Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete de aceeasi culoare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete de aceeasi culoare

    Am si eu o intrebare:este permis sa ai fetele de pe lemn de aceiasi culoare?ambele rosii sau ambele negre?

  • #2
    iti spun sigur ca Nu

    Comentariu


    • #3
      Re: Intrebare

      Postat în original de Andrei
      Am si eu o intrebare:este permis sa ai fetele de pe lemn de aceiasi culoare?ambele rosii sau ambele negre?
      cand ai intrat prima oara pe forum ai spus ca joci tenis de performanta de 4 ani...ce intrebare e asta?

      Comentariu


      • #4
        Intrebare

        Lasa-ma sa te lamuresc, Eugen. Eu eram in ?conflict? cu un prieten, care sustinea ca este permis(eu stiam ca nu este, deci raspunsul nu este pt mine personal), ca sa-l conving, am deschis acest topic sa vada ca si altii stiu ca nu este permis.Deci, practic am postat intrebarea ca sa obtin o dovada pt prietenul meu si atata tot.
        In legatura cu cei 4 ani de ?performanta? , eu nu tin minte sa fi mentionat cuvantul performanta cand am mentionat ca joc de 4 ani.Daca am paleta profesionala asta nu inseamna neaparat ca joc de performanta.Eu joc de placere si ca sa-mi umplu in mod placut timpul liber.

        Comentariu


        • #5
          Din regulamentul jocului de tenis de masă:

          http://www.tenisdemasa.ro/index.php?menu=r

          4.6. Suprafata materialului care acopera o fata a "lemnului" sau o fata ramasa neacoperita trebuie sa fie mata si rosie iar cealalta neagra.

          Comentariu


          • #6
            Intrebare

            Multumesc Valentin

            Comentariu


            • #7
              Re: Intrebare

              Postat în original de Andrei
              Lasa-ma sa te lamuresc, Eugen. Eu eram in ?conflict? cu un prieten, care sustinea ca este permis(eu stiam ca nu este, deci raspunsul nu este pt mine personal), ca sa-l conving, am deschis acest topic sa vada ca si altii stiu ca nu este permis.Deci, practic am postat intrebarea ca sa obtin o dovada pt prietenul meu si atata tot.
              In legatura cu cei 4 ani de ?performanta? , eu nu tin minte sa fi mentionat cuvantul performanta cand am mentionat ca joc de 4 ani.Daca am paleta profesionala asta nu inseamna neaparat ca joc de performanta.Eu joc de placere si ca sa-mi umplu in mod placut timpul liber.
              foarte bine ca joci de placere, felicitari! eu intelesesem gresit probabil din primul tau post ca joci de 4 ani si ca ai un partener mai bun ca tine care este locul 9 in tara la grupa lui de varsta, ceea ce m-a facut sa cred ca joci la vreun club. oricum, chiar daca joci de 4 ani ca si amator, era clar ca stiai regula legata de o fata neagra si una rosie, asta m-a bulversat la mesajul tau, pt ca sunt amatori care joaca de cateva luni care stiu aceasta regula.nici o problema, mesajul meu sper ca nu a fost nicidecum malitios, iar daca postul te-a ajutat sa il convingi pe prietenul tau, nu imi ramane decat sa ma bucur ca ai reusit sa o faci prin intermediul forumului, ca doar de aceea postam mesaje pe aici.

              in rest, succes in continuare si poate ne vedem sa dam si cateva mingi!

              Comentariu


              • #8
                Intrebare

                Ma bucur ca am putut lamuri problema ca intre prieteni si trebuie sa recunosc ca a fost vina mea ca m-am facut inteles gresit prin exprimarea din primul post al meu.As vrea si eu foarte mult sa ne intalnim sa dam niste mingi impreuna dar chestia este ca eu nu prea ies din oras(am doar 16 ani si nici nu am pe cineva care sa ma insoteasca) asa ca ne vom putea intalni doar daca vei avea drum prin Piatra Neamț.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X