Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

clasament 25 noiembrie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • clasament 25 noiembrie

    Am actualizat clasamentul cu rezultatele de la Miercurea ciuc, in care am introdus datele transmise de Filo. Cred ca s-a strecurat o greseala, pe care va rog sa o confirmati pt clasamentul viitor:
    Orosz Attila
    Antal Laszlo
    sunt introdusi si intre primii 20 si peste locul 20, iar nr total de jucatori este 43. Probabil au fost omisi alti doi participanti.
    Kantor Zoltan cred ca este aceeasi persoana cu Kantor Imre, participant mai vechi- daca gresesc imi cer scuze domnilor Kantor, dar astept confirmarea.

  • #2
    ...Sosi Alexa nr.135 e Alexa Sebastian nr.205.....din graba am scris Sebi Alexa si filo a descifrat ca fiind "Sosi"
    TB ALC/05FX

    Comentariu


    • #3
      Apoi am citit si eu ce am putut!!!
      in principiu cei doi jucatori sunt in primii 20.

      Comentariu


      • #4
        SCURTU NICOLAE-BISTRITA 5+3p
        SIMON FERENC-LUNCA DE SUS 6p
        acestia sunt cei doi uitati si unul l-am confundat

        SIMO JOZSEF-M-CIUC 5p nu 6p

        Comentariu


        • #5
          Intr-adevar Kantor Zoltan este unul si acelasi cu Kantor Imre. Numele complet este K. Imre-Zoltan. Asta v-a indus in eroare.

          Comentariu


          • #6
            am mai vazut o gresala in clasament :Farkas Lorant a primit la M-Ciuc , 15
            puncte si in clasament apare cu numai cu 12 de puncte! asta inseamna vreo 12 de locur mai sus in clasament.

            Comentariu


            • #7
              Mai semnalez o greseala:
              Leorda Dan(tatal) si Leorda Rares(fiul) sunt 2 jucatori diferiti,insa in clasamentul general figureaza doar Leorda Dan, lui atribuindu-se si punctele acumulate de Leorda Rares la turneul de tip A de la Adjud.
              Il rog pe domnul Bodeanu sa corecteze greseala din clasament
              Multumesc.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X