Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Top Tenis Arena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua !
    Se organizeaza campionate in fiecare duminica ? ( desigur, atunci cand nu sunt competitii oficiale...) Asa am citit pe undeva in acest forum... Vreau sa-mi confirmati. Multumesc.

    Comentariu


    • Postat în original de goodboya1 Vezi post
      Buna ziua !
      Se organizeaza campionate in fiecare duminica ? ( desigur, atunci cand nu sunt competitii oficiale...) Asa am citit pe undeva in acest forum... Vreau sa-mi confirmati. Multumesc.
      Da, sunt in fiecare duminica.
      https://www.facebook.com/www.ttfr.ro?fref=ts

      Comentariu


      • Salut.
        In seara asta, după 20.30, joacă cineva un tenis cu un clujean aflat in trecere?
        Hurricane III (by Nittaku)
        Jun Mizutani ZLC
        Nittaku Hammond Z2

        Comentariu


        • Salut! In zilele de 1, 2 si 3 noiembrie, am sa fiu in București. Daca cineva este dispus de un antrenament, dupa ora 18:00, va rog sa ma anuntati. Ca nivel de joc ma incadrez la categoria OPEN.
          Telefon: 0722731800.

          Comentariu


          • Buna ziua,

            Federatia Romana de Sport Corporatist va invita sa participati la Campionatul National Corporatist de Tenis de Masa. Competitia se va desfasura in perioada februarie - aprilie 2016, la Top Tenis Arena, in complexul SEMA Parc.

            Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist. Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist, ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la sala, locuri de parcare in incinta complexului si premii in valoare de 3.500 de lei pentru echipele castigatoare.

            Federatia Romana de Sport Corporatist incurajaza angajatii companiilor din Romania, prin programele sportive pe care le desfasoara, sa urmeze un stil de viata sanatos. Incepand cu anul 2010, in cadrul evenimentelor oganizate de noi, au luat parte peste 170 de companii si aproximativ 5000 de concurenti, toti angajati ai companiilor participante.


            Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
            Catalin Dutu - vicepresedinte FRSC
            e-mail: catalin.dutu@afcr.eu

            Comentariu


            • Buna seara,

              Federatia Romana de Sport Corporatist va invita sa participati la Campionatul National Corporatist de Tenis de Masa. Competitia se va desfasura in perioada martie - aprilie 2016, la Top Tenis Arena, in complexul SEMA Parc.

              Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist. Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist, ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la sala, locuri de parcare in incinta complexului si premii in valoare de 3.500 de lei pentru echipele castigatoare.

              Federatia Romana de Sport Corporatist incurajaza angajatii companiilor din Romania, prin programele sportive pe care le desfasoara, sa urmeze un stil de viata sanatos. Incepand cu anul 2010, in cadrul evenimentelor oganizate de noi, au luat parte peste 170 de companii si aproximativ 5000 de concurenti, toti angajati ai companiilor participante.


              Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
              Catalin Dutu - vicepresedinte FRSC
              e-mail: catalin.dutu@afcr.eu

              Comentariu


              • Va salut. Sunt la inceput (chiar la inceput) si vreau sa invat. problema e ca nu am cu cine sa exersez. este cineva care are chef de `sparring` cu un incepator, in data de sambata 11.06.2016? mi-am luat un joola carbon control, si vreau sa pun bazele, si m-am cam saturat sa servesc in gol in pauzele de masa pe la serviciu.

                Comentariu


                • Salut! Caut partener de ping pong, este cineva disponibil?

                  Comentariu


                  • Nu se compara cu idm.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Andrei_F Vezi post
                      Va salut. Sunt la inceput (chiar la inceput) si vreau sa invat. problema e ca nu am cu cine sa exersez. este cineva care are chef de `sparring` cu un incepator, in data de sambata 11.06.2016? mi-am luat un joola carbon control, si vreau sa pun bazele, si m-am cam saturat sa servesc in gol in pauzele de masa pe la serviciu.
                      Salut.
                      Daca mai vrei sa te antrenezi si nu ai cu cine ma ofer eu.
                      Sunt incepator si nu am cu cine ma antrena.
                      O zi buna.

                      Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                      Xiom Feel HX
                      FH- Tenergy 05FX
                      BH- Nittaku Fastarc G1

                      Comentariu


                      • Federatia Romana de Sport Corporatist va invita sa participati la editia a doua a Campionatul National Corporatist de Tenis de Masa. Competitia se va desfasura in perioada noiembrie - decembrie 2016, la Top Tenis Arena, in complexul SEMA Parc.

                        Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist. Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist, ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la sala, locuri de parcare in incinta complexului si premii in valoare de 3.500 de lei pentru echipele castigatoare.

                        Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
                        Catalin Dutu - vicepresedinte FRSC
                        e-mail: catalin.dutu@afcr.eu

                        Comentariu


                        • Weekend-ul asta ( 16-18 iunie ) sunt in București. As dori sa stiu daca este cineva disponibil pentru un antrenament vineri , 16 iunie 2017, dupa ora 16:00 la TopTenis Arena. Nivel de elite/open . Multumesc !
                          / Telefonul meu este 0742771366

                          - - - Actualizat - - -

                          Chiar nimeni nu vrea sa se antreneze un pic ?
                          Ultima editare de Bogdan A; 12.iun.2017, 13:34.
                          Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                          Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                          Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                          Comentariu


                          • Stimati clienti,
                            Odata cu implementarea noului sistem de acces auto, Sema Parc a hotarat ca incepand de vineri, 1 septembrie 2017, sa restrictioneze iesirea din complex pe baza tichetelor de parcare primite de la receptia salii. In urma acestei decizii toti posesorii autoturismelor care vor intra in complex vor trebui sa achite contravaloarea parcarii la casieria Sema Parc ( rondul de la intrarea/ iesirea din Splaiul Independentei ) la preturile prestate de Sema, 2 lei prima ora + 1 leu pentru urmatoarele ore.
                            Va rugam sa nu aruncati/pierdeti/rataciti tichetele pe care le primiti la bariera pentru a putea achita parcarea si a parasi complexul.
                            Va multumim pentru intelegere!
                            Ultima editare de TopTenisArena; 22.aug.2017, 20:07.

                            Comentariu


                            • Federatia Romana de Sport Corporatist are placerea de a va invita sa
                              participati la cea de a IV-a editie a Campionatul Corporatist de Tenis de
                              Masa.

                              Competitia se va desfasura in lunile octombrie si noiembrie 2017, iar
                              meciurile se vor disputa la Top Tenis Arena, in complexul SEMA Parc.

                              Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa
                              participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist.
                              Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist,
                              ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la
                              sala si premii in valoare de 3.500 de lei pentru echipele castigatoare.

                              Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
                              Catalin Dutu - vicepresedinte FRSC
                              Tel: 0774.420.441
                              e-mail: catalin.dutu@afcr.eu

                              Comentariu


                              • Program de sarbatori:
                                24 - 26 Decembrie - inchis
                                27 - 30 Decembrie - program normal
                                31 Decembrie - 2 Ianuarie - inchis.
                                3 Ianuarie - program normal
                                Echipa TOP TENIS ARENA va ureaza SARBATORI FERICITE!!!

                                Comentariu


                                • Buna ziua.De abia m-am inscris si doresc sa particip la concursuri ,mai ales in București daca se poate.Nu sunt legitimat la niciun club.Ce trebuie sa fac?Multumesc.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de GAVRILA AUREL Vezi post
                                    Buna ziua.De abia m-am inscris si doresc sa particip la concursuri ,mai ales in București daca se poate.Nu sunt legitimat la niciun club.Ce trebuie sa fac?Multumesc.
                                    buna ziua ,e ft simplu :urmaresti pe forum cand se posteaza turneul apoi iti alegi categoria unde crezi ca esti ca valoare:incepatori,amatori,open sau elite.de ex in 6 ianuarie este la Topoloveni ,poti participa inscriindu-te aici pe site.Succes!!

                                    Comentariu


                                    • Multumesc frumos si Craciun fericit

                                      Comentariu


                                      • Federatia Romana de Sport Corporatist a dat startul inscrierilor pentru editia a V-a a Campionatul Corporatist de Tenis de Masa.

                                        Competitia se va desfasura in lunile noiembrie si decembrie 2018, incepind cu data de 5 noiembrie. Meciurile se vor disputa la Top Tenis Arena.

                                        Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist.

                                        Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist, ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la sala si premii in valoare de 4.200 de lei pentru echipele castigatoare.

                                        A patra editie a fost castigata de Catena Racing Team si a reprezentat Romania la Campionatele Europene ale Corporatistilor de la Gent.

                                        Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
                                        Catalin Dutu - vicepresedinte FRSC(www.afcr.eu)

                                        Tel: 0774.420.441
                                        e-mail: catalin.dutu@afcr.eu

                                        Comentariu


                                        • Federatia Romana de Sport Corporatist a dat startul inscrierilor pentru prima competitie de tenis de masă pentru angajatii companiilor la individual (masculin si feminin) si dublu - Bucharest Open
                                          Competitia se va desfasura in data de 2 februarie - competitia la individual si 3 februarie - competitia la dublu.
                                          Evenimentul se adreseaza exclusiv angajatilor din companii care doresc sa participe intr-o competitie sportiva organizata la un nivel profesionist. Federatia Romana de Sport Corporatist va asigura un arbitraj profesionist, ambulanta cu personal medical de specialitate pe toata durata turneului la sala si premii in valoare de 6000 de lei.
                                          Pentru detalii legate de inscriere il puteti contacta pe:
                                          Catalin Dutu - catalin.dutu@afcr.eu ; 0774.420.441


                                          Comentariu


                                          • Program de sărbători:
                                            24,25,26 Decembrie - închis
                                            31 Decembrie, 1,2 Ianuarie - închis

                                            Sărbători fericite!

                                            Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Stimati clienți,
                                              Din cauza unor probleme tehnice apărute la rețeaua de electricitate din Sema Parc, sala se va închide în această seară iar turneul de m?ine se va anula. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și speram ca maine începând cu ora 17.00 să revenim la programul obișnuit.

                                              Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Stimati clienți,
                                                Incepând de m?ine, 1 septembrie, vom relua activitatea la programul obișnuit, 09.00 - 01.00 - Luni-Duminica.
                                                ?n perioada 1 septembrie -12 septembrie, închirierea meselor se va putea face doar cu abonament(se poate achitiziona pe loc la recepție) iar minibarul de la recepție nu va funcționa deloc și va sfătuim să aveți cu dvs produse pt hidratare.
                                                Maine vom anunta noul număr de telefon la care se poate face rezervari.
                                                Pentru rezervari, informații, întrebări, etc. Asteptam mesaj privat pe Facebook sau e-mail: office@toptenis.ro .
                                                Va asteptam la mese,
                                                Cătălin Dutu

                                                Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                                                  Stimati clienți,
                                                  Incepând de m?ine, 1 septembrie, vom relua activitatea la programul obișnuit, 09.00 - 01.00 - Luni-Duminica.
                                                  ?n perioada 1 septembrie -12 septembrie, închirierea meselor se va putea face doar cu abonament(se poate achitiziona pe loc la recepție) iar minibarul de la recepție nu va funcționa deloc și va sfătuim să aveți cu dvs produse pt hidratare.
                                                  Maine vom anunta noul număr de telefon la care se poate face rezervari.
                                                  Pentru rezervari, informații, întrebări, etc. Asteptam mesaj privat pe Facebook sau e-mail: office@toptenis.ro .
                                                  Va asteptam la mese,
                                                  Cătălin Dutu

                                                  Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                                                  Frigider aveti

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dantim Vezi post
                                                    Frigider aveti
                                                    Avem avem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

                                                    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X