Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum stam cu antrenamentele?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum stam cu antrenamentele?

    Am vazut azi un articol legat de ligi si divizii.
    Si ma intrebam...am face fata unor jucatori super valorosi?
    Daca da in ce masura,daca nu de ce?

    Un coleg mi-a facut cunostinta cu cineva care joaca in divizie.
    Divizia A sau B,nu stiu exact.Am jucat cu el si am vazut uimirea din privirea sa.M-a intrebat cu cine si unde am mai jucat.I-am spus ca am avut citiva profesori din București si Oradea.
    "Probabil ca sint jucatori legitimati "spunea el si n-am vrut sa-l contrazic.
    Deci, pregatitiva pentru confruntari la nivel cit mai inalt si orice ar fi ,nu dati inapoi(sint sigur ca intelegeti ce vreau sa spun)
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

  • #2
    eu zic ca suntem la nivelul unor jucatori slabi de divizie (sau la nivel de rezerve). pentru a ajunge la nivelul unor jucatori buni de divizie binenteles ca ne trebuie antrenament, antrenament, antrenament si antrenament. pe langa astea ne-ar mai trebui si ceva organizat (unde sa poti face antrenament si sa joci cu jucatori cat mai valorosi), si sa avem posibilitatea sa participam la cat mai multe concursuri in timp cat mai scurt pentru a capata experienta si as spune ca un turneu o data la 2 sapt ar fi suficient.
    sper ca concursurile preconizate in suceava, oradea si speram si in bucuresti sa fie doar inceputul.

    Comentariu


    • #3
      ...partea mentala cred ca are o importanta uriasa,in abordarea unui meci.
      Si tactica isi spune cuvintul.
      Un echilibru intre acestea doua...cred ca e succesul.
      Mizutani SZLC
      Dignics 05

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X