Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Buzău

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buzău

    Din cand in cand mai trec pe acasa si mi-as lua si paleta cu mine.
    Stie cineva unde se poate juca cat de cat decent ?
    Multumesc

  • #2
    Re: Buzău

    Si eu sunt interesat...
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Re: Buzău

      Se pare ca nu prea exista locatii sau sunt ascunse rau. Mesele din parcul Tineretului sunt o gluma

      Comentariu


      • #4
        Deocamdata in cluburi nespecializate cum ar fi Arizona (vizavi de Sala Sporturilor) sau Chicago (Galeriile Buzău - zona XXL)
        George
        Petr Korbel OFF/ Sriver FX

        Comentariu


        • #5
          am auzit ca si in Junior ar fi aparut niste mese de tenis de masă .

          Comentariu


          • #6
            Iinvita-i sa-si faca publica oferta pe aici, pe forum, unde orice informatie este binevenita.
            TsE

            Comentariu


            • #7
              in clubul de biliard Chicago (Galleria ? Buzău) sunt 2 mese de tenis obosite , puse prea aproape una in prelungirea celeilalte . eu zic ca nu se poate juca la ambele simultan . este 8 lei /ora pana in ora 17.00 , si intre 17.00 - 20.00 este 10lei/ora .
              in Junior sunt 4 mese de tenis , obosite si ele . ce m-a socat la ele a fost modelul de fileu folosit . banda alba de deasupra parca ar fi bretea de chilot de dama . de dantela . moale , atarna in toate directiile ... in fine . eu unul nu ma vad jucand cu un asemenea fileu la masa . 10 lei/ora .
              in ambele locatii , iluminatul e cel specific meselor de biliard . si in incinta e intuneric precum intr-o sala de proiectie . daca lovesti mingea mai tare ... nu cred ca o mai gasesti . nu as da 10 lei pe ora sa joc in conditiile astea nici daca viata mea ar depinde de asta .
              in clubul Arizona nu am fost , dar din ce am vazut pana acum ... in Buzău , ca amator , nu prea ai unde sa te antrenezi in sportul asta .

              Comentariu


              • #8
                -Maracineni 2 mese bune zic eu langa primarie spatiu suficient si ieftin
                -Zarnesti Fundeni la sala de sport masa buna spatiu suficient lumina cam slaba dar merge si jucatori buni
                Cine vrea sa joace sau sa se antreneze Iakuzza_laurentiu(at)yahoo.com mai am cativa prieteni buni

                Comentariu


                • #9
                  BUZAU -Tenis masa -Unde ne antrenam

                  De curand merg la Sala de tenis a Liceului Sportiv Iolanda Balas, in Buzău (micro XIV), prin bunavointa d-lui Aurel Postole.

                  Mesele (6) sunt ok pentru antrenament, iar spatiu este suficient.

                  Daca sunteti interesati, trimiteti mesaj privat.

                  George
                  Petr Korbel OFF/ Sriver FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Buzău

                    Unde as putea gasi o sala de tenis de masă...in judetul Buzău si cam care sunt tarifele?Se pot face abonamente?Multumesc anticipat.

                    Comentariu


                    • #11
                      La Galeria(Chicago) 10 lei ora si poti face rezervare saptamanal sau oricand vrei sa joci 2 mese bunicele, spatiul e cam nasol
                      La Junior e 5 sau 7 lei ziua si 10 seara dar la fel cu spatiu
                      ---------- Post added 14-Jan-2012 at 19:37 ----------
                      La Ramnicu Sarat cine stie unde sunt mese si jucatori buni pt antrenament?

                      Comentariu


                      • #12
                        Am gasit in Rm. Sarat 2 mese bune de la Casa de cultura spre Costieni langa biserica catolica 10 lei ora, dar lumina cam proasta spatiu suficient

                        Comentariu


                        • #13
                          La Liceul Sportiv s-a deschis din nou sala, de luni pana vineri dupa ora 18.00 pana la ora 21.00 - 10 Lei. Cine doreste poate sa dea un pm sau sa ia legatura cu domnul Postole.

                          Comentariu


                          • #14
                            3 mese Sponeta Compact la Dacia (Winmarkt) la etajul 3.
                            Lumina foarte buna, spatiu foarte mare taxa 10 lei pe ora,recomand cu incredere

                            Comentariu


                            • #15
                              Mai este deschisa sala de la Winmarkt?

                              Comentariu


                              • #16
                                Da zilnic pana la 10 seara

                                Comentariu


                                • #17
                                  Salut. De ceva timp tot încerc sa găsesc o masă de tenis în Buzău. Aveți idee unde se poate juca în condiții decente?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Usa din fata din dreapta skodei , telefon : 0722968422 Bogdan Ionescu

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Salut. Unde se poate juca in condiții decente în Buzău? Am înțeles ca sala din poza de mai sus s-a închis definitiv.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Revin cu întrebarea si pe 2023 se joaca tenis de masa undeva în Buzău? Mi se pare greu de crezut ca nu sunt pasionați prin zona. De curând am auzit ca se joaca undeva la gara, deasupra. Poate confirma cineva informația?

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X