Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener antrenament București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener antrenament București

    Peste mai putin de o luna o sa ma mut in București(facultate) si as dori sa joc tenis din cand in cand.Nivelul meu este unul destul de bun.
    Multumesc
    Timo Boll Alc
    FH:Acuda S1
    BH:Acuda S2

  • #2
    Re: Partener antrenament București

    Ne putem intalni sa jucam... cam de 2 ori pe sapt vin si lucrez la lizeanu in zona obor...
    DHS Hurricane Long 5
    FH: Tenergy 05
    BH: Giant Dragon Talon

    Comentariu


    • #3
      Re: Partener antrenament București

      Id yahoo mess: filoteanuadrian
      Am un nivel de incepator (jocul de mijloc e aproape inexistent)
      Scot din mine la un nivel mediu: FH top spin, FH block, BH Block, BH Top Spin.
      De servit nu stiu sa dau decit un Pendulum si ala nereusit.
      Daca ai chef sa dam o minge (si mai ales nu te deranjeaza sa pierzi 1 h din viatza daca nu reusesc sa joc la un nivel acceptabil pentru tine) da-mi un mesaj pe mess si vedem cum facem sa ne sincronizam programul.
      Merci,
      Adrian.
      Timo Boll ALC
      FH: DHS 3 NEO 2.2
      BH: DHS 3 NEO 2.2

      Comentariu


      • #4
        Re: Partener antrenament București

        Caut partener de 10-15 ani in București,la Top Tenis Arena. Epox Top Speed,FHonic Acuda S1,BHonic Acuda S2.. Am 13 ani dar am pus mai mult ca am crezut ca nu ma lasa si nu am vrut sa ma complic
        Donic Epox Top Speed FL
        Donic Acuda S1 MAX
        Donic Acuda S2 2.0

        Comentariu


        • #5
          caut partener de joc apropiat (eventual top tenis arena sau piata sudului etc) joc de aprox. 10 ani, sms 0743 857 828 sau id macovei2000, mersi... in general seara (sau oricand)

          Comentariu


          • #6
            salut

            Postat în original de macovi2000 Vezi post
            caut partener de joc apropiat (eventual top tenis arena sau piata sudului etc) joc de aprox. 10 ani, sms 0743 857 828 sau id macovei2000, mersi... in general seara (sau oricand)
            si eu joc tenis de cativa ani si as veni la top tenis de cateva ori pe saptamana, partener de joc si de antrenament,
            daca vrei si maine sunt liber si as putea veni sa dam cateva mingi sa vedem nivelul si poate jucam mai mult
            nitaku septear
            Joola Energy

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X