Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Data turneu AD si AE: 28 sau 29?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Data turneu AD si AE: 28 sau 29?

    Deoarece unii dintre clujeni pot veni doar in 29, m-am gandit sa intreb cine ar mai prefera sa fie tinut concursul Duminica. Desigur, ar trebui sa ne spuna si organizatorii daca se poate in acea zi.
    0
    Da
    0%
    0
    Nu
    0%
    0
    Butterfly Grubba Carbon-AN All+
    FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

  • #2
    Eu nu pot pe 29 din pacate deci votez pentru 28 dar e la latitudinea organizatorilor si nu a noastra.

    Comentariu


    • #3
      salut

      sint sa facem pe 29 octombrie daca se poate

      Comentariu


      • #4
        salve

        in leg. cu turneu din 28 pe 29.sint de acord sa se tine pe 29 daca pot organizatorii sa se modifice

        Comentariu


        • #5
          noi venim nu conteaza daca e sambata sau duminica!!!

          Comentariu


          • #6
            eu sunt inmpotriva organizarii acestui turneu in data de 29, deoarece pentru cei care vin din bucuresti de exemplu le va fi mult mai greu la intoarcere! deoarece turneul se va tine dumica, se va termina probabil pe la ora 18-19 (sunt 2 turnee unul de dublu si unul pe echipe), participantii vor vrea sa participe la amandoua, in concluzie nu se vor putea desfasura in paralel! Daca aceste turnee se vor termina la ora asa de tarzie, cei care vin de departe nu vor avea cum sa se intoarca acasa in acea zi ( drumul durang cel putin 5 ore) si astfel va fi foarte obositor! Propun sa se mentina data de 28.10 pentru organizarea turneelor!! In cazul modificarii acestuia in data de 29.10, eu cred ca va fi o participare foarte scazuta, cel putin din partea celor care stau departe, deoarece nu pot veni deoarece se duc la "munci"!



            P.S. Cine este acel Lupescu Sorin, care spune ca e de acord sa se tina pe 29?? El are drept de participare?? E primul lui mesaj pe acest forum, si in concluzie nu cred ca a mai participat la vreun turneu AMATOUR!
            Blade: Butterfly Photino
            Fh: Butterfly Tenergy 05
            Bh:Yasaka Rakza 9

            www.lovetodance.ro

            Comentariu


            • #7
              Nu inteleg acest topic cu votarea din moment ce voteaza persoane care nu sunt inscrise cu echipa in turneu. Rugamintea mea este ca toti cei care vor sa vina, sa se inscrie cu echipa si capitanul echipei sa-si exprime optiunea. Pana acum sunt inscrise doar trei echipe deci inscrieti-va si apoi mai vedem. Pentru cei din București e clar ca nu pot veni duminica deci numai dupa ce vedem cine doreste sa participe vom stabili ce si cum.

              Comentariu


              • #8
                Mai e inca o problema! In data de 29-30 octombrie, la bistrita se vor desfasura campionatele nationale de juniori! (8-10 ani)! Cel putin eu asa am auzit de la niste persoane care se vor duce cu juniorii la acel turneu! Daca e adevarat, atunci va fi imposibil desfasurarea turneului amatour acolo!
                Blade: Butterfly Photino
                Fh: Butterfly Tenergy 05
                Bh:Yasaka Rakza 9

                www.lovetodance.ro

                Comentariu


                • #9
                  Si il rog public pe acel lupescu sorin sa nu ma mai ofenseze in mesajele private pe care mi le trimite, deoarece nu are nici un drept si nici macar nu are dreptate! Inca o data iti zic, nu te mai ataca atat, pentru ca te ataci fara rost!!!

                  P.S. acea ofensa se indrepta catre toti bucurestenii!! Inca nu ai dovedit nimic sorine in amatour! Nimeni din cei din bucuresti nu cred ca te cunoaste!! Asa ca nu mai vorbi despre ei! Nici tu nu cred ca il cunosti pe vreo unul din cei de care vorbeai!!
                  Blade: Butterfly Photino
                  Fh: Butterfly Tenergy 05
                  Bh:Yasaka Rakza 9

                  www.lovetodance.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    salut

                    si eu am auzit ca se tine pe 28 octombrie la Bistrița campionatul de cadeti si nu cred ca avem sansa.Rog sa anuntati pe forum daca se va tine meciuri pe echipe si dublu

                    Comentariu


                    • #11
                      29 - 30 octombrie - Campionatele Nationale Individuale pentru copii 8 - 10 ani se tin la Bistrița, iar in 1 - 2 noiembrie va fi etapa tot la Bistrița. Dl. Bozga mi-a comunicat acest lucru in aceasta dimineata.
                      Astept propuneri pentru o noua data la care sa facem concursul pe echipe si dublu.
                      BUTTERFLY Romania
                      Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                      E-mail: office@prosoftbn.ro
                      BUTTERFLY Store Bucuresti
                      Tel. Mihai: 0736-887467
                      E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                      Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                      Instagram: @butterflyromania
                      YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                      http://www.tt-shop.ro
                      http://www.butterfly.tt
                      http://www.tenisdemasa.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Datorita faptului ca nu suntem chiar ultimii oameni propun sa schimbam locatia.

                        Comentariu


                        • #13
                          Totusi nu inteleg ceva.Pe 28 de ce nu se poate juca la Bistrița? Ca doar campionatele nationale is pe 29 shi 30 nu?
                          Primorac Carbon
                          FH Dignics 09C
                          BH JOOLA MAXX

                          Comentariu


                          • #14
                            Am intrebat acest lucru dar nu se poate ca pe 28 dimineata si dupa-masa se fac antrenamente, iar seara se pregateste sala pentru concurs.
                            Imi cer scuze de neplaceri dar deindata ce am aflat cu siguranta acest lucru am postat mesajul anterior.
                            BUTTERFLY Romania
                            Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                            E-mail: office@prosoftbn.ro
                            BUTTERFLY Store Bucuresti
                            Tel. Mihai: 0736-887467
                            E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                            Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                            Instagram: @butterflyromania
                            YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                            http://www.tt-shop.ro
                            http://www.butterfly.tt
                            http://www.tenisdemasa.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              salut

                              ce spuneti fratiilor de jud.Mureș?Acolo inca n-am jucat,poate cineva sa se intereseze daca putem sa organizam un turneu de amatour pe echipe si dubla.Eu personal propun sa facem la Mureș rezolva cineva.In jud. Mureș cred ca exista si amatour care practica acest sport.Astep ofertele celorlalti membri de pe forum

                              Comentariu


                              • #16
                                La propunerea organizarii unui concurs in judetul Mureș Va anunt ca ar fi posibil in Reghin.Competitia propusa a fi organizata in Bistrița ar putea sa-si schimbe locatia. Reghinul ar fi dispus sa organizeze competitia pe echipe si la dublu. Sper, ca Razvan sa ne ajute la organizarea concursului. Data exacta o anuntam pe site cel tarziu vineri 19. 10. 2006. Data probabila 28.10. 2006. Asteptam propuneri, sugestii si sesizari. Ocsi Kantor-tel. 0741-908006

                                Comentariu


                                • #17
                                  salut

                                  propun ziua de 25 noiembrie care este simbata pentru desfasurarea turneului pe echipa si dublu,este o propunere daca organizatorii din Reghin pot sa rezolve cu sala.Ramine de vazut daca si filo este de acord.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    salutare

                                    mersi domnul Kantor ca ati reactionat asa de repede la propunere ce am facut pe forum si sper sa reusiti sa organizati acest turneu,inca odata mersi

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      ce facilitati ofera Reghinul? (daca nu sunt minim 8 mese nu prea avem cum face turneu pe echipe si dublu in aceeasi zi), oricum inca e in picioare varianta cu 4 noiembrie la Bistrița, deci mai trebuie sa asteptam un pic sa vedem daca il putem face la Bistrița sau nu.

                                      Data de 25 noiembrie e cam riscanta datorita iernii.......

                                      Oricum Reghinul va avea turneu A anul viitor cel tarziu.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Hm, nu putem veni la data de 4 noiembrie, mai mult ca sigur santem ocupati, si am vazut ca nu prea le place la lume sa fie turnee week-end-uri consecutive (Turneul A din 11 noiembrie la M-Ciuc)

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Salut Filo! Din Reghin Te saluta toti AmaTOUR-ii! Facilitatile care le ofera Reghinul sunt urmatoarele:
                                          1. Un oras unde poti ajunge usor cu trenul sau masina din orice colt al tarii.
                                          2. O sala de sport tip Nastase, foarte frumoasa si cu 8 mese de joc.
                                          Noi dorim sa organizam si anul acesta un turneu, daca nu se poate A atunci ne multumim si cu un turneu B. Eventuale detalii putem discuta la Miercurea-Ciuc unde ne vom intalni. Oricum multumim ca ne-ati luat in vizor cu organizarea de turnee de tenis de masă. Salut Ocsi!!!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Kantor Imre-Zoltan
                                            Salut Filo! Din Reghin Te saluta toti AmaTOUR-ii! Facilitatile care le ofera Reghinul sunt urmatoarele:
                                            1. Un oras unde poti ajunge usor cu trenul sau masina din orice colt al tarii.
                                            2. O sala de sport tip Nastase, foarte frumoasa si cu 8 mese de joc.
                                            Noi dorim sa organizam si anul acesta un turneu, daca nu se poate A atunci ne multumim si cu un turneu B. Eventuale detalii putem discuta la Miercurea-Ciuc unde ne vom intalni. Oricum multumim ca ne-ati luat in vizor cu organizarea de turnee de tenis de masă. Salut Ocsi!!!
                                            Da-mi un telefon 0723605965 sa vorbim detalii.

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X