Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ADJUD!!!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ADJUD!!!!

    Daca cei din Adjud mai vor si mai pot organiza un turneu A eu zic ca in data de 23 septembrie ar fi destul de buna. Astept raspunsul lor pe aceasta tema.

  • #2
    dap,o public toate informatiile pe forum cu 2saptamani inainte.
    TB ALC/05FX

    Comentariu


    • #3
      bine ca ai zis din timp,ca vrem sa facem si despartitoare...in privinta meselor sa fie o masa mai de soi si restul activ
      TB ALC/05FX

      Comentariu


      • #4
        se mai face la adjud ?
        Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

        Comentariu


        • #5
          esti singurul care e interesat!!!!
          TB ALC/05FX

          Comentariu


          • #6
            ideea e ca noi putem face un super turneu A pe 23 SEPTEMBRIE,am avea si sponsori....avem sala ,despartitoare in lucru,mese bunicele-practic toate conditiile dar as vrea sa stiu daca veti avea placerea sa veeniti la Adjud......
            ......astept pareri,sugestii si eventualele inscrieri,pe forum sau telefonic:0745351407.
            TB ALC/05FX

            Comentariu


            • #7
              ....

              ...
              TB ALC/05FX

              Comentariu


              • #8
                Trebuie facut ceva cu acea lumina laterala care bate pe mese, altfel va fi ca si la celelalte turnee...nu se poate juca pe partea opusa. De mascat cumva si sa fie folosita doar lumina artificiala de la proiectoare...daca sunt suficiente.
                Eu nu sunt super jucator, dar, la Suceava si Oradea, de ex., si am inteles ca si la Cluj, acest gen de ferestre au creat multe neplaceri. Mie personal mi-a pierit tot cheful si nu am mai jucat nimic.
                Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                Comentariu


                • #9
                  s a rezolovat,poza e de la turneul trecut....
                  TB ALC/05FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Pt. Filo: Sa aduci, te rugam, la zi clasamentul sa fie gata inainte de turneu ptr. stabilirea capilor de serie.

                    Pt. Triumph: sa postati sistemul de joc pe forum inainte de a se deplasa lumea la fața locului. Astfel nu vor mai fi discutii inutile. Din experienta de la Cluj pot sa va zic ca varianta cu o singura grupa finala cu multi jucatori imediat dupa grupele de calificare, nu-i practica.
                    Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                    FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                    Comentariu


                    • #11
                      eu unul as veni la adjud, dar sa mai fie si alti bucuresteni care sa vina pentru ca nu vrea sa vin singur, mai ales ca s-ar putea sa nu vina nici tata, asa ca daca sunt bucuresteni interesati sa vina, ii rog sa posteze aicea!
                      Blade: Butterfly Photino
                      Fh: Butterfly Tenergy 05
                      Bh:Yasaka Rakza 9

                      www.lovetodance.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Este posibil sa vin si eu dar mai trebuie sa vad cum sunt drumurile, sau legaturile cu trenul si abia dupa aia o sa ma hotarasc. Oricum va anunt din timp.

                        Comentariu


                        • #13
                          ...ar fi o mare placere din partea noastra sa poti veni,ne ai putea ajuta intr un fel sau altul cu organizarea!
                          TB ALC/05FX

                          Comentariu


                          • #14
                            am si eu o intrebare ... turneul de la adjud se mai desfasoara??? pentru ca nu vad nici un fel de interes din partea nimanui ... eu unul as veni, dar daca vad ca nu mai vine nimeni ... nu stiu ce sa fac!
                            Blade: Butterfly Photino
                            Fh: Butterfly Tenergy 05
                            Bh:Yasaka Rakza 9

                            www.lovetodance.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              Interes exista numai ca eu unul nu prea am cum sa ajung asa ca de asta n-am zis nimic. Mi-ar fi placut sa merg si la Adjud dar de data asta nu se poate.......... Cu toate astea, trebuie sa mai fie cativa interesati prin București si care ar putea merge. Numai ca ar trebui sa va hotarati mai repede ca mai e putin timp.

                              Comentariu


                              • #16
                                Daca se face la turneu de A eu sunt un participant
                                Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                                Comentariu


                                • #17
                                  Nimeni nu spune nimic , eu mai stiu 2 persoane de aici din București care doresc sa vina .
                                  Daca se organizeaza va rog anuntati din timp pentru ca cei care doresc sa vina sa-si poata face programul . Cu totii stim ca nu se poate de pe o zi pe alta, sau macar anuntati ca nu se poate tine si stim ce e de facut.
                                  Alo ! Adjudul... ? Asteptam un raspuns.
                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                  Fete de palete tenis de masa
                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    scuze .... am fost plecat la Iași si u am vz mesajele,da, se desfasoara turneul,avem sala rezervata,5 mese si am facut comanda si de despartitoare(speram sa fie gata pana sambata).....
                                    TB ALC/05FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fi dragut , triumph , si da-ne mai multe amanunte: cum se numeste sala / ore de incepere / pe ce strada se afla sala si numarul / sistemul de joc / taxe / etc...
                                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                      Fete de palete tenis de masa
                                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        --------------------------------------------------------------------------------

                                        Descrierea turneului:
                                        SALA DE DESFASURARE:sala de sport(Nastase) de langa stadion sau mai precis cum intri in oras dinspre Focșani pe dreapta.
                                        TIP MESE: Active +ketller
                                        NR. MESE:5
                                        SPATIU DE JOC: conditii de joc foarte bune
                                        TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 09.00-17.00
                                        NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 70
                                        TAXA JUCATOR:15 ron,
                                        MATERIALUL DE PREMIEREIPLOME-SI DIN TAXA DE PARTICIPARE
                                        LA FEL SI INCHIRIATUL SALII
                                        SISTEMUL PROBABIL DE JOC: grupe preliminarii(max.8.),grupe superioare(max.6-7),semifinale si finala.

                                        ora de incepere a turneului:10.00
                                        INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: forum ; telefonic (0745351407 ) la inceputul turneului
                                        TB ALC/05FX

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          si am o rugaminte......cei care au un fileu mai bunicel sunt rugati sa l aduca.
                                          TB ALC/05FX

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            ....desi sunt cam pesimist in privinta lipsei participantilor sper sa ne simtim bine
                                            TB ALC/05FX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              din piatra-neamt vor veni 4 victime. salutari
                                              Blade DR. Neubauer special
                                              Forhand Donic Barracuda
                                              Backhand Neubauer DIamant

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Pacat ca nu pot merge si eu... (( Oricum ... succes participantilor ! si organizatorilor
                                                Lemn : Donic Crisan Titanium
                                                FH : Donic Sonex JP : rosu
                                                BH : Donic Sonex : negru
                                                www.versuri-muzica.tk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Eu as merge...., mai vine cineva?

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X