred ca cei legitimati au posibilitati de pregatire mult mai mult decit un hobi .Eu tind sa cred ca cei legitimati trebuie sa joace acolo unde le e locul. Eu spun ca lucru amestecat miroase.
                Nu va suparati d-le Costyyyy, dar cate sanse, sau ce sanse mai vreti?.... cand vi se organizeaza voua ( amatorilor) concurs separat, deci nu veti juca niciodata cu un open-ist(sau o veti face daca progresati si veti ajunge sa jucati la Open ) cu ce va deranjeaza k cei din Divizia B joaca alaturi de cei de la Open , ei nu mai au voie sa joace? chiar credeti ca au atat de multe meciuri in Divizia B incat sa se poata mentine intr-o forma buna?( va asigur ca nu au ). Deci eu nu vad cu ce va deranjeaza prezenta divizionarilor la concursuri
                Butterfly Matsushita Power Defence
                FH:Yasaka Rakza Soft
                BH:Hallmark Phoenix Ox

                Comentariu


                • #58
                  Re: CHESTIONAR AmaTuR -Legitimati

                  Acest pas nu va afecta desfasurarea turneelor Amatur; pana la sfarsitul anului 2010, toti participantii din Amatur care s-au calificat in divizie vor avea dreptul sa participe, ca si pana acum, la orice turneu doresc, cu drepturi depline, timp de 6 luni.
                  Incepand cu anul 2011, acestia vor participa cu statut de legitimati la turneele OPEN, asa cum s-a votat, iar turneele pentru amatori nu vor fi modificate. In pauza de iarna vom avea timp sa discutam si sa alegem variantele cele mai bune.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X