Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEUL AE SI AD !!!!!! (Octombrie 2006)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEUL AE SI AD !!!!!! (Octombrie 2006)

    Am sa va rog sa va manifestati optiunea de a participa la turneul pe echipe si dublu ce se va desfasura la Bistrița in principiu la sfarsitul lunii octombrie, astfel:

    ECHIPE:
    -echipele se pot inscrie cu 3 persoane+rezerva ( dar e de ajuns daca vin si fara rezerva), echipele au dreptul la antrenor sau antrenori, acestia pot fi si componenti ai echipei.
    -pozitia in echipa se stabileste dupa clasamentul la zi, cand intra rezerva pozitiile se reformeaza pentru a respecta clasamentul circuitului
    -se pot inscrie oricate echipe doresc
    -orice echipa are dreptul sa inscrie maxim 2 jucatori din localitati diferite de localitatea echipei.
    -sistemul de joc este de cel mai bun din 9 meciuri (5din9)dupa sistemul
    NR1-nr1, NR2-nr2, NR3-nr3, NR1-nr2, NR2-nr1, Nr1-nr3, NR3-nr1, NR2-nr3, NR3-nr2, si in acest caz se va juca 2din3 seturi.
    sau daca timpul nu o permite de cel mai bun din 5 meciuri (3din5)
    NR1-nr2, NR2-nr1, NR3-nr3, NR1-nr1, NR2-nr2, si se va juca 3din5 seturi.
    -fiecare echipa trebuie sa aibe 2 echipamente diferite care sa reflecte culorile echipei, daca echipele au echipament identic, prima echipa are dreptul sa foloseasca ce echipament doreste.
    DUBLU.
    -se pot inscrie 2+rezerva din orice localitate, si in functie de numarul de dubluri participante un jucator poate sau nu sa participe in 2 dubluri.


    In fuctie de numarul de echipe participante si de numarul de mese disponibile vom face sistemul organizatoric ale celor 2 turnee, acestea se vor tine separat, astfel ca jucatorii care participa in turneul pe echipe sa poata participa si la turneul de dublu.

    Data exacta a turneului nu o stiu inca dar pana la sfarsitul saptamanii sper sa o pot comunica cu certitudine.


    Inscriu pana atunci 2 echipe din Oradea:

    IRIS TEAM ORADEA
    -culori rosu-albastru
    -echipament 1:tricou rosu, sort negru
    -echipament 2:tricou albastru, sort negru

    OLD GUARD ORADEA
    -culori gri-negru
    -echipament 1:tricou gri, sort negru
    -echipament 2:tricou negru, sort negru

    componenta echipelor trebuie comunicata cu 2 zile inaintea inceperii turneului.

  • #2
    Salut! doresc sa inscriu echipa noastra din M-Ciuc:

    CIUC AMIGOS

    Echipament 1: rosu inchis (bordo)
    2 : nu stiu

    Comentariu


    • #3
      Am sa va rog in mod imperativ ca sa va inscrieti cu echipele pentru ca daca nu vor fi minim 6 echipe din alte localitati decat Bistrița eu cred ca nu putem sa-l numim un campionat national deci va rog inca o data fierbinte si mai ales pe cei din zone apropiate sa va inscrieti .......................

      Comentariu


      • #4
        Presupunand ca se vor aduna 6 echipe, in ce data ati planificat sa aiba loc turneul acesta?
        Butterfly Grubba Carbon-AN All+
        FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

        Comentariu


        • #5
          In data de 28 octombrie (sambata).

          Comentariu


          • #6
            Inscriu si eu o echipa din bucuresti! Problema este ca inca nu am stabilit numele, si nici echipamentele Revin mai pe seara cu aceste detalii! De asemenea inscriu si o echipa de dublu, la care de asemenea voi da detaliile un pic mai tarziu!
            Blade: Butterfly Photino
            Fh: Butterfly Tenergy 05
            Bh:Yasaka Rakza 9

            www.lovetodance.ro

            Comentariu


            • #7
              Turneele AE si AD se muta in principiu la Reghin pe data de 4 noiembrie. Maine vom sti exact detalii.

              Comentariu


              • #8
                concurs AE si AD Reghin 4 nov 2006

                salut ,
                suntem din Drobeta Turnu Severin si vrem sa participam si noi cu o echipa si doua dubluri la turneul din 4 nov.2006.Niste informatii despre posibilitatile de cazare ar fi foarte utile.Confirmarea definitiva a participarii o sa o dam pina cel tirziu marti 31.10.2006(sper ca nu e tirziu).Ii rog pe cei din Reghin sa raspunda la cele solicitate.Multumesc.
                Blade:M.Maze Off
                FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                Comentariu


                • #9
                  concurs AE si AD - Reghin 4 nov 2006

                  salut ,
                  suntem din Drobeta Turnu Severin si vrem sa participam si noi cu o echipa si doua dubluri.la turneul din 4 nov.2006.Niste informatii despre posibilitatile de cazare ar fi foarte utile.Confirmarea definitiva a participarii o sa o dam pina cel tirziu marti 31.10.2006(sper ca nu e tirziu).Ii rog pe cei din Reghin sa raspunda la cele solicitate.Multumesc.
                  Blade:M.Maze Off
                  FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                  BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: concurs AE si AD - Reghin 4 nov 2006

                    Postat în original de TINEL
                    salut ,
                    suntem din Drobeta Turnu Severin si vrem sa participam si noi cu o echipa si doua dubluri la turneul din 4 nov.2006.Niste informatii despre posibilitatile de cazare ar fi foarte utile.Confirmarea definitiva a participarii o sa o dam pina cel tirziu marti 31.10.2006(sper ca nu e tirziu).Ii rog pe cei din Reghin sa raspunda la cele solicitate.Multumesc.
                    Blade:M.Maze Off
                    FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                    BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                    Comentariu


                    • #11
                      Turneul de dublu si echipe se va tine in Reghin la data de 04.noiembrie 2006, intre orele 9.00-17.00. pentru cei care solicita cazare ne interesam si va anunt din timp. Ocsi Kantor tel 0741-908006

                      Comentariu


                      • #12
                        concurs AEsi AD Reghin

                        scuze pentru cele 3 mesaje identice trimise! Inceputul e intotdeauna mai dificil.
                        Blade:M.Maze Off
                        FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                        BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut tuturor amaTourilor!Va anunt ca pe 4 noiembrie la Reghin se va tine competitia la dublu si pe echipe. Am stabilit cu filo detaliile. Pentru cei care doresc cazare Va anunt ca am rezervat un hotel bun la un pret foarte bun. 18 locuri avem disponibile. 3 camere cu 4 paturi si 3 camere cu 2 paturi. Camera cu 2 paturi este la 60 Ron cu mic dejun inclus si cea cu 4 paturi este la 104 Ron cu mic dejun inclus.Fiecare camera are baie proprie, apa calda , caldura. Sala de sport este la cca. 5 minute de hotel.
                          Posibil sa avem 9 mese de joc. Inscrierea pana la ora 9.00 data concursului, dar Va rugam sa Va anuntati cel putin participarea.Tel 0741-908006. Ocsi Kantor.

                          Comentariu


                          • #14
                            salut

                            caut partener de dublu, echipa am,si din cluj venim sper .va rog sa dati o adresa exacta cu sala si de la ce ora incepe.MULTUMESC

                            Comentariu


                            • #15
                              Venim si din Bistrița cu o echipa de 3+1 si doua de dublu.
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #16
                                salut

                                si din cluj-napoca venim 3+1 si 2dubluri sa ne scrieti pe lista.numele jucatoriilor sint probabil:CALIN RUSU,TOTH LASZLO,SOOS DEZSO si ANDREI,imi pare rau dar numele de familie nu-l stiu.culorile sint tricou verde si sorti negru sau albastru

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ce conditii sint la Reghin?
                                  Ce mese?
                                  Cat de mare e sala si cate mese incap?

                                  A precizet cineva ce mese sint?Activ,Reghin,ELLA,SIG-MAR?

                                  Ca nu cred ca sint ceva mese de marca gen : Joola,Butterfly,Stiga etc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Pt. Luk! Sala este mare tip Nastase. Avem 3 mese Stiga, 3 mese Ella nou renovate si trei mese cu fete din Ungaria si asamblate la Satu- Mare.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      mersi mult pentru raspunsul tau prompt

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Nu stiu cat de buna este organizarea turneului B la București. Speram ca se vor inscrie pentru turneul AD si AE echipe din București. Oricum ramane la latitudinea fiecaruia la ce competitie vrea sa participe. Avand in vedere faptul ca se vrea o competitie nationala absenta participantilor din București va fi simtita la valoarea concursului. In București sunt jucatori valorosi pe care-i asteptam la Reghin. Asteptam semnale de la participantii din București.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Am sa te rog sa-mi rezervi la hotelul ala 1 camera de 2 persoane si 2 de 4 persoane ca de la Oradea venim cele 2 echipe anuntate.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            turneu AE si AD Reghin

                                            Din nefericire niste probleme obiective (mai mult sau mai putin) aparute fac imposibila participarea echipei din Severin. Mie personal imi pare f. rau , multumim pentru informatiile furnizate de organizatori , apreciem eforturile dvs. si va dorim sa aveti o competitie frumoasa.Oricum o sa ne vedem la o competitie individuala. Mult succes!
                                            Blade:M.Maze Off
                                            FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                                            BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Venim si din M-ciuc cu 3+1 si 2 de dublu!!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Iata componenta echipei Ciuc Amigos:Farkas Lorant
                                                Pui Daniel
                                                Orosz Attila
                                                Borbely Karoly

                                                Ne vedem maine dimineata la 9 !

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Turneul s-a terminat, si eu multumesc organizatorilor pentru deosebit de reusita organizare, din pacate probleme familiale m-au facut sa plec inaintea terminarii turneului deci nu stiu rezultatele finale si rog organizatorii sa le publice.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X