Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii lemn plus fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Informatii lemn plus fete

    Salutare. Am un lemn Timo Boll of- cu fete joola energy dar de 1.8. Topspinurile pe care le dau prind efect dar nu au viteza. Doresc sa imi achizitionez un lemn plus fete. Ce ideii imi puteti da? eu ma gandeam la un Balsa carbonX5 cu fete 05fx pe ambele parti. sau pe fh: un t64 si pe bh: un 05fx, asta pentru ca stau mai prost cu topspinurile de pe bh. Ce spuneti?

  • #2
    Re: Informatii lemn plus fete

    Iti recomand mai degraba sa iei aceleasi fete dar de grosime 2 sau max. Diferenta intre Joola Energy si T64 este foarte mare la viteza si o sa dai topspin cu viteza mare dar peste masa! Adica vei pierde foarte mult la capitolul control!
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: Informatii lemn plus fete

      sau poti schimba lemnul, eventual un xiom Strato sau Primorac carbon off+ ...
      lemn:HML -carbon, hinoki
      fetze; Victas V>01 Limber
      si echipament Xiom

      Comentariu


      • #4
        Re: Informatii lemn plus fete

        Eu zic sa nu schimbi nimic, oricum setup-ul este destul de rapid, deci in aceste conditii trebuie lucrat la tactica si mana!!!!Nici lemnul, nici fețele nu vor juca singure, fiind doar niste bieti soldati dirijati de generalii CREIER si MANA
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Re: Informatii lemn plus fete

          Postat în original de levi
          sau poti schimba lemnul, eventual un xiom Strato ...
          +1
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X