Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Club Tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Club Tenis de masa

    C S A Club Table Tenis

    Organizeaz? cursuri de ini?iere si perfec?ionare tenis de masă pentru copii ?i adul?i.

    Adres? sal?: Str. Constantin R?dulescu Motru, nr 51, sector 4, Liceul Ion Creang?
    Contact: 0729671850

  • #2
    Ceva detalii daca se poate...cat ar costa...intre ce ore se fac antrenamente...etc

    Comentariu


    • #3
      pt MASTERdUPA CUM VB SI ACI SIA DAT

      si pe mine mar interesa,dar sa stiu si eu pe ce dau banii,si intre ce ore ce si cum si cu cine se poate juca,cu fosti jucatori,sau cu amatori ca si mine?Atunci renunt,dar domnul Tigau ar putea sa va penalizeze ca nu stiti sa dati nici un anunt.Aveti mare grije,ca omu baga o gramada de bani si voi nu stiti sai recuperati... Cred ca omu urmareste prin prisma tenisului de masa, ajunga si presedinte de federatie sau poate chiar presedinte de C.O.R.mai stii de unde sare iepurele O intrebare de 100 de puncte|a auzit cineva de tigau in ping-pong,in afara de cei de la buzau,pina in anul 2000?Mas mira,eu pe cine am intrebat,nu a auzit,dar sa fie sanatos,ca poate sa mai prosteasca multa lume cu nonsalanta lui Dupa cum se exprima si aici pe forum,lumea mia zis deja care este el,dar in continuare se crede miezu din tenis de masă,esti departe domnule TIGAU DE acest sport,cit teai zbate tu,nu poti mai mult

      Comentariu


      • #4
        tu chiar vb serios? crezi ca scopul acestui forum este de a te ascunde in spatele unui calculator spunand tot ce ai tu in cap,fara ca nimeni sa stie cu adevarat cine esti? eu unul,chiar sunt curios cine esti,sa ma conving daca TU ai intradevar vreo treaba cu sportul asta,si daca a auzit cineva de tine. crezi ca e vreun concurs de popularitate? sau ce? masoara-ti cuvintele,daca cel putin nu ai curajul sa iti asumi responsabilitatea pt ce spui..

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Grecu
          tu chiar vb serios? crezi ca scopul acestui forum este de a te ascunde in spatele unui calculator spunand tot ce ai tu in cap,fara ca nimeni sa stie cu adevarat cine esti? eu unul,chiar sunt curios cine esti,sa ma conving daca TU ai intradevar vreo treaba cu sportul asta,si daca a auzit cineva de tine. crezi ca e vreun concurs de popularitate? sau ce? masoara-ti cuvintele,daca cel putin nu ai curajul sa iti asumi responsabilitatea pt ce spui..
          Ai perfecta dreptate sa stii, Sorin. Da degeaba te certi cu omu ca se vede clar ca nu are trb. Pe scurt vb singur asa ca nu are rost sa te pui la mintea lui care nu intelege ca daca domnu Tigau nu baga bani shi astazci in pingpong jucatorii din romania erau platiti cu ce ? Cu promisiuni de bani shi cu un salariu de max 3 milioane? Sa fim seriosi.

          Comentariu


          • #6
            C S A Club Table Tenis???

            LA MULTI ANI pe 2007 ! nu prea ai detalii : cat costa ? orarul ? cati copii ai intr-o grupa? etc... mai e de actualitate? am incercat sa te sun pe 2 ian , dar fara succes.

            Comentariu


            • #7
              Re: C S A Club Table Tenis???

              La Multi Ani!!!
              Anuntul e pentru oamenii seriosi si nu are rost sa isi dea fiecare cu parerea ca la piata!
              E simplu, vrei sau nu vrei!
              Just do it

              Comentariu


              • #8
                Re: Club Tenis de masa

                Adresa salii s-a schimbat acum: Blvd Tineretului nr 8 - 10, mijloace de transport 313, 381, 176, sta?ia Palatul Copiilor, metrou sta?ia Tineretului.
                Sal? cu dotare de ?nalt? performan?? robot, antrenor cu 2 licen?e internaționale.
                Adres? Blvd Tineretului nr 8 - 10, mijloace de transport 313, 381, 176, sta?ia Palatul Copiilor, metrou sta?ia Tineretului.
                Contact: Mazilu Titel 0724309317
                Sunt mai multe grupe de copii, iar adultii pot face lectii particulare. Pretul nu se poate spune pe forum din cauza concurentei, va rog sa fiti intelegatori.

                Comentariu


                • #9
                  Re: Club Tenis de masa

                  Cum nu se poate spune pe forum din cauza concurentei??
                  Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Club Tenis de masa

                    Postat în original de bladecris
                    Pretul nu se poate spune pe forum din cauza concurentei, va rog sa fiti intelegatori.
                    Concurenta de la Baia Mare te intreaba totusi pretul, ca sa stim unde ne situam noi, care la fel, dispunem de sala cu dotare de inalta performanta, robot Amicus 3000 plus, doi antrenori, din care unul dintre ei a antrenat in liga nationala (cred ca se numea divizia A atunci).
                    La noi, pretul pentru copii : 120 lei pe luna.
                    Viscaria
                    Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Club Tenis de masa

                      Haideti sa ma fac putin inteles: Preturile nu se spun pe forum din cauza concurentei = eu as putea spune un pret iar altcineva sigur va fixa un pret mai mic ca mine, cei care citesc forumul vor apela la cel mai mic pret; astel de lucruri se vorbesc la telefon sau fata in fata.

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Club Tenis de masa

                        Adresa salii s-a schimbat acum: Blvd Tineretului nr 8 - 10, mijloace de transport 313, 381, 176, sta?ia Palatul Copiilor, metrou sta?ia Tineretului. București
                        Sal? cu dotare de ?nalt? performan?? robot, antrenor cu 2 licen?e internaționale.
                        Adres? Blvd Tineretului nr 8 - 10, mijloace de transport 313, 381, 176, sta?ia Palatul Copiilor, metrou sta?ia Tineretului.
                        Contact: Mazilu Titel 0724309317
                        Sunt mai multe grupe de copii, iar adultii pot face lectii particulare. Pretul nu se poate spune pe forum din cauza concurentei, va rog sa fiti intelegatori.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X