Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București, Pantelimon - Sala de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • București, Pantelimon - Sala de tenis de masa

    S-a deschis la 10 iulie o noua sala de tenis de masă in Pantelimon-Titan mai precis in Sos Vergului 59(via a vis de spitalul Malaxa).Deschisa zilnic 10-22 sambata si duminica10-16.Mese Yasaka progress, robot,antrenor cu experienta.Pt incepatori si copii spatiu pt 6 mese , pt jucatori avansati se poate aranja spatiu corespunzator. pPt incepatori si pt cei interesati asiguram cursuri de initiere si/sau perfectionare .Pt copii nascuti in anii 2000-2003 organizam selectii pt performanta.Pt jucatorii avansati care doresc chiar sambata31 07 2010 putem organiza o intilnire. Va astept pe forum sau la tel.0728910420 NICOLAE STELIAN. Va multumesc si va asteptam

  • #2
    Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

    Voi incerca sa ajung la sala D-vs marti seara, pe la oara 19.00; sper sa ne intalnim.

    Comentariu


    • #3
      Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

      Imi pare tare rau ca eu azi am fost plecat din Buc si abia acum am vazut mj.Sala este a unui prieten . Eu deocamdata sant un antrenor care spera sa lucreze acolo cu copii si cu oricine crede ca va avea nevoie de sfaturile mele. Daca ati fost pe acolo m-ar interesa ceva opinii sa i le pot transmite lui Ovidiu.Multumesc

      Comentariu


      • #4
        Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

        Pentru cei care nu au altceva mai bun de facut va invitam sambata dimineata de la ora 10 la un concurs
        de vara, sa-i spunem asa.Concursul are loc in sala SMART sos Vergului 59 vis a vis de spitalul Malaxa. Transport cu metroul pana la Costin Georgian si masina 102 pana la spital.Se poate juca pe 3 mese Iasaka sau pe 4 cu un spatiu mai redus .Luminozitate buna ,aer conditionat, podea din ciment vopsit,vestiare si grupuri sanitare.Se plateste taxa pentru sala iar pentru concurs daca se doreste la fata locului. Daca santeti amatori amanunte la tel 0728910420 stelian. Speram daca veniti sa va placa mai ales ca lipita de sala este o terasa cu bere ieftina.

        Comentariu


        • #5
          Performanta si agrement in Bariera Vergului!

          Orice alegi, in sala asta se poate face. Am fost in sala de cateva ori, de cand s-a deschis. Sunt conditii civilizate si foarte apropiate de cele profesionale. Curatenie, disciplina, siguranta, echipamente si materiale sportive de top, personal si instructori meseriasi. Tarife accesibile, pot fi facute si abonamente pentru grupuri sau echipe inscrise in competitii municipale. Sala respecta si indeplineste conditiile regulamentare pentru antrenamente si competitii. Pentru cine doreste bady bilding, alaturi e o sala foarte dotata pentru tras de fiare. Lumea inca nu stie, insa in scurt timp rezervarile se vor programa prealabil si locul va fi mult mai populat decat acum. Ideia e ca indiferent de varsta avem nevoie de miscare, atat pentru corp cat si pentru psihic.

          Comentariu


          • #6
            Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

            In curand va incepe campionatul Mun. București.Echipa (echipele)Vico-xerox va(vor)disputa meciurile de acasa in sala proprie din sos Vergului nr 59.Daca sant echipe fara sala si doresc sa dispute meciurile la noi va rugam sa ne contactatila tel.0728910420 Nicolae Stelian.Conditii pt meciuri foarte bune:spatiu,lumina, mese Yasaka,mantinele,vestiare ,aer conditionat.Sala este deschisa pt iubitorii tenisului de masa zilnic intre orele 10-22.Pt cei care doresc sa invete sau sa se perfectioneze,antrenor calificat contact la acelasi nr de telefon.In zilele de luni si miercuri orele 16-19 si sambata orele 10,30-13, selectii pt tenis de masă de performanta ,copii nascuti intre anii 2000-2003(daca sant aptitudini exista si exceptii privind varsta atat in sus cat si in jos). Antrenor calificat si cu experienta la acelasi numar de mai sus.Va multimim pt rabdare si va asteptam cu mare placere si bucurie

            Comentariu


            • #7
              Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

              As vrea sa stiu si eu care este pretul practicat pentru o ora la sala.

              Comentariu


              • #8
                Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

                S-a rezolvat problema pardoselii? Se auzea ca se va pune ceva peste acel beton vopsit pe care aluneci cam rau. Cat mai costa ora de joc?
                XIOM Ofensive S Off / ST
                BH - Victas Limber V1
                FH - Xiom Omega 4 Pro

                Comentariu


                • #9
                  Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

                  In sala pe care banuiesc ca o cunoasteti nu se mai face nimic.De ce?.Pentru ca in acelasi complex se va deschide o sala noua cu parchet,impreuna cu o sala de biliard ,cu bar si care vor functiona non-stop.speram ca va fi totul gata in jurul datei de 10 dec 2010.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

                    Nu sant eu cel care fixeaza pretul.Cred ca nu va diferentia prea mult fata de sala veche,adica 5 lei in intervalul orar 10-16 si 10 lei dupa ora 16. Va exista posibilitatea unor abonamente ,dar amanunte in jurul datei de10 dec. cand speram sa ne mutam in sala noua.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

                      Postat în original de stelan
                      Nu sant eu cel care fixeaza pretul.Cred ca nu va diferentia prea mult fata de sala veche,adica 5 lei in intervalul orar 10-16 si 10 lei dupa ora 16. Va exista posibilitatea unor abonamente ,dar amanunte in jurul datei de10 dec. cand speram sa ne mutam in sala noua.
                      Stelica! Esti optimist, imi place si sunt nerabdator. Poate asa am sa trec la doua sedinte pe saptamana, in loc de una!

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: București, Pantelimon - Sala de tenis de masă

                        Postat în original de stelan
                        In sala pe care banuiesc ca o cunoasteti nu se mai face nimic.De ce?.Pentru ca in acelasi complex se va deschide o sala noua cu parchet,impreuna cu o sala de biliard ,cu bar si care vor functiona non-stop.speram ca va fi totul gata in jurul datei de 10 dec 2010.
                        Buna ziua,
                        Ceva vesti in legatura cu redeschiderea?

                        Comentariu


                        • #13
                          Se va redeschide pe data de 1.04.2011.
                          Stiga Hybrid Wood ST
                          Andro Hexer HD, Tibhar Super Defence 40

                          Comentariu


                          • #14
                            Ok, o veste buna
                            Ceva tarife? Program?

                            Ms

                            Comentariu


                            • #15
                              In sfirsit s-a deschis ! Dupa cateva luni de asteptare rabdarea va este rasplatita. S-a redeschis sala din Sos.Vergului nr 59 vis-a-vis de Spitalul Malaxa.Nu va spunem mai multe. Va asteptam sa o vedeti si sa va spuneti parerea. Informatii deocamdata la nr de telefon:0728971550 Andrei Tudose si 0729954528 Ovidiu Achimescu

                              Comentariu


                              • #16
                                Si poze? Se poate? Pentru rezervari va fi un alt numar la receptie, aveti rabdare.
                                Am gasit eu pe cardul unui prieten.

                                Deci:
                                - mese foarte bune;
                                - lumina foarte buna
                                - spatiu suficient, si pe orizonatala dar si pe verticala;
                                - parchet de calitate;
                                - gazde primitoare;
                                - jucatori - parteneri - profesori de valoare;
                                Dar mai bine mergeti acolo sa va convingeti.
                                Detaliile de contact/rezervare, preturi si altele vor veni in alt topic.
                                Spor la joc.
                                PS: Sa-i uram bine ai (re)venit domnului PIF!
                                Ultima editare de Emil Tudor; 04.apr.2011, 20:35.
                                TsE

                                Comentariu


                                • #17
                                  Nu pot decat sa ma bucur. Am dat tarcoale toata iarna pe acolo! Acum trebuie sa ne organizam pentru aceasta locatie. Voi incepe cu o bere rece. Asa in cinstea celor cu vointa si initiativa, merita, felicitari.
                                  EDITAT CLAU:
                                  Linkul continea niste imagini de la sala dar si o gramada de poze personale.. l-am sters.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Super sala!Aseara am ajuns la 1.30 acasa,de la ora 17 am jucat cu 7-8 jucatori.
                                    S au rearanjat mesele,maine voi face poze si le voi pune.

                                    P.S Maine de la 18.00 suntem iar acolo.
                                    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Atentie pentru cei care doresc sa mearga sa joace la aceasta sala. Am avut parte de o experienta mai putin placuta, sambata 16.04.2011, cand dupa aprox 2,5 ore de joc am fost taxati cu 34 RON!?!?!? Asta in conditiile in care tariful este de 10 RON/ora. La cererea de explicatii mi s-a raspuns sec "asa arata calculatorul". Nu fac aici antireclama, sala este ok si voi mai merge acolo, doar va recomand sa le cereti, la intrare, o dovada a orei de incepere a jocului. Sper sa fie doar o greseala singulara. Numai bine.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Da, aiurea programul de calcul... e acealsi la biliard si la tenis, mesele sunt numerotate la rand.
                                        Uite locatia.
                                        TsE

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Domnule Romi75 ,personal mi-ar face placere sa ne cunoastem .Va multumesc pt aprecierile la adresa salii si sper ca nemultumirile legate de sistemul electronic de calcul sa nu mai aibe subiect,Daca reveniti si aveti probleme va rog sa notati doua nr de tel.0729954528-Ovidiu si 0728910420-Stelian si vom incerca sa rezolvam "din mers".Va multumesc si poate ne vom intilni la sala poate cu ocazia primului turneului de B pe care o sa-l organizam

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Va asteptam sa ne vizitati convinsi fiind ca nu numai ca nu o sa regretati ci ca o sa reveniti cu placere.O sala mica ,cocheta,alaturi de o sala de biliard si de un bar va vor face sa petreceti cateva ore placute.Pentru cei interesati va anuntam ca in curind vom oferi amanunte despre primul concurs pe care-l vom organiza cel mai probabil in data de 14.05.2011.si de asemenea un nr de tel pentru eventuale rezervari.Vom reveni si cu amanunte legate de organizarea de antrenamente pt copii si adulti atat pt amatori cat si pt performanta.
                                            ---------- Post added 12-May-2011 at 22:11 ----------
                                            Revin cu o rectificare despre concurs;data probabila este 21 .05 2011.

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X